Palangai Strasbūre įteiktas Europos diplomas

Palangos tiltas, 2014-06-27
Peržiūrėta
2026
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš kairės: M. Skritulskas, Š. Vaitkus, R. A. Kirstukas, R. Trautmanas
Iš kairės: M. Skritulskas, Š. Vaitkus, R. A. Kirstukas, R. Trautmanas

 

 

Palanga už bendradarbiavimą su užsienio miestais-partneriais įvertinta garbingu Europos diplomu. Šis apdovanojimas praėjusį ketvirtadienį Prancūzijoje, Strasbūre, Europos Taryboje, buvo įteiktas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui. Diplomų įteikimo ceremonijoje dalyvavo 15 Europos šalių savivaldybių. Garbingus diplomus gavo ir Prancūzijos Creil miestas, Vokietijos Donaueschingeno,Ortenbergo, Rosdorfo ir Siegburgo miestai, Drezzo Colverde ir Roccella Jonica miestai Italijoje, Lenkijos Bydgoszcze ir Wisla miestai, Svodino miestas Slovakijoje, Gernika Lumo Ispanijoje, Brovary,Pryluky ir Truskavetso miestai Ukrainoje. "Palanga tokį diplomą šiais metais gavo vienintelė iš Baltijos ir Skandinavijos šalių. Tai- didžiulis Palangos įvertinimas Europoje,"- "Palangos tiltui" sakė miesto meras Šarūnas Vaitkus. Atsiimti Palangai skirto apdovanojimo kartu su juo į Prancūziją vyko ir Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai Mindaugas Skritulskas bei Remigijus Kirstukas, taip pat  avivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Robertas Trautmanas. 

"Palangos tilto" inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atlanto vandenyną irklinę valtimi perplaukęs ir taip 90-ąsias Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio metines  paminėjęs Aurimas Valujavičius vakar pagerbtas Seime.


Liepos 19-22 dienomis Palangoje vyks jau 24-asis renginio istorijoje, nuo 2000-ųjų VšĮ „Promo Events“ be pertraukų organizuojamas prestižinis automobilių lenktynių festivalis – „Aurum 1006 km lenktynės“.


Šiandien (kovo 14-ąją) teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska pirmojo laipsnio garbės ženklu „Už nuopelnus teisingumui“ apdovanojo Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininką, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarą Vytautą Landsbergį.


Pirmadienį, rugpjūčio 9 dieną, mokytojai Kostancijai Strikienei Palangos meras Šarūnas Vaitkus įteikė Palangos grąžinimo Lietuvai 100-mečiui skirtą medalį „Už nuopelnus Palangai.“


Rugsėjo 24 d., antradienį, Palangai įteiktas Lietuvos rekordo diplomas, oficialiai patvirtinantis, kad kurorto koncertų salės fasadą puošiantis dainininko Stasio Povilaičio autografas yra didžiausias parašas šalyje. Šį Lietuvos rekordą įregistravo agentūra „Factum“ prie Lietuvos kultūros fondo.    


Palangos miesto savivaldybės įgyvendintas pirmasis projekto „Kempingo Nemirsetoje, Palangoje įrengimas“ etapas Ūkio ministerijos organizuotame geriausių ES paramos projektų rinkimuose pripažintas geriausiu turizmo projektu. Tai patvirtinantis diplomas Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei įteiktas pirmadienį, gruodžio 1 d.


Palangai Strasbūre įteiktas Europos diplomas  2

"Palangos tilto" informacija, 2014 06 30 | Rubrika: Miestas

Palanga už bendradarbiavimą su užsienio miestais-partneriais įvertinta garbingu Europos diplomu. Šis apdovanojimas praėjusį ketvirtadienį Prancūzijoje, Strasbūre, Europos Taryboje, buvo įteiktas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui.


Palanga už bendradarbiavimą su užsienio miestais-partneriais įvertinta Europos diplomu. Šis garbingas apdovanojimas ketvirtadienį Strasbūre (Prancūzija) įteiktas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui. Atsiimti Palangai skirto apdovanojimo kartu su juo į Prancūziją vyko ir Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai Mindaugas Skritulskas bei Remigijus Kirstukas, taip pat...


Marija Česnavičiūtė, šiandieną gavusi pradinių klasių mokytojos diplomą (P G C E Priimary Education) Braitono (University of Brighton) universitete, džiaugėsi, jog ji įveikė keturių metų kursą per vienerius metus ir gavo Aukščiausio lygio įvertinimą (Masterclass).


Su aktyviaisiais priešaky

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 10 09 | Rubrika: Kultūra

Daugiau kaip 30 metų savo darbui paaukojusi ir daug mokinių į platųjį pasaulį išleidusi anglų kalbos mokytoja ekspertė Genė Pečiukevičienė pelnytai pagerbta Tarptautinės mokytojų dienos proga. Jai tądien įteiktas Klaipėdos apskrities garbės ženklas ir diplomas. Įgijusi didžiulę patirtį pedagoginėje srityje energinga moteris sugeba įkvėpti mokinių susidomėjimą mokslu bei paskatina aktyviai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius