Mažieji palangiškiai parodė savo talentus

„Palangos tilto“ informacija, 2009-03-16
Peržiūrėta
1674
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventėje dalyvavo beveik visi „Gintarėlio“ mažyliai – net devynios grupė. Ir patys mažiausieji, 2-3 metų vaikučiai, ir jau ūgtelėję, 6-7 metų priešmokyklinukai demonstravo savo sugebėjimus dainuoti, šokti, deklamuoti eilėraščius, groti įvairiais instrumentais.

Nors ir ne visiems sekėsi puikiai pademonstruoti savo talentus, nors kai kuriuos šiek tiek išgąsdino linksmai nusiteikusi gausi publika, kiekvienas šventės dalyvis namo neišėjo be dovanėlių, kurias išdalijo „Gintarėlio“ direktorė Birutė Janušauskienė.

Po šventės į pajūrio dangų pakilus nedideliems oro balionams, renginį vedusios „vyšniukės“ auklėtojos Vaida Siraštanovienė ir Vanda Tarvydienė sakė, jos esančios labai patenkintos ir vaikais, ir ypač jų tėveliais, nepabūgusiais kartu su savo atžalomis ir šokti, ir dainuoti, ir kitaip koncertuoti. Auklėtojoms taip pat labai padėjo mokytoja metodininkė Valdonė Juozapavičienė bei šokių vaikus mokęs Tomas Žilys ir Tatjana Stankevičienė.     

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Siekiant kokybiškesnio bendravimo ir bendradarbiavimo bei dalinimosi gerąja patirtimi, lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ tėveliai visada yra laukiami.  


Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. 


Lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas‘‘ gegužės 10-14 dienomis vyko tradicinė sveikatos, sporto ir gerų emocijų šventė. Mažieji mūsų ugdytiniai yra smalsūs, aktyvūs ir linksmi, todėl su didžiuliu entuziazmu įsitraukė į įvairias sveikatingumo veiklas. Kiekviena grupė sportavo, žaidė ir linksminosi savo aikštelėse, kurias buvo pasipuošę vėliavėlėmis...


Palanga dabinasi miesto vėliavomis ir lygiai po savaitės visus metus minėti ne tik kurortui, bet ir šaliai labai svarbią sukaktį – kovo 30 d. sukaks lygiai šimtas metų nuo dienos, kuomet Palanga Tarptautinės arbitražo komisijos sprendimu buvo grąžinta Lietuvai. Kurorto gyventojai taip pat kviečiami pažymėti šią visai šaliai svarbią sukaktį –...


Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Vaikučiai birželio pabaigoje šventė įsimintinas Jonines darželio pievoje. O liepos 12 d. rytą,visi visi, maži ir dideli, sugužėjo į kiemą kartu su auklėtojomis dalyvauti spektaklyje-pramogoje „Katės Murkės pasaka“.


Antradienio popietę Kurhauze klegėjo mažiausieji palangiškiai – meno kūrėjai. Čia iškilmingoje ir šventiškoje aplinkoje apdovanoti jau aštuntą kartą Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Kurorto verslo skyriaus iniciatyva, tautodailininkės Jolantos Liutikienės sumanymu surengto konkurso-parodos „Su gintarinėm Šv. Kalėdom...


Mažieji palangiškiai parodė savo talentus

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 16 | Rubrika: Kultūra

Kovo 10-osios popietę Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ buvo didelis sujudimas – būrys krykštaujančių vaikų kartu su savo tėveliais bei mamytėmis skubėjo į salę, kurioje tądien įvyko šventinis renginys „Mūsų talentai – Lietuvos gerovei“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius