Palangai Strasbūre įteiktas Europos diplomas

Palangos tiltas, 2014-06-27
Peržiūrėta
416
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iš kairės: M. Skritulskas, Š. Vaitkus, R. A. Kirstukas, R. Trautmanas
Iš kairės: M. Skritulskas, Š. Vaitkus, R. A. Kirstukas, R. Trautmanas

 

 

Palanga už bendradarbiavimą su užsienio miestais-partneriais įvertinta garbingu Europos diplomu. Šis apdovanojimas praėjusį ketvirtadienį Prancūzijoje, Strasbūre, Europos Taryboje, buvo įteiktas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui. Diplomų įteikimo ceremonijoje dalyvavo 15 Europos šalių savivaldybių. Garbingus diplomus gavo ir Prancūzijos Creil miestas, Vokietijos Donaueschingeno,Ortenbergo, Rosdorfo ir Siegburgo miestai, Drezzo Colverde ir Roccella Jonica miestai Italijoje, Lenkijos Bydgoszcze ir Wisla miestai, Svodino miestas Slovakijoje, Gernika Lumo Ispanijoje, Brovary,Pryluky ir Truskavetso miestai Ukrainoje. "Palanga tokį diplomą šiais metais gavo vienintelė iš Baltijos ir Skandinavijos šalių. Tai- didžiulis Palangos įvertinimas Europoje,"- "Palangos tiltui" sakė miesto meras Šarūnas Vaitkus. Atsiimti Palangai skirto apdovanojimo kartu su juo į Prancūziją vyko ir Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai Mindaugas Skritulskas bei Remigijus Kirstukas, taip pat  avivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Robertas Trautmanas. 

"Palangos tilto" inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 24 d., antradienį, Palangai įteiktas Lietuvos rekordo diplomas, oficialiai patvirtinantis, kad kurorto koncertų salės fasadą puošiantis dainininko Stasio Povilaičio autografas yra didžiausias parašas šalyje. Šį Lietuvos rekordą įregistravo agentūra „Factum“ prie Lietuvos kultūros fondo.    


Palangos miesto savivaldybės įgyvendintas pirmasis projekto „Kempingo Nemirsetoje, Palangoje įrengimas“ etapas Ūkio ministerijos organizuotame geriausių ES paramos projektų rinkimuose pripažintas geriausiu turizmo projektu. Tai patvirtinantis diplomas Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei įteiktas pirmadienį, gruodžio 1 d.


Palangai Strasbūre įteiktas Europos diplomas  2

"Palangos tilto" informacija, 2014 06 30 | Rubrika: Miestas

Palanga už bendradarbiavimą su užsienio miestais-partneriais įvertinta garbingu Europos diplomu. Šis apdovanojimas praėjusį ketvirtadienį Prancūzijoje, Strasbūre, Europos Taryboje, buvo įteiktas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui.


Palanga už bendradarbiavimą su užsienio miestais-partneriais įvertinta Europos diplomu. Šis garbingas apdovanojimas ketvirtadienį Strasbūre (Prancūzija) įteiktas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui. Atsiimti Palangai skirto apdovanojimo kartu su juo į Prancūziją vyko ir Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai Mindaugas Skritulskas bei Remigijus Kirstukas, taip pat...


Marija Česnavičiūtė, šiandieną gavusi pradinių klasių mokytojos diplomą (P G C E Priimary Education) Braitono (University of Brighton) universitete, džiaugėsi, jog ji įveikė keturių metų kursą per vienerius metus ir gavo Aukščiausio lygio įvertinimą (Masterclass).


Šiuo metu nemažai daliai moksleivių yra iškilusi sudėtinga apsisprendimo dilema: kur rinktis studijas – Lietuvoje ar užsienyje? Ir kur užtarnautas diplomas reikš daugiau?


Lietuvos kultūros sostinei Palangai – gintarinis kurorto tautodailininkų Kurhauzas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 02 11 | Rubrika: Miestas

Palangos – Lietuvos kultūros sostinės metus vietos tautodailininkai nusprendė pažymėti išskirtinai. Šia proga kurorto merui Šarūnui Vaitkui penktadienį įteiktas gintarinis paveikslas, kuriame vaizduojamas Kurhauzas.


Birželio pabaigoje po penkerių sunkaus darbo metų buvo įteiktas Klaipėdos universiteto diplomas palangiškiui Juozui Norkui. Šį džiaugsmą studentai patiria anksčiau ar vėliau, nes tai kiekvieno įstojusiojo siekiamybė. Gavęs diplomą miestelėnas taip pat pasiekė savo užsibrėžtą tikslą, tačiau jis labiausiai visai Lietuvai įsiminė dėl to, jog tapo vyriausiu Lietuvos absolventu – jam 83 metai....


Su aktyviaisiais priešaky

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 10 10 | Rubrika: Kultūra

Daugiau kaip 30 metų savo darbui paaukojusi ir daug mokinių į platųjį pasaulį išleidusi anglų kalbos mokytoja ekspertė Genė Pečiukevičienė pelnytai pagerbta Tarptautinės mokytojų dienos proga. Jai tądien įteiktas Klaipėdos apskrities garbės ženklas ir diplomas. Įgijusi didžiulę patirtį pedagoginėje srityje energinga moteris sugeba įkvėpti mokinių susidomėjimą mokslu bei paskatina aktyviai...


Palangiškio paroda – Lietuvos rekordininkė

„Palangos tilto“ informacija, 2009 06 20 | Rubrika: Kultūra

Birželio 12-ąją Žemaičių dailės muziejuje Plungėje atidaryta palangiškio dailininko ir poeto Vytauto Kuso darbų paroda „Tūkstantis viename“ tapo rekordininke – ji užregistruota Lietuvos rekordų knygoje, nes eksponuojama 1000 vieno autoriaus darbų. Tai liudija agentūros „Factum“ diplomas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius