Neįgytas aukštasis išsilavinimas privertė Eugenijų Simutį palikti direktoriaus pavaduotojo pareigas Rinkliavų centre

Linas JEGELEVIČIUS, 2023-02-02
Peržiūrėta
1494
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Eugenijus Simutis
Eugenijus Simutis

Palangos miesto rinkliavų centro (PMRC) vadyboje dideli pokyčiai – pirmiausia, jį praėjusių metų pabaigoje paliko jo direktorius Bronius Martinkus, o nuo šių metų pradžios su centru atsisveikino ir jo pavaduotojas Eugenijus Simutis. Pastarojo išėjimo priežastis – netinkamas išsilavinimas. Skaitykite visą straipsnį www.palangostiltas.lt

Pagal pakeistą tvarką, įsigaliojusią nuo šių metų, Savivaldybės įmonės direktoriui ar jo pavaduotojui privalu turėti teisės studijų krypčių grupės teisės krypties arba verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupės viešojo administravimo krypties ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su magistro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą. 

E. Simutis tėra baigęs tik Vilniaus prekybos technikumą, jame įgijo tiekimo specialybę. Tai nurodoma E. Simučio, kaip kandidato į miesto Tarybą, anketoje Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK)

„Įgyti aukštesnį išsilavinimą nebuvo problema, bet tie laikai buvo laukinio kapitalizmo – reikėjo dirbti ir uždirbti, stengtis dėl šeimos, leisti vaikus į mokslus. Gavosi taip, kaip gavosi, – „Palangos tiltui“ aiškino E. Simutis. – Pažįstu nemažai žmonių, kuriems aukštasis išsilavinimas nieko nedavė. Svarbiausia, ką padarai gyvenime, o lavinti save gali kiekvieną dieną.

E. Simutis teigė, kad  dagiau kaip prieš metus su Rinkliavų centru buvo pasirašęs susitarimą, kad nuo šių metų sausio 2 dienos jis savo noru išeina iš PMRC, kuriame vyras išdirbo apie 12 metų.

Paklaustas kaip dabar duonai užsidirbąs dabar, žinomas palangiškis atsakė: „Jau dirbu privačioje įmonėje Palangoje. Bet jos pavadinimo neminėsiu. Ar pavadinimai ką nors keičia?“ – sakė E. Simutis.

 E. Simutis savo anketoje VRK nurodo, kad jis – BĮ Palangos miesto rinkliavų centro direktoriaus pavaduotojas. Argi nebuvo laiko per mėnesį patikslinti savo duomenų ir neklaidinti rinkėjų?

Buvo priminta apie naują reikalavimą direktoriaus pavaduotojui

Buvęs Rinkliavų centro direktorius Bronius Martinkus sakė „Palangos tiltui“, kad „bene prieš tris ar keturis metus“ E. Simučiui buvo priminta, kad jis turi įsigyti atitinkamą išsilavinimą, jeigu nori toliau dirbti centre, arba, to nepadarius, teks jį palikti.

„Jeigu būtų norėjęs, būtų baigęs mokslus,“ – sakė B. Martinkus, kuris PMRC išdirbo apie 7 metus.

„Man jau atėjo laikas pagyventi sau. Senai jau turėjau kitų planų – pakeliauti, pasidžiaugti anūkais. Tai dabar ir darau,“ – sakė B. Martinkus.

Konkursas jau paskelbtas

Raimundas Andziulis, Palangos miesto savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus vyriausiasis specialistas, sakė „Palangos tiltui“, kad kol kas PMRC direktoriaus pareigos pavestos Ingai Ruokienei.

„Iki į pareigas bus paskirtas direktorius, bet ne ilgiau negu iki šių metų pabaigos imtinai,“ – sakė jis.

Anot jo, konkursas Palangos miesto rinkliavų centro direktoriaus pareigoms užimti jau yra paskelbtas.

Skelbimą galima rasti Valstybės tarnybos portale adresu https://portalas.vtd.lt/lt/direktorius-322;856250.html

Pretendentų dokumentai pildomi ir teikiami tik per sistemą iki vasario 7 d. imtinai.

Papildomi skelbimai įdėti Užimtumo tarnybos portale ir Palangos miesto savivaldybės interneto svetainėje adresu https://www.palanga.lt/.../darbo-pasiulymai-ir-karjera/106.

Specialūs reikalavimai šios pareigoms numato, kad darbuotojas, eisiantis šias pareigas, turi atitikti specialius reikalavimus. Tarp jų – ir minėtą reikalavimą dėl aukštojo išsilavinimo, taip pat turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo darbo patirtį.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykitePalangos miesto rinkliavų centro (PMRC) vadyboje dideli pokyčiai – pirmiausia, jį praėjusių metų pabaigoje paliko jo direktorius Bronius Martinkus, o nuo šių metų pradžios su centru atsisveikino ir jo pavaduotojas Eugenijus Simutis. Pastarojo išėjimo priežastis – netinkamas išsilavinimas. Skaitykite visą straipsnį www.palangostiltas.lt    


Informuojame, kad paskelbtas konkursas Palangos miesto rinkliavų centro direktoriaus pareigoms užimti


„Palangos tiltui“ paskelbus Savivaldybės nepatvirtintą informaciją, kad konkursą užimti Palangos sporto centro (PSC) direktoriaus pareigoms laimėjo PSC direktoriaus pavaduotojas, miesto Tarybos narys Saulius Simė ir paprašius Savivaldybės pakomentuoti konkurso rezultatus, redakcija sulaukė Savivaldybės mero patarėjos Jurgitos Vanagės skambučio. „Kol kas negalime komentuoti – vyksta (Palangos...


Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Justinas Masalskas niekuomet nemėgo sėdėti namuose, tad karantinas gerokai sujaukė aktyvaus palangiškio gyvenimą. O iš savo poilsio namų „Pas Justiną“ dėl jo negauna jokių pajamų. Pasidomėjus, ar artėjant 80-ečiui, daugiau senjoras dėmesio skiria savo sveikatai ir ramybei, atsakė: „Iki 80-mečio dar reikia palaukti. Senas nesijaučiu, galėčiau dar dalyvauti...


Šią savaitę Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) paskelbė, kad Palangos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, liberalsąjūdietis Bronius Martinkus pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatas. Jo bendražygiai partijoje B. Martinkaus likimą nusprendė jau rugsėjo mėnesio pabaigoje, VTEK dar nepaskelbus sprendimo...


Rinkliavų centro rinkliavų kibiras – kiauras

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 07 25 | Rubrika: Miestas

Palangos savivaldybės Taryba numačiusi šiais metais surinkti 350 tūkstančių litų vietinių rinkliavų vien tik iš automobilių stovėjimo tam savivaldybės nustatytose vietose. Bet kaip įsitikino savivaldybės kontrolierė Elena Kuznecova, praėjusį trečiadienį patikrinusi, kaip renkama rinkliava vienoje iš daugelio automobilių mokamo statymo vietose – aikštelėje prie sanatorijos „Pušynas“ – tiek...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius