Per Kūčias ir Kalėdas šeimos gydytojai sulaukė skambučių iš „kovido“ ligonių, dėl sinusito, ausų skausmo

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-12-25
Peržiūrėta
1886
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Per Kūčias ir Kalėdas šeimos gydytojai sulaukė skambučių iš „kovido“ ligonių, dėl sinusito, ausų skausmo

Kai dauguma Kūčias ir Kalėdas sutiko artimiausiųjų žmonių rate ilsėdamiesi, kai kurie Palangos miesto poliklinikos, S. Kulikauskienės ir „Ave Medica“ šeimos gydytojų teikė konsultacijas telefonu.
Kūčių dieną ligonius konsultavusi Jūratė Mikutienė, miesto poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro) direktorė, o kartu ir šeimos gydytoja, sakė „Palangos tiltui“, kad savo budėjimo metu sulaukusi penkių skmabučių.
„Skambino koronavirusu sergantys pacientai, skambino palangiškisi, kuriam paūmėjo sinusitas – reikėjo išrašyti antibiotikų, kitu atveju, konsultavau dėl ausų skausmo, nugaros skausmo,“ – sakė J. Mikutienė.
Anot gydytojos, dalis jai skambinusiųjų pacientų buvo kitose pirminėse sveikatos priežiūros įstaigose prisirašę pacientai.
„Mano konsultacijos jiems – Kalėdų dovana,“ – šypsojosi PASPC direktorė.
O per Kalėdas, iki 14 val., palangiškius, prisirašiusius poliklinikoje, konsultavo kita jos šeimos gydytoja, Vilma Baltonienė.
„Sulaukiau įvairių skambučių per Kalėdas. Skambino pasikonsultuoti dėl „kovido“ tyrimo atsakymų – jų žmonės negalėjo kitaip sužinoti, kai kuriems tokiems ligoniams – nurodžiau, kokių rekomendacijų laikytis, ką toliau daryti. Sulaukiau apie penkių skambučių iki 13 valandos,“ – sakė V. Baltonienė.
Popiet ji skubėjo į polikliniką, kur turėjo priimti pacientus tiesiogiai.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kai dauguma Kūčias ir Kalėdas sutiko artimiausiųjų žmonių rate ilsėdamiesi, kai kurie Palangos miesto poliklinikos, S. Kulikauskienės ir „Ave Medica“ šeimos gydytojų teikė konsultacijas telefonu. Kūčių dieną ligonius konsultavusi Jūratė Mikutienė, miesto poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro) direktorė, o kartu ir šeimos gydytoja, sakė...


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui, tačiau žinomam palangiškiui, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjui, o dabar Seimo nariui (atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – L.J.) Dainiui Kepeniui „kovidas“ yra „pasaulinės vaistų gamintojų mafijos sąmokslas“, o vakcina –...


Kaip sakė "Palangos tiltui" Svetlana Gaidienė, Palangos poliklinikos Psichikos sveikatos centro gydytoja, nuslūgus pirmajai ligonių, patyrusių nerimą ir stresą dėl koronoviruso, bangai, greičiau nei antroji "kovido" banga atsirito nauja ligonių, patiriančių nerimą dėl "kovido" pasikartojimo, banga. "Beje, dauguma jie - jauni, darbingo amžiaus žmonės," -...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Šią savaitę netilo "Palangos tilto" telefonas: Valstybinė mokesčių inspekcija, pakvietusi po "kovido" mokesčių mokėtojus apsilankyti vietos VMI padaliniuose ir pasirūpinti gyventojų pajamų mokesčiu ir kitomis mokestinėmis prievolėmis, sukėlė palangiškių pasipiktinimo bangą.


Kol Palangoje tikėtis metų pabaigoje: kūdikių bangos ar psichikos ligonių bangos? "Palangos tiltas" ieškojo atsakymų pas seksologus, psichinės sveikatos specialistus ir palangiškius.


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Ar jums norisi išsakyti (galima ir anonimiškai), kas užėjo ant liežuvio galo ar išlieti širdį? "Palangos tilto" redaktorius Linas Jegelevičius laukia jūsų skambučių "Palangos tilto" telefonu 8 460 40004 kiekvieną dieną nuo 10 iki 12 valandos. Jums pageidaujant, jūsų skambučio turinį paviešinsime "Palangos tilte" ir...


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius