„Palanga“ žaidėjai žvalgosi į prestižinę šalies krepšinio lygą

"Palangos tilto" informacija, 2015-06-23
Peržiūrėta
437
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Su "Palanga" sutartį pratęsė 24 metų įžaidėjas Domininkas Matutis
Su "Palanga" sutartį pratęsė 24 metų įžaidėjas Domininkas Matutis

 Palangos krepšinio klubas „Palanga“ gyvena laukimo nuotaikomis: po sėkmingo komandos praėjusio sezono „Palanga“ pateko į finalinį ketvertą ir liko ketvirta – pakilo žaidėjų vertė krepšinio rinkoje. „Maža paslaptis, kad žaidėjai labiau dabar žvalgosi į LKL (Lietuvos krepšinio lygą – prestižinę šalies krepšinio lygą.) Neabejoju, kad kai kuriuos mūsų kertinius žaidėjus greičiausiai prisivilios LKL komandos. Tokia – realybė šiandien“, – „Palangos tiltui“ sakė „Palangos“ komandos treneris Virginijus Sirvydis, kuris ir ateinantį sezoną treniruos palangiškių ekipą. Jam komandoje talkins ilgametis krepšinio specialistas Arvydas Dočkus.

Anot trenerio, kol kas žinoma, kad su Palangos klubu sutartį pratęsė 24 metų įžaidėjas Domininkas Matutis. Krepšininkas 2014/2015 metų sezoną pradėjo gimtojoje Klaipėdoje, bet čia neužsibuvo ir persikėlė į Šilutės komandą, galutinė sezono stotelė liko „Palanga“, su kurią žaidėjas pasiekė NKL finalinį ketvertą.

Įžaidėjas pajūrio ekipoje per 18 minučių pelnydavo po 7 taškus, atkovodavo po 2 kamuolius bei atlikdavo po 3,1 rezultatyvius perdavimus. Atkrintamosiose rungtynėse D. Matutis aikštėje praleisdavo po 16 minučių, per jas suspėdavo pelnyti 6,6 taško, atkovoti 1,8 kamuolio ir atlikti 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

„Su kitais žaidėjais yra tariamasi. Po sėkmingo praėjusio sezono daugelio žaidėjų rinkos vertė yra išaugusi. Natūralu, kad jie labiau žvalgosi į LKL. Komanda ketina rinktis į pirmąją stovyklą rugsėjo pradžioje arba net rugpjūčio pabaigoje“, – sakė V. Sirvydis.

Beje, neseniai įvykusiame Europos krepšinio veteranų čempionate „Palanga“ treneris buvo pripažintas vertingiausiu čempionato žaidėju.

Praėjusiame metų sezone V. Sirvydis prie komandos vairo stojo sezonui įgavus pagreitį.

Reguliariajame sezone palangiškiai užėmė 8-ąją vietą ir pateko į silpnesniųjų pogrupį. Aštuntfinalyje įveikė Joniškio „Delikateso“ komandą, o ketvirtfinalyje pateikė staigmeną ir nugalėjo NKL reguliaraus sezono nugalėtojus – Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkus. NKL finaliniame ketverte „Palangos“ klubas pusfinalyje nusileido klaipėdiečiams, o kovoje dėl bronzos Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjams.

Komandos direktorius Arūnas Vaitulionis „Palangos tiltui“ patvirtino, kad deramasi su keliais žaidėjais dėl jų likimo komandoje ir naujajame NKL sezone. „Natūralu, kad žaidėjai tikisi geresnių kontraktų dėl sėkmingo sezono praėjusį sezoną. Galbūt kai kurie ir pervertina savo jėgas. Mes ieškome rėmėjų, tikiu, kad vėl subursime stiprią komandą“, – sakė A. Vaitulionis.

„Palanga“, anot jo, yra pateikusi siūlymą pratęsti sutartį ir legionieriui iš JAV Travisui Harisonui. „Nors šansų, prisipažinsiu, nedaug, kad jį matysime Palangoje ir kitą sezoną, bet atmesti galimybės niekada negalima“, – sakė klubo direktorius.

A. Vaitulionis sakė, kad miesto savivaldybė dalinai įvykdė savo finansinį įsipareigojimą komandai. „Likę pinigai, sutarėme, kad bus pravesti rugsėjį“, – sakė A. Vaitulionis.

Jau skelbta, kad prieš naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną klubo prezidentu sutiko būti ilgametis Palangos krepšinio rėmėjas – bendrovės „Statpala“ direktorius Viktoras Jasinskas.

Pasak A. Vaitulionio, prezidento pareigos nėra tik garbės titulas. Bendrovė „Statpala“ yra viena iš pagrindinių klubo rėmėjų. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Reprezentacinis Palangos krepšinio klubas „Palanga“ naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pradėjo ne taip skambiai, kaip norėtasi (kol kas kurorto krepšininkų sąskaitoje – dvi pergalės ir keturi pralaimėjimai), bet klubo direktorius Arūnas Vaitulionis nenukabina nosies, nors neslepia, kad „surinkti“ komandą sezonui nebuvo...


Palanga vasarą – ne tik poilsiautojų kurortas, jau ne pirmus metus būtent mūsų mieste treniruotes pradeda ir bene mylimiausias krepšininkų būrelis – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Nors birželio 20 dieną rinktinės stovykloje pasirodė tik 11 krepšininkų, rimtas trenerių ir sportininkų darbas bei pasiruošimas vyksta be išlygų.  


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Palangos krepšinio klubas „Palanga“ gyvena laukimo nuotaikomis: po sėkmingo komandos praėjusio sezono „Palanga“ pateko į finalinį ketvertą ir liko ketvirta – pakilo žaidėjų vertė krepšinio rinkoje.


Rusijos oro bendrovė „RusLine“ nuo sekmadienio vėl atnaujino vasaros sezono skrydžius iš Maskvos Domodedovo į Palangos oro uostą ir atgal. „RusLine“ reguliarius skrydžius pasiūlys kartą per savaitę – sekmadieniais. „RusLine“ šiuo maršrutu skraidino ir praėjusią vasarą.


XIII krepšinio turnyras

"Juozo alaus bravoras", 2010 09 08 | Rubrika: Kultūra

XIII krepšinio turnyras


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius