Mieste įrengti rūbų ir avalynės konteineriai

Palangos tiltas, 2022-04-08
Peržiūrėta
1663
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mieste įrengti rūbų ir avalynės konteineriai

Be palangiškiams jau įprastų mišrių buitinių atliekų, išrūšiuotų antrinių žaliavų ir žaliųjų atliekų, mieste neseniai atsirado pirmieji naujos paskirties konteineriai, kurie skirti tekstilės gaminiams.

Tai – pustrečio kubinio metro talpos metaliniai žalios spalvos konteineriai, kuriuose miesto gyventojai gali palikti nebereikalingus, tačiau dar tinkamus dėvėti rūbus bei avalynę.

"Namuose neretai susikaupia nereikalingi, jau pabodę drabužiai ar išaugti vaikų rūbai bei avalynė, kurią išmesti gaila, o atiduoti nėra kam. Naujieji konteineriai ir yra skirti būtent tokiems gyventojams, kurie turės kaip atsikratyti nereikalingais tekstilės gaminiais“,  –  aiškino UAB „Palangos komunalinis ūkis“ Atliekų skyriaus vyriausiasis vadybininkas Gintas Mackevičius.

Šiais konteineriais norintiems pasinaudoti miesto gyventojams reiktų įvertinti tai, kad jie skirti labdarai tinkamiems drabužiams ir aprangos aksesuarams: tvarkingiems rūbams, avalynei, rankinėms, užuolaidoms.

Minėti konteineriai nėra skirti tekstilės atliekoms, todėl į juos negalima mesti suplėšytų, nešvarių ir stipriai suteptų rūbų, tekstilės atraižų, kilimų, sintetinių dangų, pagalvių, antklodžių.

Palangoje surinkti rūbai ir avalynė bus perduoti Klaipėdoje esančiai „Ecoservice“ rūšiavimo aikštelei, o po to bus dalinami asmenims, kuriems reikalinga mūsų pagalba.

Iš viso mieste yra 10 tokių konteinerių: šalia paštomato „Lidl“ prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, prie „Rimi“ parduotuvės taromato, du konteineriai – Ganyklų gatvėje šalia senojo įvažiavimo į bendrovę „Palangos komunalinis ūkis“, dar du konteineriai – Taikos gatvėje, prie sendaikčių turgaus aikštelės, du – Rąžės gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, du konteineriai Šventojoje prie seniūnijos pastato bus pastatyti iki gegužės 1 dienos.

Tekstilės konteineriai yra su 60 litrų talpos atsidarančia dėže, į kurią reikia sudėti paliekamus rūbus ir tuomet dėžę užverti.

Jei gyventojai pastebės, kad konteineris yra užpildytas, prašome paskambinti komunalinei tarnybai telefonu 8 460 49008. Šis telefonas ir sąrašas tekstilės gaminių, kuriuos galima palikti, bus nurodytas ant konteinerio priklijuoto lipduko.

 

UAB "Palangos komunalinis ūkis" informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo trečiadienio, sausio 3 d., mieste bus įrengti specialūs konteineriai, skirti po žiemos švenčių nupuoštoms eglutėms palikti. Kviečiame visus būti atsakingus bei po švenčių likusias eglutes atvežti į šiam tikslui skirtus konteinerius.


Geros žinios: teritorijos Kretingos gatvėje įveiklinimo darbai tęsiasi, metų pabaigoje turėtų prasidėti ir naujos statybos. Tokia žinia penktadienį, balandžio 7 d., pasidalino Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Džiaugiuosi, kad statytojai, kurie įgyvendino naujosios Palangos autobusų stoties ir prekybos centro prie jo projektą, tęsia savo sumanymą imtis teritorijos prie autobusų stoties...


Be palangiškiams jau įprastų mišrių buitinių atliekų, išrūšiuotų antrinių žaliavų ir žaliųjų atliekų, mieste neseniai atsirado pirmieji naujos paskirties konteineriai, kurie skirti tekstilės gaminiams.


Palangoje, Vanagupės g. 22B, pradėtos naujų apartamentų „Santjago“ statybos. Keturių aukštų pastate bus įrengti 79 vieno–trijų kambarių butai, kurių plotas 27–72 kv. m. Projektą vystanti bendrovė „Inžinerinė grupė“ skaičiuoja, kad projekto vertė sieks apie 16 mln. eurų.


Palangos ir Šventosios paplūdimiuose įrengti treniruokliai

"Palangos tilto" informacija, 2020 07 17 | Rubrika: Miestas

Palangos ir Šventosios paplūdimiuose vos prieš kelias savaites įrengti treniruokliai netruko tapti populiarūs. Norinčiųjų pasimankštinti pajūryje netrūksta – šia galimybe noriai naudojasi tiek vietos gyventojai, tiek ir kurorto svečiai.


Pastarosiomis žiemomis kurorte būdavo įrengiama net po kelias čiuožyklas – Birutės parke ant tvenkinių, Taikos gatvėje, taip pat ir Šventojoje. Tačiau šiemet čiuožykloms įrengti pristigo šalčio. Labiausiai palangiškiai pasigedo gyvenamajame rajone įrengtos čiuožyklos. Birutės parke dar buvo bandyta, tačiau šaltukui nespaudžiant čiuožykla greit tirpo.


Pasibaigus žiemos šventėms, gyventojai raginami nupuoštų eglučių nemesti bet kur – jas atvežti reikėtų į UAB „Palangos komunalinis ūkis“ kiemą (Ganyklų g. 34), kur yra pastatyti specialiai žaliaskarėms surinkti skirti konteineriai. Pasak bendrovės direktoriaus Konstantino Skieraus, terminas, iki kada galima atvežti eglutes, nėra numatytas – gyventojai tai...


Naująjį sezoną Palangos paplūdimiuose turėtų atsirasti naujovių. Atsižvelgus į miestiečių ir poilsiautojų prašymus, pagaliau žadama įrengti daiktų saugojimo seifus, tad pavykus įgyvendinti idėją, maudytis Baltijoje galėsime daug ramiau.


Į Palangą atgabentas pirmasis iš dviejų kurorte įrengti numatytų biokuro katilų

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 03 | Rubrika: Miestas

Į Palangą atkeliavo pirmasis iš dviejų kurorte įrengti numatytų biokuro katilų, kurio galingumas – 5 megavatai. Jis bus įrengtas Klaipėdos plente.


Laiko tėkmė atskleista rūbų kolekcijoje

Jūratė RIEPŠAITĖ, 2013 04 29 | Rubrika: Jūros vaikai

Šeštadienį, švenčiant Palangos senosios gimnazijos jubiliejų, vyko didžiulis renginys. Jame jauni žmonės ne tik dainavo, šoko ar grojo, bet ir pristatė savo kurtas drabužių kolekcijas. Vienas iš jų – gimnazijos abiturientas Tomas Bondarevas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius