Kas neprižiūrėjo mergaitės?

„Palangos tilto“ informacija, 2009-09-09
Peržiūrėta
467
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį pirmadienį Palangos policijos komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas apie tai, jog iš vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos Gintaras“ antrojo aukšto balkono iškrito mažametė Prienų gyventoja N.K., gimusi 1997 metais. Klaipėdos vaikų ligoninės medikai diagnozavo rankos kaulo lūžį.

 

Pasak Palangos policijos komisariato pareigūnų, į sanatoriją buvo atvykę 12 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų pagal programą „SOS vaikai“. Visi – 10-12 metų, augantys vaikų namuose ar socialiai remtinose šeimose.

Dvylikametė mergaitė yra našlaitė. Į kambarį, pro kurio balkoną iškrito, ji atėjusi pas ten gyvenusią auklėtoją išgerti vaistų. Spėjama, kad ji iškrito persisvėrusi per balkono turėklus.

Kas prižiūrėjo mergaitę, ką tuo metu veikė jos auklėtoja, kol kas lieka paslaptimi. Pasak policininkų, vyksta ikiteisminis tyrimas.

Beje, informaciją policija gavo ne iš įvykio liudytojų ar sanatorijos administracijos, o iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės Rimantės Šalaševičiūtės, kuriai apie nelaimė pranešė anonimas. Kodėl sanatorija apie tai tylėjo? Be to, kodėl ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal LR Baudžiamojo kodekso 138 straipsnį – nesunkus sveikatos sutrikdymas?


***


Palangos policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, jog kurorto Bangų gatvėje pasidarbavo chuliganai. Nemažus nuostolius patyrė šioje gatvėje stovėjusio automobilio „Volvo 460“ šeimininkas. Spėjama, kad iš netoliese esančios akmeninės tvoros išlupę akmenį, chuliganai suniokojo transporto priemonę – išdaužė stiklus, sulankstė automobilio dureles, sparnus.

Nors poilsinis sezonas, kurio metu nusikaltėliai labiausiai darbuojasi, beveik baigėsi, vagysčių netrūksta. Ypač paklausūs dviračiai. Savo dviejų ratų transpoto priemonių neberado Vytauto gatvėje esančio daugiabučio namo gyventojas, Vanagupėje palikto dviračio Vilniaus gyventoja.

Rugsėjo 6 dieną keliu Palanga-Lazdininkai automobiliu „Audi A8“ važiavęs klaipėdiškis R.V. nepasirinko saugaus greičio ir nuvažiavo į griovį. Ir kaip gi jam pasirinkti saugų greitį, jei policijos pareigūnai nustatė 1,44 promilės girtumo laipsnį... kartu važiavusiai kretingiškei A.A. medikai nustatė nosies lūžimą, o jos draugei L.A. veido bei krūtinės sumušimus. Abi nukentėjusios merginos po apžiūros išleistos namo, kur gydysis ambulatoriškai.

Matyt, besibaigiant vasaros sezonui vagys suskubo griebtis net ir neypatingai pelningos veiklos. Iš Bangų gatvės dingo palangiškio R.R. automobilis „WV Transporter“, pagamintas 1985 metais. Savininkas žalą įvertino 5000 litų.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


Pažįstamos mamos kurorte skundžiasi, kad jų vaikai karantino suvaržymų metu tapo irzlesnis, atžagaresni. „Palangos tiltas“ jau rašė apie mažamečius berniukus, kurie galimai apiplėšė kurorto senjorę. Tiesa, Palangos policija patvirtino tik vagystę minėtu atveju. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos...


Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) laikinoji kanclerė Odeta Vitkūnienė ketvirtadienį pristatė Palangos vaikų reabilitacijos įstaigos „Palangos gintaras“ kolektyvui naująjį įstaigos direktorių Saulių Deveikį. Po pokalbio su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga atrinktas konkurso nugalėtojas šiandien pradėjo eiti pareigas.


Vienintelė pajūryje vaikų stacionarinės reabilitacijos sanatorija „Gintaras“ šį sezoną pirmą kartą siūlo kambarius-studijas – juose galės įsikurti iš visos Lietuvos čia su Ligonių kasų siuntimu sveikatos taisyti atvažiavę vaikai bei juos atlydėję tėvai ar kiti artimi asmenys. Už juos teks mokėti, tačiau ne tiek, kiek vasarą už viešbutį Palangoje....


Praėjusią savaitę Palangos senosios gimnazijos IIB klasės mokiniai kartu su auklėtoja Dalia Rakauskiene ir socialine pedagoge Laima Olšauskaite lankėsi Palangos miesto policijos komisariate. Su gimnazistų kolektyvu dvi su puse valandos draugiškai ir betarpiškai bendravo pareigūnai – Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Aurelijus Jankauskas, Reagavimo skyriaus...


Šiais metais per Angelų sargų dieną už pasiaukojamą darbą bei puikią tarnybą buvo pagerbtas būrelis Palangos policijos pareigūnų. Palangos Viešosios policijos skyriaus kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Ričardas Vinciūnas už glaudų bendradarbiavimą su švietimo darbuotojais rūpinantis vaikų užimtumu bei saugumu, už organizuojamus renginius moksleiviams...


Pagal Europos Sąjungos (ES) Sanglaudos veiksmų programą Palangoje yra įgyvendintas projektas „Neįgaliųjų profesinės reabilitacijos infrastruktūros plėtra Palangos reabilitacijos ligoninėje“.


Praėjusių metų lapkričio mėnesį Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ ėmė vykdyti projektą „Viešosios įstaigos Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos gintaras“ pastatų modernizavimas“ pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą „Aplinka ir darnus vystymasis“. Kaip pasakojo „Palangos gintaras“ direktorius Zigmas Paulauskas, tikimasi, kad...


Kas neprižiūrėjo mergaitės?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 09 09 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusį pirmadienį Palangos policijos komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas apie tai, jog iš vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos Gintaras“ antrojo aukšto balkono iškrito mažametė Prienų gyventoja N.K., gimusi 1997 metais. Klaipėdos vaikų ligoninės medikai diagnozavo rankos kaulo lūžį.


Palangos miesto policijos komisariate – pokyčiai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 24 | Rubrika: Miestas

2008 m. sausio 20 d. Palangos miesto policijos komisariato darbuotojai atsisveikino su vadovu Aurijumi Jusiu. Beveik porą metų dirbęs Palangoje, nuo šiol jis sės į Mažeikių rajono policijos komisariato viršininko kėdę. Laimėjęs konkursą, naują darbą arčiau savo šeimos, gyvenančios Akmenėje, A.Jusys pradėjo jau praėjusį trečiadienį. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius