Medicinos darbuotojų dieną – muzika ir padėkos kurorto medikams

Palangos tiltas, 2016-05-02
Peržiūrėta
2181
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Medicinos darbuotojų dieną – muzika ir padėkos kurorto medikams

Šilta šventė praėjusio ketvirtadienio vakarą surengta Kurhauze – minint Medicinos darbuotojų dieną, į šventinį renginį sukviesti ne tik kurorto medikai, bet ir visi miestiečiai, norintys pasveikinti šios profesijos atstovus.
Medikų dienai skirtas renginys Palangoje organizuojamas jau ketvirtus metus. Šios gražios idėjos autorė – žinoma solistė Audronė Levickytė, šventė organizuota kartu su Palangos miesto savivaldybe.
Pirmoji užburiančiais muzikos garsais medikus pasveikino jaunoji pianistė Saulė Pukinskaitė. Nuotaikingu pasirodymu susirinkusiuosius pradžiugino ir šio renginio iniciatorė A. Levickytė kartu su pianiste Egle Bandzevičiūte.
Nepamirštamą šventinę nuotaiką ir puikų renginį susirinkusiesiems dovanojo Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklos berniukų ir jaunuolių choras „Gintarėlis“, vadovaujamas Tomo Ambrozaičio (chormeisteriai – Marius Lingvenis, Petras Mikutis, Darius Povilionis ir Žydrė Sinkevičiūtė, koncertmeisterė – Eglė Bandzevičienė).
Ne tik jautriomis eilėmis, bet ir linksmais trumpais anekdotais apie medikų darbo kasdienybę, vakarą praturtino šio renginio vedėjas Stasys Stončys.
Medicinos darbuotojus profesinės šventės proga pasveikino Palangos mero pavaduotojas Rimantas Mikalkėnas bei Savivaldybės tarybos narys Vaidotas Bacevičius. „Jūs kasdien kuriate didesnį ar mažesnį stebuklą bei įdiegiate mums visiems, kad svarbiausias žmogaus turtas yra sveikata“, – sakė R. Mikalkėnas, dėkodamas medicinos darbuotojams už sunkų ir atsakingą darbą bei nuoširdų atsidavimą savo profesijai.
Mero vardu už profesionalų darbą, jautrumą bei meilę pacientams įteiktos padėkos šiems Palangos medikams: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos instituto Kardiovaskulinės reabilitacijos skyriaus gydytojai kardiologei Gražinai Valytei, Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo bendrosios praktikos slaugytojai Linai Perkumienei, Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento radiologijos technologui Vidui Martynui Kreipavičiui, Palangos reabilitacijos ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Kristinai Lisienei, VšĮ Klaipėdos greitosios medicininės pagalbos stoties skubios medicinos pagalbos slaugos specialistei Vilmai Kreišmontienei, VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centro gydytojai odontologei Jurgitai Stonkienei, VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centro gydytojo odontologo padėjėjai Irenai Bernytei, poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ slaugytojai Virginijai Visockienei, S. Kulikauskienės įmonės bendrosios pagalbos gydytojo centro šeimos gydytojui Algimantui Žeibai, S. Kulikauskienės įmonės bendrosios pagalbos gydytojo centro bendruomenės slaugytojai Ingridai Vanagienei, reabilitacijos centro „Baltija“ gydytojai Irenai Narmontienei, reabilitacijos centro „Baltija“ fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojai Rytai Lapinskienei, viešosios įstaigos Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos gintaras“ fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojai Petronėlei Narbutienei bei UAB „Palangos linas“ vyriausiojo gydytojo pavaduotojai Editai Ziabkienei.
Su atsidavimu dirbantys Palangos medikai sulaukė ne tik miesto vadovų, bet ir Ministro Pirmninko Algirdo Butkevičiaus padėkų – Medicinos darbuotojų dienos proga jiems dėkota ne tik Kurhauze vykusiame medikams skirtame renginyje, bet ir medicinos įstaigose.
Kurhauze vykusiame šventiniame renginyje Premjero Algirdo Butkevičiaus padėkos įteiktos VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento vedėjui Remigijui Alvydui Kirstukui, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, gydytojai pulmonologei Audronei Staugaitienei, Palangos asmens sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojai Vitalijai Kontautienei, Palangos asmens sveikatos centro slaugytojai Irenai Teresei Gintautienei bei S. Kulikauskienės įmonės Bendrosios praktikos gydytojo centro šeimos gydytojai Vilijai Norvilienei.
Medicinos įstaigų darbuotojai sveikinti ir medicinos įstaigose – čia Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus padėkos įteiktos Palangos reabilitacinė ligoninės kineziterapeutei Daliai Bumblauskytei, Palangos reabilitacinės ligoninės slaugos administratorei Laimai Kuokštienei, Palangos ligoninės Bendrosios terapijos skyriaus vedėjai gydytojai Laimutei Ežerinskienei, Palangos ligoninės vyresniajai bendrosios praktikos slaugytojai Dainai Jarulienei, vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos Gintaras“ virėjai Angelinai Trakienei, vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos Gintaras“ vyresniajai slaugytojai Adelei Karteškinai, vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos Gintaras“ kineziterapeutui Viktorui Lukšui, vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos Gintaras“ fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Rasai Vengalienei, vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos Gintaras“ valytojai Mortai Pumputienei bei vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos Gintaras“ vyriausiajai finansininkei Vilijai Rumšienei.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio 27 d. Palangoje, Kurhauzo koncertų salėje, paminėta Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Su profesine švente susirinkusius medicinos darbuotojus pasveikino Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus.


Sezoninių darbuotojų paiešką pradedantys paslaugų sektoriaus verslininkai ir ūkininkai sako, kad jų rasti kasmet vis sunkiau, o mokėti reikia vis daugiau. Tiesa, tikimasi, kad šiemet vasarą darbuotojų trūkumą kiek sušvelnins pabėgėliai nuo karo Ukrainoje.


Kovo 26 d., šeštadienį, 16.30 val. Palangos kurorto muziejuje vyks koncertas „Vilties muzika“, skirtas pianistės, koncertmeisterės, vargonininkės, giesmių kūrėjos ir atlikėjos, palangiškės Audronės Juozauskaitės jubiliejui.


Antradienį, balandžio 27 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus visus kurorto medikus pasveikino su Medicinos darbuotojų diena. „Šiandien kaip niekad aiškiai matome, koks sunkus ir atsakingas yra medikų darbas, ir koks neįkainojamas yra jūsų pasišventimas savo profesijai bei visiems pagalbos prašantiems žmonėms. Kasdien sunkiai dirbate tam, kad savo...


Palangiškiai dar puikiai pamena, kaip dar visai neseniai – rugsėjo pabaigoje – mieste šurmuliavo greitosios medicinos pagalbos medikai, slaugytojos bei paramedikai. Po greitosios medicinos pagalbos žaidynių, vertinusiems atvykusių medikų gebėjimus nekilo abejonių, jog žmonių gyvybė – saugiose rankose. Susidūrę su realiu pavojumi žmonės regi, kaip medikai traukia...


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Šilta šventė praėjusio ketvirtadienio vakarą surengta Kurhauze – minint Medicinos darbuotojų dieną, į šventinį renginį sukviesti ne tik kurorto medikai, bet ir visi miestiečiai, norintys pasveikinti šios profesijos atstovus.


Tradiciškai spalio 2-ąją minint Angelų sargų dieną, Palangos miesto policijos komisariate vyko minėjimas, skirtas policijos pareigūnams.


Palangoje dirbantiems medikams – mero padėkos

"Palangos tilto" informacija, 2015 05 04 | Rubrika: Aktualios naujienos

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė Palangos mero įvertinimo. Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga Palangos Kurhauze surengta šventė, į kurią buvo pakviesti visų didžiausiame šalies kurorte veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų medikai. Tarp jų – ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento darbuotojai.


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius