Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams

Palangos tiltas, 2023-04-28
Peržiūrėta
1262
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir gėlės kurorto medikams

Balandžio 27 d. Palangoje, Kurhauzo koncertų salėje, paminėta Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Su profesine švente susirinkusius medicinos darbuotojus pasveikino Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus. Renginio metu labiausiai nusipelniusiems Palangos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams buvo įteiktos Mero padėkos.

„Šiandien mūsų šypsenos, gėlės ir nuoširdžiausi bei gražiausi žodžiai profesinės šventės proga skrieja medikams – žmonėms, į kuriuos su viltimi ir begaliniu pasitikėjimu žvelgiame tuomet, kai sutrinka mūsų ar artimųjų sveikata. Ačiū jums už pasirinktą nelengvą, bet itin reikalingą gyvenimo kelią. Jūsų ne tik rankos, bet ir šypsenos, padrąsinimai ir palaikymas gydo bei suteikia vilčių tuomet, kai jaučiamės silpni ar net bejėgiai. Jūs dovanojate mums neįkainojamą savo turtą – sveikatą. Nuoširdus ačiū už tai. Būkite laimingi, sveiki ir kupini optimizmo. Te sėkmė jus lydi kasdien – tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Su profesine švente, mieli medikai“, ­– medicinos darbuotojus sveikino meras.

Padėkos buvo įteiktos VšĮ Palangos asmens sveikatos priežiūros centro direktorei Jūratei Mikutienei, vyresniajai slaugytojai Aldonai Mikūtienei, VšĮ Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Jūrininkų ligoninė“  Bendrosios terapijos skyriaus vedėjai Laimutei Ežerinskienei, Hospitalizacijos klinikos Ambulatorinio konsultacinio skyriaus gydytojui kardiologui prof. habil. dr.  Geriuildui Žiliukui, VšĮ Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Palangos reabilitacijos ligoninė“ vyresniajai slaugos administratorei – bendrosios praktikos slaugytojai Ramunei Barkauskienei, S. Kulikauskienės įmonės Bendrosios praktikos gydytojo centro direktorei Sondrai Kulikauskienei, bendrosios praktikos slaugytojai Jolantai Bručkienei, „Ave Medica“ klinikos bendrosios praktikos slaugytojai Audronei Marcevičienei, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų instituto Palangos klinikos masažuotojai Vidai Alminienei, poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ vyresniajam kineziterapeutui Eimantui Knietai, UAB „Palangos linas“ vyresniajai slaugos administratorei Silvijai Švickuvienei, UAB „Palangos žvorūnė“ masažuotojai Grėtei Būtaitei. Šventė organizuota Palangos miesto savivaldybės administracijos iniciatyva.

Po iškilmingos dalies šventinę nuotaiką visiems dovanojo Vaida Genytė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio 27 d. Palangoje, Kurhauzo koncertų salėje, paminėta Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Su profesine švente susirinkusius medicinos darbuotojus pasveikino Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus.


Sezoninių darbuotojų paiešką pradedantys paslaugų sektoriaus verslininkai ir ūkininkai sako, kad jų rasti kasmet vis sunkiau, o mokėti reikia vis daugiau. Tiesa, tikimasi, kad šiemet vasarą darbuotojų trūkumą kiek sušvelnins pabėgėliai nuo karo Ukrainoje.


Minint Laisvės gynėjų dieną, Sausio 13-ąją, prie paminklo generolui Jonui Žemaičiui padėtos gėlės ir uždegtos atminimo žvakutės žuvusiems už Lietuvos laisvę.


Antradienį, balandžio 27 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus visus kurorto medikus pasveikino su Medicinos darbuotojų diena. „Šiandien kaip niekad aiškiai matome, koks sunkus ir atsakingas yra medikų darbas, ir koks neįkainojamas yra jūsų pasišventimas savo profesijai bei visiems pagalbos prašantiems žmonėms. Kasdien sunkiai dirbate tam, kad savo...


Palangiškiai dar puikiai pamena, kaip dar visai neseniai – rugsėjo pabaigoje – mieste šurmuliavo greitosios medicinos pagalbos medikai, slaugytojos bei paramedikai. Po greitosios medicinos pagalbos žaidynių, vertinusiems atvykusių medikų gebėjimus nekilo abejonių, jog žmonių gyvybė – saugiose rankose. Susidūrę su realiu pavojumi žmonės regi, kaip medikai traukia...


Angelų sargų dienos proga Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė¬ – vakar, pirmadienį, apsilankė Palangos policijos komisariate, pasveikino miesto policijos pareigūnus bei padėkojo jiems už nuoširdų darbą bei rūpestį visų miesto gyventojų bei svečių saugumu. Profesinės šventės proga...


Šilta šventė praėjusio ketvirtadienio vakarą surengta Kurhauze – minint Medicinos darbuotojų dieną, į šventinį renginį sukviesti ne tik kurorto medikai, bet ir visi miestiečiai, norintys pasveikinti šios profesijos atstovus.


Tradiciškai spalio 2-ąją minint Angelų sargų dieną, Palangos miesto policijos komisariate vyko minėjimas, skirtas policijos pareigūnams.


Palangoje dirbantiems medikams – mero padėkos

"Palangos tilto" informacija, 2015 05 04 | Rubrika: Aktualios naujienos

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai sulaukė Palangos mero įvertinimo. Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga Palangos Kurhauze surengta šventė, į kurią buvo pakviesti visų didžiausiame šalies kurorte veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų medikai. Tarp jų – ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento darbuotojai.


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius