Krepšinio aikštelėje pasveikino vasarą

Palangos tiltas, 2016-05-26
Peržiūrėta
250
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Krepšinio aikštelėje pasveikino vasarą

Tris dienas Palangoje šurmuliavusią kurorto šventę „Myliu Palangą“ papildė ir vaikų krepšinio varžybos. Universalioje sporto arenoje vyko tarptautinis berniukų turnyras „Litnaglio“ taurei laimėti ir mergaičių turnyras „Sveika, vasara 2016“.
Berniukų varžybose varžėsi aštuonios komandos iš Estijos, Rusijos, Lietuvos. Negailėdami jėgų, palaikomi tėvelių ir draugų, jaunieji krepšininkai atkakliai siekė pergalių. Geriausiai sekėsi svečiams iš Plungės, finale įveikusiems Palangos sporto centro „Žemaitija“ komandą. Dėl trečios vietos susikovė „Sostinės“ KM ir Klaipėdos V. Knašiaus komandų sportininkai, šį kartą pajėgesni buvo vilniečiai. Talino „Kalev“ ir Kaliningrado komandos liko turnyrinės lentelės pabaigoje.
Į simbolinį geriausiųjų žaidėjų penketą išrinkti: Gustas Petrošius (Palanga), Adrijus Kozys (Palanga), Nojus Radžius (Plungė), Rokas Čivilis (Plungė), Gantas Kryžauskas (Vilnius).
Palangos sporto centro žaidėjus varžyboms ruošė ir turnyrą organizavo Palangos sporto centro krepšinio treneris Regimantas Juška.
Kitoje aikštelėje rungtyniavo merginos. Čia geriausiai sekėsi Radviliškio ŠSPC žaidėjoms, įveikusioms visas varžoves. Kovoje dėl antros vietos Plungės SRC „Viesulas“ komanda nugalėjo kurorto Sporto centro krepšininkes. Palangos sporto centro žaidėjas varžyboms ruošė trenerė Daiva Mažionienė.
Varžybų pertraukų metu buvo organizuotos kombinuotos estafetės-varžybos ir metimų taiklumo žaidimas „Karavanas“.
Uždarymo metu geriausioms žaidėjoms įteikti asmeniniai prizai. Palangos SC kovingiausia žaidėja išrinkta Karolina Razmaitė. Komandos prizininkės apdovanotos medaliais ir taurėmis. Apdovanojimus merginoms įteikė Lietuvos jaunių rinktinės narė Dovilė Štrimaitytė.
Turnyre savanoriavo vyresni Sporto centro krepšininkai, kurie mokėsi organizuoti varžybas, rašyti protokolus.
Palangos sporto centro krepšininkai baigia intensyvų treniruočių ir varžybų sezoną. Vasarą mokinių laukia poilsis, pramogos, gatvės krepšinis, sportinės sveikatingumo stovyklos.

Palangos sporto centro administracijos inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trijų palangiškių, vaikystės draugų suburta reprezentacinė miesto krepšinio komanda „Palangos kuršiai“ savo pirmąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergalių sieks ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir palangiškių širdyse. „Mums svarbu bendruomeniškumas, norime, kad į rungtynes susirinkę žmonės bendrautų...


Tris dienas Palangoje šurmuliavusią kurorto šventę „Myliu Palangą“ papildė ir vaikų krepšinio varžybos. Universalioje sporto arenoje vyko tarptautinis berniukų turnyras „Litnaglio“ taurei laimėti ir mergaičių turnyras „Sveika, vasara 2016“.


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Gegužės 21-22 d. Palangos universalioje sporto arenoje šurmuliavo jaunosios krepšininkės. Čia vyko tradicinis mokinių saviraiškos programos „Sveika, vasara 2015“ mergaičių, gimusių 2001 m. ir jaunesnių, krepšinio turnyras. Varžybose dalyvavo Klaipėdos V. Knašiaus KM, Panevėžio KKSC, Plungės RSC, Radviliškio ŠSPC ir Palangos sporto...


Praėjusį šeštadienį Darbėnuose vyko jau tradicine tapusi Darbėnų seniūnijos krepšinio 3x3 šventė. Pirmą kartą Darbėnų seniūnijos bendruomenės kvietimu šventėje dalyvavo ir Šventosios seniūnijos bendruomenės nariai, ne tik kalbėję apie užsimezgančią draugystę ir bendradarbiavimą, bet ir išbandę jėgas krepšinio aikštelėje.


XIII krepšinio turnyras

"Juozo alaus bravoras", 2010 09 08 | Rubrika: Kultūra

XIII krepšinio turnyras


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


„Grubusis“ teatras pasveikino palangiškius

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 06 | Rubrika: Miestas

Prieš didžiąsias metų šventes savo tradiciniu prieškalėdiniu spektakliu „Pasaka apie angelus“ „Grubiojo“ teatro aktoriai pasveikino palangiškius su artėjančiomis ir šiuo metu jau tik prisiminimuose džiuginančiomis šventėmis, sukurdami šventinę atmosferą ne tik Senosios gimnazijos salėje, bet ir visų susirinkusiųjų žiūrovų širdyse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius