Pagyros dėl pažabotos naktinės alkoholio prekybos

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-10-28
Peržiūrėta
652
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Š. Vaitkus.
Meras Š. Vaitkus.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus ketvirtadienį lankėsi Vilniuje, kur sprendė Palangai aktualius klausimus.
Kartu su Savivaldybės administracijos Ūkio ir turto skyriaus vedėju K. Jakubausku apsilankęs Aplinkos ministerijoje, Š. Vaitkus susitiko su viceministre D. Matoniene bei atsakingais ministerijos specialistais. Šio susitikimo metu aptarti klausimai, susiję su daugiabučių namų renovacija.
Pasibaigus šiam susitikimui, Š. Vaitkus dalyvavo Vilniuje vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) valdybos bei tarybos posėdžiuose. LSA valdybos posėdžio metu buvo svarstomas klausimas dėl nacionalinio biudžeto rodiklių patvirtinimo. Tą pačią dieną vykusiame LSA tarybos posėdyje svarstyti klausimai dėl Savivaldybių biudžetų pajamų nustatymo metodikos įstatymo 10, 12 ir 13 straipsnių ir priedėlio pakeitimo įstatymo projekto bei dėl 2014 m. valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projekto.
LSA tarybos posėdžio metu tarybos nariai taip pat išklausė keleto Savivaldybėms aktualių pranešimų – apie ES lėšų panaudojimą vandentvarkos srityje bei saugumo miestuose tema. Šį pranešimą skaitė policijos generalinio komisaro pavaduotojas A. Stončaitis. „Džiugu, kad šio pranešimo metu Palanga tris kartus buvo paminėta kaip sektinas pavyzdys. Teigiamo vertinimo sulaukėme dėl pažabotos naktinės prekybos alkoholiu, dėl puikiai apšviesto miesto nakties metu bei dėl Savivaldybės bendradarbiavimo su policija“, – sakė Š. Vaitkus.
Lankydamasis Vilniuje kurorto vadovas taip pat susitiko su Seimo nariu P. Žeimiu ir aptarė kitą savaitę Vilniuje numatomus susitikimus su atsakingais specialistais, sprendžiant Palangai svarbius klausimus.
„Kitą savaitę gausime statybos leidimą vilos „Anapilis“ rekonstrukcijai, tad planuoju vykti į Vilnių, Kultūros paveldo departamentą bei su direktore D. Varnaite pasikonsultuoti paraiškos Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų paramai gauti pateikimo klausimais. Restauruotas „Anapilis“ taps puiki vieta Palangos krašto muziejui“, – sakė Š. Vaitkus.
Taip pat spalio 30 d. kurorto meras dalyvaus Aplinkos ministerijos organizuojamame susitikime su Savivaldybių merais, kurio metu planuojama aptarti apibendrintus daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) pagal naująjį daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) finansinį modelį II kvietimo rezultatus ir šio etapo įgyvendinimo priemones.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


„Ąžuoliukai“ sprendė Baltijos kopų augmenijos paslaptis

"Palangos tilto" informacija, 2020 10 10 | Rubrika: Miestas

Saulėtą rugsėjo rytą Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Sraigelių“ grupės ugdytiniai su mokytojomis Aušra Pališaitiene ir Nijole Petrauskiene išvyko kelionėn į Klaipėdos universiteto botanikos sodą. Šiuo metu lopšelyje-darželyje yra vykdomas ilgalaikis projektas „Smilte, smiltele kas tu esi?“ apie smėlį, jo...


Pataisos buvo priimtos daugiausiai Tėvynės Sąjungos-LKD, socialdemokratų ir liberalų balsais. Antanas Vinkus, Seimo narys Palangos- Kretingos rinkimų apygardoje, balsavime nedalyvavo.


Nuo šių metų birželio 1 d. siūloma nedrausti prekiauti alkoholiniais gėrimais, kurių tūrinė etilo alkoholio koncentracija neviršija 22 procentų, kurortuose ir kitose savivaldybių tarybų nustatytose poilsio bei turizmo teritorijose bei paplūdimiuose.


Trečiadienį (balandžio 1 d.) LRT TELEVIZIJOS laidos „Nepažintas meras“ herojumi taps trečią kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus. Neatpažįstamai perrengtam merui teks aiškintis kelis kurorto gyventojams aktualius klausimus, kuriuos jie įvardijo laidos žurnalistui Edvardui Kubiliui.


Šiandien, vasario 10-ąją, Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo LRT radijo laidoje "Ryto garsai", kurioje diskutavo apie draudimą pliažuose prekiauti nestipriais alkoholiniais gėrimais.


Pagyros dėl pažabotos naktinės alkoholio prekybos

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 28 | Rubrika: Miestas

Palangos meras Šarūnas Vaitkus ketvirtadienį lankėsi Vilniuje, kur sprendė Palangai aktualius klausimus.


Meras Š. Vaitkus Vilniuje aptarė kurortams aktualius klausimus  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 13 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Premjero Algirdo Butkevičiaus kvietimu, pirmadienį lankėsi Vilniuje, Vyriausybėje bei susitiko su Premjeru A. Butkevičiumi, aplinkos ministru V. Mazuroniu, energetikos ministru J. Neverovič, užsienio reikalų ministru L. Linkevičiumi, susisiekimo viceministru V. Kondratovič bei įvairių ministerijų valdininkais.


Kokia Palanga naktį, kai linksmybes tęsia daugiausiai įkaušę žaliūkai ir jų žavios, ir nelabai žavios palydovės? Kur Palangoje naktį geriau nekelti kojos? Ar galima kurorte naktį nusipirkti...  narkotikų? Kaip reaguoti, kai link tavęs bėga du augaloti vyrukai šūkaudami zulusų genties vyrukams labiau suprantamus riksmus? Naktis, praleista Palangoje naktį, - mano žurnalistinis...


Meras Š. Vaitkus ir administracijos direktorė A. Kilijonienė lankėsi Vilniuje

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 07 12 | Rubrika: Miestas

Penktadienį meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė lankėsi Vilniuje. Palangos savivaldybės vadovai kartu su Seimo nariu Pranu Žeimiu ryte susitiko su Premjeru Andriumi Kubiliumi, Ministro Pirmininko kancleriu Deividu Matulioniu bei patarėju Algirdu Šakaliu ir aptarė kurortui aktualius klausimus, kuriuos Vyriausybės nariai ketina svarstyti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius