Labdaros ir paramos fondas „Dienvidis" teiks kompleksines paslaugas šeimai

Palangos tiltas, 2023-08-23
Peržiūrėta
831
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nuotraukos šaltinis: freepik.com
Nuotraukos šaltinis: freepik.com

Su džiaugsmu pranešame, jog Labdaros ir paramos fondas „Dienvidis" prisijungė prie projekto „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“ ir kartu su projekto vykdytoju - Europos socialinio fondo agentūra - bei kitomis socialinių paslaugų įstaigomis Lietuvoje teiks kompleksines paslaugas šeimai.

Kompleksinės paslaugos šeimai apima: 

individualias ir (ar) grupines konsultacijas asmenims, patiriantiems sunkumų asmeniniame gyvenime ir (ar) šeimoje;savitarpio pagalbos grupių organizavimą ir vedimą asmenims, patyrusiems sunkumų asmeniniame gyvenime ir (ar) šeimoje;socialinių įgūdžių grupių vaikams ir paaugliams organizavimą ir vedimą;tėvystės mokymus;šeimos mediacijas;šeimos konsultavimą asmens (šeimos) namuose – konsultacijas asmens (šeimos) namuose, gimus kūdikiui, nustačius neįgalumą ir (ar) specialiuosius poreikius asmeniui;pavėžėjimo paslaugas asmenims (šeimoms), gaunantiems kompleksines paslaugas;vaikų priežiūros paslaugas, kai tėvams teikiamos kitos kompleksinės paslaugos.

Šios paslaugos yra skirtos padėti asmenims, šeimoms ir bendruomenėms išvengti galimų socialinių problemų ir socialinės rizikos atsiradimo, ugdant ir stiprinant asmenų gebėjimus savarankiškai spręsti socialines problemas ir palaikyti socialinius ryšius su visuomene. 

Planuojama, kad iki 2029 metų kompleksinės paslaugos bus suteiktos 80 126 asmenų, iš jų 610 asmenų planuojama, kad paslaugas gaus Palangos miestosavivaldybėje. 

Projekto trukmė: 2023 m. birželis – 2029 m. liepa

Projekto finansavimo suma: 60 018 043, 84 Eur. Labdaros ir paramos fondui „Dienvidis“ iš projekto skirta iki 447 058,04 Eur.

Daugiau informacijos ir dėl paslaugų kviečiame kreiptis

Palangos bendruomeniniai šeimos namai 

Jūratės g. 42, 00132 Palanga

+370 694 91354

[email protected]

Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Daugiau informacijos apie projektą: https://www.esf.lt/veiklos-sritys/kompleksines-paslaugos/1139

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad paslaugos klientams Palangoje rugpjūčio 28 - rugsėjo 1 d. dėl įvykusios vandentiekio avarijos mieste uždarius pastatą bus teikiamos nuotoliniu būdu, aptarnavimas gyvai laikinai nevyks.Klaipėdos apskrities paramos gavėjams šiemet gyventojai skyrė per 2,3 mln. eurų ir tai yra didžiausia iki šiol skirta paramos suma.


Lietuvos oro uostai praneša, kad turto nuomos konkursą koronaviruso testavimo paslaugoms teikti išnuomojamuose plotuose laimėjo medicinos laboratorinių tyrimų bendrovė „Rezus.lt“. Planuojama, kad jau vasario pabaigoje įvairaus tipo koronaviruso testavimas vyks greta Vilniaus oro uosto, balandį paslaugos bus pradėtos teikti greta Kauno bei Palangos oro uostų.  


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatė į vidaus reikalų ministrus Agnė Bilotaitė, pirmadienio (lapkričio 30-osios) vakarą paklausta LRT LT žurnalisto Raigardo Musnicko, ką ji mananti apie Palangos "Pušyną", kurio steigėjas yra Vidaus reikalų ministerija, išgirdo tiesmuką kandidatės į ministrus atsakymą.


Spalio 25-26 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ vykdys tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją.  


Ar paramos ir labdaros Palangoje nėra kam... padalinti?

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015 12 03 | Rubrika: Miestas

Artėjant didžiausioms metų šventėms vis dažniau – ir, ko gero, įkyriau – esame kviečiami ir raginami aukoti įvairių labdaros ir gerumo akcijų metu, tuomet renkamos lėšos vaikams, sunkiai besiverčiančioms šeimoms, onkologiniams ligoniams ir visiems, kuriems reikia vienokios ar kitokios pagalbos. Palangiškiai noriai aukoja, bet, pasirodo, kad surinktos...


Startavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengta Socialinės paramos šeimai informacinė sistema (www.spis.lt), kuri leidžia užsisakyti net 26 socialinės paramos paslaugas. Gyventojai galės nebevykti į savivaldybę, o naudodamiesi internetu pateikti prašymą gauti išmoką vaikui, socialinę pašalpą, įvairias šalpos pensijas, mokinių nemokamą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius