M. Skritulskai, nerodykite, kad esate lengvai pažeidžiamas

Palangos tiltas, 2017-04-13
Peržiūrėta
320
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

M. Skritulskai, nerodykite, kad esate lengvai pažeidžiamas

Po „Palangos tilto“ publikacijos „M. Skritulskas: visų lūkesčiai Palangoje tapo didesni, bet nepelnyta kritika žeidžia“ norėčiau gerbiamam Mindaugui Skritulskui pareikšti tris draugiškas pastabas.
Pirma, daugiau negu keistokai atrodo politiko liguista reakcija į viešą kritiką. Sėskite prie derybų stalo, dalykiškai išsiaiškinkite, įvertinkite visus argumentus ir įsitikinkite, ar tikrai Evalda Šiškauskienė tokia jau neteisi. Jeigu įsitikinsite, kad ji teisi (bent iš dalies teisi) – darykite rimtas išvadas ir viešai nebedemonstruokite to, jog esate taip lengvai pažeidžiami.
Antra, save gerbiantis politikas savo nuomonę paprastai grindžia tik logiškais ir tvirtais argumentais, o ne emociniais išpuoliais arba turgaus lygio leksikonu („pezalai“ ir pan.).
Trečia, E. Šiškauskienė vis tik yra Lietuvos Respublikos lygio demokratiškai išrinkta asociacijos vadovė. Nejaugi vėl bandoma susigrąžinti tuos metodus, kai „neklystantys“ partiniai veikėjai bandė daryti poveikį, kas turėtų būti „demokratiškai“ išrinktas arba nušalintas?
Palangos konservatoriams derėtų dalykiškai apsvarstyti ir principingai įvertinti savo partinio bičiulio hiper-emocijas.

Donatas ŽUOLYS

Jūsų komentaras:

yep 2017-05-22 09:55 (IP: 89.116.124.146)
Saunuolis! Kad daugiau Palangoje butu taip mastanciu zmoniu, gal ir valdzia turetumem arciau zmoniu.

jo 2017-05-20 19:33 (d / IP: 86.38.159.117)
Labai tiksliai pasakyta tik gal pavėluotai

Plng 2017-04-26 23:33 (IP: 78.61.123.109)
Labai teisingi pastebėjimai. Visa tiesa keliuose sakiniuose!

Va tokios nuomones valdziai ir truksta 2017-04-20 18:57 ([email protected] / IP: 84.28.45.189)
Ismintingo zmogaus zodziais! Ziauriai gaila, kad tiek Skritulskui, tiek Vaitkui ir panasiems- toks poziuris, toks supratimas- tai lyg nuskristi i menuli. Ponas Donatai, pagarba uz issakytus zodzius: aiskiai, mandagiai ir paprastai!!!

klimpt 2017-04-20 09:27 (IP: 86.100.77.116)
Jo konservai nuskriausti, juos izeidineja kritikuoja, ypac tai svarbu kada vadovauji budamas apsoliucioje daugumoje, antra kadencija, kai draugelis vidaus reikalu ministras, ui atsiprasau ministras primininkas, tai kritika darosi nepriimtina, pasidaro puoilimas, vos ne gresme nacionaliniam saugumui.

taip 2017-04-17 12:55 (ja / IP: 86.38.159.117)
sutinku su D. Žuolio nuomone, politikai pažeidžiami

Politinis kalinys 2017-04-15 16:21 (leninas / IP: 90.143.100.119)
Lenino raštų prisiskaitęs ir matyt vieno "mokytojo" komandų vykdytojas su gėlytėmis po miestą lakstantis, jetau, jetau kaip žmonės taip savęs negerbia ir visai tas M.Skritulskas, beja garbingo politinio kalinio ir tremtinio sūnus, gerai pakomentavo Palangą ir palangiškius gindamas, o tokie rašytojai ir tylėtojai žiūri kaip Teliukai į žiburius užburti demagogijos kaip glūdžiame sovietmetyje !!! Niekas nesikeičia tokių žmonių galvelėse ir neduok Dieve jeigu kas su Lietuva atsitiktų tokie Pirmieji veštų raštus į Maskvą !?

Taip pat skaitykite

Palanga nuo šiandien, pirmadienio, gruodžio 7 d., įvedė tik nuotolinį mokymą: visi mokiniai turės likti namuose. Taip mokysis net ir pradinukai, tačiau darželinukai, kol koronavirusas neįsisuko į darželius, kol kas tipens į lopšelius-darželius. Tačiau, laimei, koronaviruso atvejai Palangos švietimo įstaigose – nekomplikuoti, kaip išsiaiškino...


Klientų patogumui „Tele2“ kviečia išbandyti savitarnos svetainę, kurioje lengvai ir greitai galėsite pasitikrinti savo duomenis ir sąskaitas, patogiai keisti mokėjimo planus bei pasirinkti kitas norimas paslaugas. Savitarną privatiems ir verslo klientams rasite www.mano.tele2.lt.


Klientų patogumui „Tele2“ kviečia išbandyti savitarnos svetainę, kurioje lengvai ir greitai galėsite pasitikrinti savo duomenis ir sąskaitas, patogiai keisti mokėjimo planus bei pasirinkti kitas norimas paslaugas. Savitarną privatiems ir verslo klientams rasite www.mano.tele2.lt.


Kodėl Klaipėdos prokurorai, pripažinę teisėtomis Palangos dušines, nematė arba nenorėjo matyti tokias išvadas paneigiančių dokumentų? Jie yra padėti lengvai pasiekiamoje vietoje – prokurorų jau vartytuose Nekilnojamojo turto registro archyvuose.


Pasaulį sukausčiusi koronaviruso pandemija pakeitė daugelio atostogų planus. Dabar lietuviai turi mažą pasirinkimą – keliauti po Lietuvą arba bandyti laimę užsienyje. Į Palangą kol kas kukliais skaičiais atvykstantys lietuviai nusiteikę puikiai praleisti laiką ir tikina: kam nepatinka Palanga, tie – išlepę, rašo Vytautė Merkytė, "Delfi" žurnalistė.


Po „Palangos tilto“ publikacijos „M. Skritulskas: visų lūkesčiai Palangoje tapo didesni, bet nepelnyta kritika žeidžia“ norėčiau gerbiamam Mindaugui Skritulskui pareikšti tris draugiškas pastabas.


Šalia šeimininko Palangoje bėgantis keturkojis augintinis – dažnas vaizdas. Jei esate vienas iš tokių gyvūnų augintojų, paklauskite savęs, ar tikrai viską žinote apie viešąją tvarką, kuri galioja Palangos mieste?


Lietuviai turi būti įrašyti į Lietuvos Raudonąją knygą?  1

Vaidas LEKSTUTIS Sambūrio „Būkime vieningi“ koordinatorius, 2013 11 11 | Rubrika: Miestas

Daugelis esate girdėję, o gal ir matę Lietuvos raudonąją knygą. Lietuvos raudonoji knyga – juridinis valstybės dokumentas, kurio pagrindu Lietuvos Respublikoje organizuojama retų bei nykstančių augalų, grybų ir gyvūnų rūšių apsauga. Šią knygą sudaro žinių sąvadas apie saugomų rūšių būklę ir apsaugos būdus.


Žiemą kai kuriose Palangos gatvėse buvo pastatyti eismą ribojantys ženklai, kad komunalininkai galėtų lengviau nuvalyti gatves. Daugiausia ženklų buvo pranešančių apie vienpusį eismą, tačiau pažeidinėjančių šiuos ženklus buvo ne vienas ir ne keli, o ženkliai daugiau. „Tikrai daug žmonių pažeidinėja šiuos laikinus kelio ženklus, tačiau mes jų bausti negalime, kadangi Palangos savivaldybė...


Socialinis būstas gimdo mįsles

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 08 03 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto valdžiai iki šiol nesugebant spęsti socialinio būsto skyrimo klausimų, pastarųjų ėmėsi Lietuvos Respublikos Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė. Ji pradėjo tirti palangiškės Gitanos Gadeikytės skundą dėl Savivaldybės administracijos atsisakymo ne eilės tvarka išnuomoti jai socialinį būstą ir galimai pažeidžiamas jos trijų nepilnamečių vaikų teises į...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius