Iškritęs pro balkono langą Vilniuje, žuvo palangiškis

„Palangos tilto“ informacija, 2010-09-10
Peržiūrėta
2419
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ketvirtadienio vakarą praėjus kelioms minutėms po krepšinio rungtynių, kuomet Lietuvos rinktinė įveikė Argentinos komandą, policijai buvo pranešta, kad sostinėje iš Vilniaus universiteto bendrabučio Saulėtekio alėjoje iškrito žmogus. Vėliau paaiškėjo, jog tai 20-metis palangiškis, neseniai pradėjęs mokslus Vilniaus universitete.

 

Apie žmogų, iškritusį iš bendrabučio 15-ojo aukšto, policijai buvo pranešta ketvirtadienį vakare, 22.55 val. Iš bendro naudojimo balkono vaikinas nukrito ant šaligatvio plytelių. Policija rado liudininkų, mačiusių, kad jis kurį laiką kabojo persisvėręs per balkono turėklus.

Po rungtynių per balkonus buvo mėtomi įvairiausi daiktai, o kai studentai išėjo į balkonus ir skandavo „Mes laimėjom!“, žemiau buvusieji pamatė krentantį daiktą ir pamanė, jog tai galėjo būti per langą išmestas kilimas. Žuvusysis krisdamas nerėkė. Penkiolikto aukšto balkone buvo likusios tik studento šlepetės.

Prie Saulėtekio al. 12 esančio Vilniaus universiteto bendrabučio atskubėję pareigūnai ir medikai jau niekuo negalėjo pagelbėti jaunuoliui.

Pirminės apžiūros įvykio vietoje metu greitosios pagalbos medikai aptiko durtinę žaizdą. O pareigūnai netoli kūno rado vidutinio dydžio virtuvinį peilį. Jo geležtė ištepta, spėjama, krauju. Tamsoje policininkai peilį apžiūrėjo pasišviesdami žibintuvėliais ir iškart supakavo į įkalčių maišelį. Pasak pareigūnų, dėmės ant geležtės labai panašios į kraujo, tačiau tai turi patvirtinti arba paneigti ekspertai.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl nužudymo, tačiau kol kas neatmetamos ir nelaimingo atsitikimo ar savižudybės versijos. Pasak pareigūnų, kai kurie žuvusiojo pažįstami teigia, kad pastaruoju metu vaikinas buvęs labai prislėgtas.

Žuvusysis Vilniaus universitete studijavo informacines technologijas. Studentas buvo pradėjęs studijuoti biochemiją, tačiau šias studijas nutraukė. Pats studentas gyveno dešimtajame bendrabučio aukšte. Kambario draugų teigimu, vaikinas pernai sunkiai sirgo depresija, kurią per vasarą gydėsi. Anot kambariokų, grįžęs po vasaros atostogų jaunuolis jautėsi daug geriau nei anksčiau ir buvo linksmesnis. Vaikinas buvo Lietuvos krepšinio aistruolis, tačiau tą vakarą rungtynių nežiūrėjo, o vaikščiojo po bendrabutį ir retkarčiais užeidamas į kambarius paklausdavo rezultatų. Liudininkų teigimu, jaunuolis buvo smarkiai apsvaigęs, gali būti dėl to, kad buvo sumaišęs vaistus ir alkoholinius gėrimus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vienas žmogus žuvo ir vienas buvo sužalotas pirmadienį greta Palangos susidūrus sunkvežimiui ir lengvajam automobiliui „Toyota Yaris“.


Ketvirtadienį, lapkričio 4 d., 7bet- NKL krepšinio lygoje Telšių „Telšiai“ namuose 84:78 (23:21, 25:24, 16:15, 20:18) palaužė Palangos „Kuršių“ (4-5) ekipą.    


Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje. Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.


Grupė Seimo narių penktadienį, spalio 8-ąją, lankosi Palangoje ir Šventojoje – savo akimis, ne internete pamatė svarbiausius savivaldybės infrastruktūros objektus. O kaip rašė „Palangos tiltas“, šiandien, 17 val. 30 min., Seimo narių krepšinio rinktinė Palangos universalioje sporto arenoje (Sporto g. 3) susikaus su Palangos miesto Tarybos narių krepšinio komanda. Ryte parlamentarai –...


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Pranešama, kad Palangoje pirmadienį buvo patvirtintas vienas naujas koronaviruso atvejis, kurorte šia liga šiuo metu serga 71 palangiškis.


Naktį iš antradienio (gegužės 18 d.)į trečiadienį į garsiąją prezidentinę vilą „Auska“ skubėjo greitoji medicinos pagalba bei policija – buvo gautas pranešimas, kad pro langą iškrito mergina, rašo Eglė Jūraitė, laikraščio „Vakarinė Palanga“ korespondentė.


Kovo 30 d. apie 18 val. 45 min. gautas pranešimas, kad Palangoje, Laukų g., bute, agresyvus jaunuolis viską daužo bei grasina peiliu, rašo lrytas.lt


Šventojoje po griuvėsiais žuvo žmogus

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 04 24 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio popietę Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, po apleistų dirbtuvių nuolaužomis, žuvo žinomas Šventosios verslininkas Vytautas Grišinas.


Iškritęs pro balkono langą Vilniuje, žuvo palangiškis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 10 | Rubrika: Kriminalai

Ketvirtadienio vakarą praėjus kelioms minutėms po krepšinio rungtynių, kuomet Lietuvos rinktinė įveikė Argentinos komandą, policijai buvo pranešta, kad sostinėje iš Vilniaus universiteto bendrabučio Saulėtekio alėjoje iškrito žmogus. Vėliau paaiškėjo, jog tai 20-metis palangiškis, neseniai pradėjęs mokslus Vilniaus universitete.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius