Kalėdinėms eglutėms surinkti – specialūs konteineriai

Palangos tiltas, 2023-01-05
Peržiūrėta
1511
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kalėdinėms eglutėms surinkti – specialūs konteineriai

Kviečiame visus būti atsakingus bei po švenčių likusias eglutes atvežti į šiam tikslui skirtus konteinerius. Eglutėms surinkti skirti konteineriai stovi tose pačiose vietose, kaip ir praėjusiais metais: Bangų gatvėje, prie UAB „Palangos komunalinis ūkis“ kiemo, tai pat – aptvaras Taikos gatvėje, greta šunų vedžiojimo aikštelės bei Šventojoje, seniūnijos pastato kieme.

Žaliaskares tam skirtose vietose bus galima palikti iki sausio 20 d.

Primename, kad tinkamas atliekų rūšiavimas ne tik padeda tausoti aplinką, bet ir sudaro galimybes mažinti finansinius išteklius atliekoms sutvarkyti.

Dėkojame Jums už supratingumą bei rūpestį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo metų pradžios įsigaliojo tvarka, pagal kurią Klaipėdos regiono taip pat ir Palangos miesto gyventojams turi būti sudarytos sąlygos atskirai rūšiuoti biologines bei maisto atliekas.


Nuo trečiadienio, sausio 3 d., mieste bus įrengti specialūs konteineriai, skirti po žiemos švenčių nupuoštoms eglutėms palikti. Kviečiame visus būti atsakingus bei po švenčių likusias eglutes atvežti į šiam tikslui skirtus konteinerius.


Kviečiame visus būti atsakingus bei po švenčių likusias eglutes atvežti į šiam tikslui skirtus konteinerius.


Spalio 7 d. prasidėjusi politinės kampanijos dalyvių registracija įgauna pagreitį. 


Be palangiškiams jau įprastų mišrių buitinių atliekų, išrūšiuotų antrinių žaliavų ir žaliųjų atliekų, mieste neseniai atsirado pirmieji naujos paskirties konteineriai, kurie skirti tekstilės gaminiams.


Naujųjų metų naktį Palangoje skambėjo ne tik šampano taurės, nors „Palangos tilto“ kalbinti atsakingų miesto žinybų vadovai kaip susitarę tvirtino, kad šių Naujųjų metų sutikimas įvyko ramiau negu anksčiau. Tiesa, vairuotojus kai kuriose sankryžose vargino „kamščiai“, paslydusi ant tilto, Palangos viešnia susilaužė koją, ir buvo registruoti...


Pasibaigus žiemos šventėms, gyventojai raginami nupuoštų eglučių nemesti bet kur – jas atvežti reikėtų į UAB „Palangos komunalinis ūkis“ kiemą (Ganyklų g. 34), kur yra pastatyti specialiai žaliaskarėms surinkti skirti konteineriai. Pasak bendrovės direktoriaus Konstantino Skieraus, terminas, iki kada galima atvežti eglutes, nėra numatytas – gyventojai tai...


Šiukšlių konteineriai trukdo praeiti ir dvokia

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 09 01 | Rubrika: Miestas

Garbaus amžiaus palangiškis papasakojo, jog ne kartą eidamas J. Janonio gatve jis pastebįs išvarytus vidury šaligatvio šiukšlių konteineriukus, kurie dažnai dar būna ir apkrauti krūvomis dėžių. „Pats savo akimis mačiau, kad tuo šaligatviu negali praeiti žmonės, mamos su vežimėliais turi stumtis į gatvę, kad pralenktų šį sukrautą...


Praėjusį penktadienį nuo ankstaus ryto, iškart po 6 valandos, Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio bei su Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Palangos miesto...


Praėjusio penktadienio vakarą muzikiniame klube „Vandenis“ įvyko Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) tradicinis labdaros vakaras. Aukciono ir loterijos metu už meno kūrinius surinktos lėšos atiteks miesto vaikams, garsinantiems miesto vardą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius