Klaipėdos apskrities jūros šauliai šventė sąjungos 90 metų jubiliejų

„Palangos tilto” informacija, 2013-03-28
Peržiūrėta
818
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jūrų šauliai iš Palangos jubiliejaus proga bendražygius pasveikino ir dainomis.
Jūrų šauliai iš Palangos jubiliejaus proga bendražygius pasveikino ir dainomis.

Kovo 23 dieną Klaipėdos apskrities jūros šaulių sąjunga savo būstinėje Klaipėdoje šventė neeilinę sukaktį – šiemet sukako 90 metų nuo sąjungos įkūrimo. Iškilmėse dalyvavo ir Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-osios rinktinės Palangos šaulių 6-osios kuopos šauliai.
Jubiliejaus iškilmės prasidėjo šventomis Mišiomis, kurias aukojo karo kapelionas Remigijus Montvilas. Pranešimą apie Lietuvos šaulių sąjungą, įsikūrusią 1918-aisiais metais, jos veiklą, o taip pat apie tai, kaip 1923 metais buvo įkurta Klaipėdos apskrities jūros šaulių sąjunga, skaitė Klaipėdos jūros šaulių 10-osios kuopas vadas Aras Kaikaris. Sveikinimo žodį tarė Klaipėdos jūros šaulių rinktinės vadas Arvydas Daukantas, apdovanojęs aktyviausius šaulius padėkos raštais. Tarp apdovanotųjų – ir Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-osios rinktinės Palangos Šaulių 6-osios kuopos vadas Adolfas Sendrauskas.
Su švente bendražygius sveikino šauliai iš visos apskrities. Ypač įspūdingi buvo Skuodo ir Šilutės jūrų šaulių kuopų sveikinimai.
Iškilmingos šventės proga priesaikas davė penki jaunieji Klaipėdos rinktinės šauliukai.
Savo žodį tarė ir Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-osios rinktinės Palangos šaulių 6-osios kuopos šauliai, pasveikinę bendražygius ir dainomis.
Po sveikinimų šauliai žiūrėjo dokumentinį filmą apie Lietuvos šaulių veiklą nuo sąjungos įkūrimo iki šių dienų.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį, birželio 11 dieną, Palangos kurorto Jūros šaulių choras šventė savo veiklos 40 – metį. „Palangos bendruomenės vardu pasveikinome ir palinkėjome dar daug metų  savo dainomis džiuginti palangiškius ir miesto svečius,“ – tokį sveikinimą savo „Facebook“ paskyroje paliko Palangos meras Šarūnas Vaitkus.


Jūros šaulių vyrų choras susiformavo iš 1981 m. Arvydo Krisiukėno įkurto Palangos kultūros centro vyrų choro. Nuo 1985 m. chorui vadovavo Aloyzas Žilys, o nuo 2008 m. – Edmundas Jucevičius. Dabartinis choro vadovas Rimgaudas Juozapavičius chorą veda nuo 2014 m.


Vis dar tebesiautėjant COVID – 19 šmėklai, palangiškiai vis vien surado ir laiko, ir entuziazmo tinkamai pažymėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 31 - ąsias metines. Pirmiausia prie nepriklausomybės signataro Jono Basanavičiaus paminklo rinkosi Lietuvos šaulių sąjungos Palangos kuopos nariai, kurių pagrindą tądien sudarė miesto kultūros ir jaunimo centro vyrų...


Rugsėjo 21 d. Palangos Kultūros ir jaunimo centro choras „Jūrų šauliai“, o taip pat kiti palangiškiai šauliai dalyvavo paminklo Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėjui ir pirmajam jos vadovui Vladui Putvinskiui Putviui (1873 – 1929) atidarymo iškilmėse Kelmėje.   


Intensyvus Palangos „Jūros šaulių“ choro savaitgalis

"Palangos tilto" informacija, 2019 04 20 | Rubrika: Jūros vaikai

Šauliai nuolat dalyvauja visuose miesto šventiniuose renginiuose. O Palangos kultūros ir jaunimo centro vyrų choras „Jūros šauliai“ (vadovas Rimgaudas Juozapavičius) šį savaitgalį dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos organizuotame meno kolektyvų apžiūroje, skirtoje pažymėti Šaulių sąjungos įkūrimo 100-metį bei Tauragėje organizuotame...


Praėjusį šeštadienį Kaune, karininkų ramovėje, vykusiame Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) suvažiavime dalyvavo 191 delegatas. LŠS sudaro 10 rinktinių, veikiančių teritoriniu principu visose Lietuvos apskrityse. Šiandien rinktines sudaro daugiau nei 100 kuopų, įkurtų visuose Lietuvos rajonuose. Ir Šaulių sąjungai priklauso per 10 tūkst. narių....


Šeštadienį Klaipėdoje, Skulptūrų parke, minint Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (jūros) 3-iosios rinktinės 92-ąsias įkūrimo metines, aidėjo Tautiška giesmė bei buvo priimtos naujų šaulių priesaikos ir jaunųjų šaulių iškilmingi pasižadėjimai.


Praėjusį šeštadienį Kelmėje įvyko Lietuvos šaulių sąjungos atkūrimo 25-ečio minėjimas-sąskrydis, kuriame dalyvavo ir grupelė Palangos šaulių.


Kovo 23 dieną Klaipėdos apskrities jūros šaulių sąjunga savo būstinėje Klaipėdoje šventė neeilinę sukaktį – šiemet sukako 90 metų nuo sąjungos įkūrimo. Iškilmėse dalyvavo ir Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-osios rinktinės Palangos šaulių 6-osios kuopos šauliai.


Savaitgalį susitiko Klaipėdos apskrities mėgėjai sportininkai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 08 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangoje įvyko III Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Klaipėdos apskrities varžybos, kurios pasižymėjo ir dalyvių, ir įvairių rungtynių gausa, tad azarto kurorte nepritrūko. Visi su entuziazmu siekė pakilti ant nugalėtojų pakylų. Viso varžybose dalyvavo 156 sporto mėgėjai, bandę savo jėgas įvairiose rungtyse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius