Mintys paraštėse

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-09-09
Peržiūrėta
581
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Linas Jegelevičius „Palangos tilto“ redaktorius
Linas Jegelevičius „Palangos tilto“ redaktorius

Kur praėjusį šeštadienį sutikau gražiausią tądien merginą?
Niekada neatspėtumėte.
Paplūdimyje.
Che, ar gali būti lengviau atspėti?..
Suklydote.
Ne besimėgaujančią fantastiška rugsėjo diena, o Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus paplūdimyje surengtame partijos skyriaus dvidešimtmečio minėjime.
Ją, vėluojančią į šventinį konservatorių renginį, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus pasodino šalia manęs, stalo pradžioje (ar pabaigoje?) prie įėjimo.
Ne todėl, kad buvau simpatiškiausias vyras konservatorių renginyje ar kad būčiau kaip nors ypatingai nusipelnęs jiems.
Viskas paprasčiau: išskubėjus iš šventės minėjimo linksmaplaučiam klebonui Mariui rūpintis nugara (meldžiamės už tave, Mariau!), jo vieta liko vienintelė tuščia didelėje paplūdimio paviljone.
Ta žavi mergina – palangiškė, Klaipėdos universiteto studentė ir nauja konservatorių partijos narė...
Savo dėmesį skaidžiau jai, kairėje įsitaisiusiam Arvydui Dočkui (pokalbį apie sportą ir sveiką gyvenseną bei sveikatingumo (ne)skatinimą kurorte pratęsime, Arvydai, ar ne?).
Galbūt pirmąkart tokioje šventinėje „stalo aplinkoje“ galėjau stebėti Šarūną (taip jį vadino kiti šventėje).
Įspūdis?
Nemėgstu konservatorių politikos ir 90 procentų konservatorių Seime, bet Š. Vaitkus – tinkamas 99 procentais gyvenimo atvejų.
Šiltas, paprastas, lengvai bendraujantis, su humoro jausmu ir tėviškas – šventėje. Toliaregiškas, artikuliuotas, valdantis emocijas ir žodį prieš mikrofonus bei kietai valdžią į rankas paėmęs savivaldybę bei Tarybą – politikoje.
Perdaug pagyrų? Gerai. Kartais dar pernelyg įtarus, jautrus ar net bailokas, kartais nepopuliariausius sprendimus padarantis kitų rankomis.
Supratote, apie ką šneku? Šarūną. Vaitkų. Populiarų konservatorių merą.
Ei, piktdžiugos, nevadinkite jo „pomidoru“, „baklažanu“ ar „abrikosu“, nes rinkimų tiesiojoje priešais jus stovės ir kolonijos „blatnasis“ ir „raudonasis ūkininkas“, partiją pavertęs į patogų, sau dirbantį „uabą“.
Sakote, geresnė alternatyva jums ir Palangai?
... Ditirambai konservatoriams buvo išgiedoti šeštadienį.
Akivaizdu, kad konservatoriai į Palangą atėjo ilgam. Jų kortos – kurorto demografinė padėtis, nesikeičianti rinkėjų bazė, tvirta struktūra, darbai. Ir Šarūnas.
... bet aš vis galvoju apie jaunąją konservatorę TS-LKD Palangos skyriaus šventėje. Šnektelėjus ji man pasirodė anaiptol nekonservatoriška...
Auga nauja konservatorių karta? Taip. Moderniųjų konservatorių karta.
Tik ar jai priklauso Š. Vaitkus?
Prisipažinsiu, žavios konservatorės vardo nespėjau paklausti... Bet tikiu, kad po dešimties metų ją pamatysiu kuriame nors rinkimams skirtame plakate.
Ji jau turi vieną balsą. 

Jūsų komentaras:

nu/? 2013-09-16 19:46 (mm / IP: 212.122.93.162)
negi ta, kuri fotkej......

n 2013-09-14 11:06 (m / IP: 212.122.93.162)
o ta reanimobili nupirko??

P.jaugelaviciui 2013-09-14 04:52 (IP: 68.14.145.128)
Ponas redaktoriau, turiu pagirti. Senai buvau beskaites taip pop romantiškai suraitytu ir taip provincialiai gudriai užmaskuotu reklaminių, priesrinkiminiu pagyrų vaitkui. Tai priminė man senai uzdrausta 24 ar 25 kadro panaudojimą reklaminiuose klipuose... Ką gi, spektaklis prasideda. Tik ponas jaugelaviciau, kas esate jus tame spektaklyje ? Režisierius?.. O gal visgi Klaunas??

Saunuolis 2013-09-11 14:59 (IP: 88.119.137.10)
Parase knyga "Nuogas apie jus", bet girdejau, kad tratina visus, ir mane padarytu. Pratrynet!

Saunuolis 2013-09-11 14:52 (IP: 88.119.137.10)
redaktorius- vienas simpatiskiausiu savo amziui vyru Palangoje, parases , kalba apie moters grozi, kurio nesupranta ir nesuvokia 99 apskretusiu,storu palangos vyru! Issizada konservatoriu, itartinas. L.J--tikras pinigu ryklys..

cha 2013-09-10 20:43 (IP: 78.61.104.50)
na jei ji nekonservatoriska, tai drasiai ja priims kitos partijos. Ka jaunai veikti pas konservatorius, gero posto negaus - visiems saviems neuztenka, kiek tu siltu etatu pristeigsi...

...priminimas... 2013-09-10 09:57 (. / IP: 86.100.60.112)
...negražių merginų nebūna....

Taip pat skaitykite

Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Mano vaikystės mylimiausių knygų autorė Astrida Lindgren, palikdama šį pasaulį yra sakiusi: žmogaus gyvenimas turėtų pasibaigti iš lėto, palengva, lapas po lapo, kaip tas rudeninis medis, tol, kol jis taps nuogas.


Kad Palangos reprezentacinis krepšinio klubas pastaruoju metu vis dažniau pradžiugina kurorto krepšinio sirgalius pergalėmis, yra nemažas ir 25-erių klubo vadybininko Gytauto Narkaus nuopelnas. Sporto vadybos mokslus Kaune „krimtęs“ vyrukas į Palangą atsivežė toli siekiančių idėjų, kurių tikslas vienas – kad miestelėnai pamiltų krepšinį ir plūstų į...


Mintys paraštėse  7

Linas JEGELEVIČIUS, 2013 09 09 | Rubrika: Pajūrio žurnalas

Kur praėjusį šeštadienį sutikau gražiausią tądien merginą?


Šeštadienį Antano Mončio namuose – muziejuje atidaryta daugiasluoksnė ir įvairialypė didžiąją gyvenimo dalį išeivijoje kūrusio menininko Prano Lapės darbų paroda, pavadinta „Gyvenimo mintys“.


  Ar metus atspindi tik tai datos ir įvykiai? „Palangos tiltas“ apie praėjusius metus visiems primena kitaip: pateikdamas ryškiausias mūsų laikraščio pašnekovų mintis-citatas. Linksmesnes ir liūdnesnes, bet atspindinčias tai, kas vyko tądien, kai buvo šnekintas pašnekovas, ar apibendrinančios tai, kas gal ir dabar tebevyksta....


Mintys paraštėse (2011-08-23)

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 08 22 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Subjuro orai, vydami būrius poilsiautojų į vilnius, kaunus, maskvas ar Balbieriškį. Matyt, neiškentęs rudenio dargana alsuojančios Palangos,    muzikologas, buvęs Seimo pirmininko patarėjas, o dabar „Delfi“ apžvalgininkas Anatolijus Lapinskas sukurpė straipsniuką „Palanga – tos pačios ir dar didesnės bėdos“, kurį mielai praėjusį...


Mintys paraštėse (2011-06-14)

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011 06 14 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Šventojoje buvo iškilmingai atidarytas antrasis Lietuvoje jūrų uostas.


Mokslo metai eina į pabaigą. Kokia nuotaika tvyro dvyliktokų „fronte“? Pasirinkti gyvenimo kelią išties nelengva.


Mintys paraštėse (2011-03-09)

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2011 03 09 | Rubrika: Miestas

Nors per koalicinės sutarties pasirašymą praėjusį penktadienį dviejų pagrindinių koalicijos partnerių lyderiai Š. Vaitkus ir S. Simė nesėdėjo greta, abu vietinės politikos sunkiasvoriai jau turėjo susėsti arčiau vienas kito šią savaitę derinant konservatorių ir liberalcentristų rinkimines programas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius