Kinas iš automobilio grįžta - balandžio 1-ąją Klaipėdoje

Palangos tiltas, 2022-03-23
Peržiūrėta
1878
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kinas iš automobilio grįžta - balandžio 1-ąją Klaipėdoje

Jau visai netrukus, Balandžio 1-ąją startuos atsinaujinęs, pernai didelio dėmesio susilaukęs projekto „Kino Zona“ renginys - „Kinas iš automobilio“. Šiemet organizatoriai paruošė itin platų filmų pasirinkimą, žiūrovai galės rinktis iš daugiau nei 20 skirtingų filmų seansų. Kartu su išsiplėtusia filmų pasiūla, šįmet komanda nusprendė pradėti iškart dviejuose miestuose, tad Balandžio pradžioje filmus iš nuosavų automobilių galės stebėti Vilniaus ir Klaipėdos kinomanai bei šių miestų svečiai. 

Renginio organizatoriai „Kino zona“ jau ne vienerius kuria „drive-in“ kino tradiciją Lietuvoje. Iki šiol tik kino filmuose matytas „drive-in“ reiškinys kartu su pirmąja covid-19 banga atkeliavo į Lietuvą ir iškart surado savo žiūrovus. Kiną iš automobilio labiausiai išpopuliarino ir romantizavo amerikietiški filmai. Lietuvoje šis kino formatas dar ieško savo vietos, tačiau pamažu kuriamos ir mūsų šalies „drive-in“ tradicijos. 

Norėdami auginti „drive-in“ kultūrą dar sparčiau, šiemet organizatoriai subūrė platesnį naujesnių bei laiko patikrintų filmų sąrašą, kuriame visiems gerai žinomos ekranizacijos, kaip pasaulį pavergęs robotukas animaciniame filme visai šeimai „WALL-E šiukšlių princo istorija“ (angl. WALL-E), siaubo filmas „Absoliutus blogis: nauja formulė“ (angl. Resident Evil: Welcome to Raccoon City), komedija „Laisvasis Gajus” (angl. Free Guy), siaubo filmas „Lemtingas posūkis: mirties pamatas” (angl. Wrong turn (2021)) ir kiti, tad pasirinkimo laisvė tikrai didelė. Kaip ir kasmet, organizatoriai pasirūpino maistu - renginio svečiai turės galimybę iš vagonėlio renginyje įsigyti čia pat vietoje gaminamų užkandžių bei karštų gėrimų.

Liepkalnyje Vilniuje ir Neįgaliųjų paplūdimyje Klaipėdoje įsikursiantis kinas po atviru dangumi žiūrovams automobiliuose pradės veikti nuo balandžio 1-osios ir veiks iki pat balandžio galo Vilniuje bei balandžio 18-osios Klaipėdoje. Renginio organizatoriai žada nepamiršti ir Kaunečių bei planuoja ten apsilankyti antroje Balandžio pusėje. Norintiems nepamiršti ir nepraleisti karščiausių naujienų, komanda kviečia sekti kino-zona.lt puslapį, kuriame visi norintys ras reikiamą informaciją. Visų renginių metu svečių laukia DOVANOS ir specialūs, komandos draugų įsteigti, PRIZAI.

Peržiūrėti kino filmų repertuarą ir rezervuotis vietas kino seansuose Klaipėdoje galite čia: 

https://kino-zona.lt/kinas-is-automobilio-klaipedoje 

Renginio organizatoriai primena, jog automobiliai bus įleidžiami likus 20 minučių iki filmo pradžios. Taip pat, dėl norint užtikrintį gerą matomumą, bilietų kiekis yra Labai ribotas, bilietai jau prekyboje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau kelerius metus nemokamus kino seansus po atviru dangumi Palangoje rengianti kultūros erdvė „Oldman“ ir šią vasarą kviečia į visada žavingą kino kelionę bene arčiausiai jūros įsikūrusiame vasaros kino teatre.


Palangos kurorto muziejus (Birutės al. 34A)  kviečia lankytojus į vakarinę edukaciją, kurioje sužinosite paslaptingos viešnios istoriją ir patirsite neišdildomus įspūdžius. Jau trečius metus iš eilės Palangos kultūros ir jaunimo centras inicijuoja projektą „Tarptautinių filmų vasara Šventojoje“.


„7bet-NKL“ finalo ketvertas grįžta į Palangą. 2021-2022 metų sezono lemiamos kovos balandžio 21-23 dienomis šiame pajūrio mieste vyks jau trečią kartą.


Jau visai netrukus, Balandžio 1-ąją startuos atsinaujinęs, pernai didelio dėmesio susilaukęs projekto „Kino Zona“ renginys - „Kinas iš automobilio“. Šiemet organizatoriai paruošė itin platų filmų pasirinkimą, žiūrovai galės rinktis iš daugiau nei 20 skirtingų filmų seansų. Kartu su išsiplėtusia filmų pasiūla, šįmet komanda nusprendė pradėti iškart dviejuose miestuose, tad Balandžio pradžioje...


Penktadienį, sausio 14 d., į Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ aktų salę, vaikų džiaugsmui, atvyko sferinis kinas. Tai paslaptinga 360° kampo veiksmo erdvė aplink mus, sukurianti įspūdingą vaizdą ir iliuzijas… Kviečianti visus į virtualią tikrovę, kurioje galima išskristi į nesibaigiančias kosmoso platybes, panerti į  vandenyno gelmes ir paplaukioti kartu su rykliais… 


Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios bokšte rudenį lankytojus pakvies apžvalgos aikštelė, leisianti iš daugiau nei 20 metrų aukščio apžiūrėti didžiausią Lietuvos kurortą.


Renginių ciklas „Palangos dienos“, tradiciškai kasmet vykstantis kovo pabaigoje – balandžio pradžioje, jau turi aiškius kontūrus – trečiadienį, gruodžio 21 d., „Palangos dienų“ organizatoriai apsilankė Savivaldybėje bei planuojamus renginius pristatė miesto merui Šarūnui Vaitkui ir administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei.


Gruodžio 14 ir 15 dienomis „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35, Palanga) kviečia į žmogaus teisių kino festivalio „Nepatogus kinas“ seansus. Įėjimas nemokamas. Subtitrai lietuvių kalba. Visi filmai yra ne vieno festivalio dalyviai. Renginį remia Palangos miesto savivaldybė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius