Palangai Strasbūre įteiktas Europos diplomas

"Palangos tilto" informacija, 2014-06-30
Peržiūrėta
1249
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangai Strasbūre įteiktas Europos diplomas

Palanga už bendradarbiavimą su užsienio miestais-partneriais įvertinta garbingu Europos diplomu. Šis apdovanojimas praėjusį ketvirtadienį Prancūzijoje, Strasbūre, Europos Taryboje, buvo įteiktas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui.

Diplomų įteikimo ceremonijoje dalyvavo 15 Europos šalių savivaldybių. Garbingus diplomus gavo ir Prancūzijos Creil miestas, Vokietijos Donaueschingeno,Ortenbergo, Rosdorfo ir Siegburgo miestai, Drezzo Colverde ir Roccella Jonica miestai Italijoje, Lenkijos Bydgoszcze ir Wisla miestai, Svodino miestas Slovakijoje, Gernika Lumo Ispanijoje, Brovary, Pryluky ir Truskavetso miestai Ukrainoje. „Palanga tokį diplomą šiais metais gavo vienintelė iš Baltijos ir Skandinavijos šalių. Tai – didžiulis Palangos įvertinimas Europoje“, – „Palangos tiltui“ sakė miesto meras Š. Vaitkus. Atsiimti Palangai skirto apdovanojimo kartu su juo į Prancūziją vyko ir Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai Mindaugas Skritulskas bei Remigijus Kirstukas, taip pat savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Robertas Trautmanas. 

Jūsų komentaras:

Sveiko proto nerasta... 2014-07-11 08:49 (. / IP: 86.100.63.40)
ar tu regina tiek nupezusi, kad nematai kaip atrodo suvargusi tauta, kuri apmoka šitokias prabangas, bei išlaiko armijas prie valdiško lovio? Ką jie nuveikė,? jei sukrypę senoliai turi atkišę ranką prašinėti kompensacijų?, kai iš jų atimtų uždirbtų per 40 metų pensijų, šitaip išlaidaujama?

Absurdas... 2014-07-02 09:24 (. / IP: 86.100.63.40)
kai suvargusiam žmogui neužtenka patrupintos pensijos maistui, nes viską atiduoda patiems aukščiausiems mokesčiams visoje Europos sąjungoje - tikrinami ir net jo namai, lovos , šaldytuve kasir t.t. šlykščiau nebūna, o kai popieriaus lapą parvežti trenkiasi net 4 vyraiį Prancūziją! Iš kur tokia prabanga? Jog tai iš mūsų pensininkų pinigų ! Mes jus išlaikome,todėl mes negauname savo uždirbtos per 40 metų pensijos!...

Taip pat skaitykite

Šiandien (kovo 14-ąją) teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska pirmojo laipsnio garbės ženklu „Už nuopelnus teisingumui“ apdovanojo Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo Pirmininką, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarą Vytautą Landsbergį.


Pirmadienį, rugpjūčio 9 dieną, mokytojai Kostancijai Strikienei Palangos meras Šarūnas Vaitkus įteikė Palangos grąžinimo Lietuvai 100-mečiui skirtą medalį „Už nuopelnus Palangai.“


Rugsėjo 24 d., antradienį, Palangai įteiktas Lietuvos rekordo diplomas, oficialiai patvirtinantis, kad kurorto koncertų salės fasadą puošiantis dainininko Stasio Povilaičio autografas yra didžiausias parašas šalyje. Šį Lietuvos rekordą įregistravo agentūra „Factum“ prie Lietuvos kultūros fondo.    


Palangos miesto savivaldybės įgyvendintas pirmasis projekto „Kempingo Nemirsetoje, Palangoje įrengimas“ etapas Ūkio ministerijos organizuotame geriausių ES paramos projektų rinkimuose pripažintas geriausiu turizmo projektu. Tai patvirtinantis diplomas Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei įteiktas pirmadienį, gruodžio 1 d.


Palangai Strasbūre įteiktas Europos diplomas  2

"Palangos tilto" informacija, 2014 06 30 | Rubrika: Miestas

Palanga už bendradarbiavimą su užsienio miestais-partneriais įvertinta garbingu Europos diplomu. Šis apdovanojimas praėjusį ketvirtadienį Prancūzijoje, Strasbūre, Europos Taryboje, buvo įteiktas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui.


Palanga už bendradarbiavimą su užsienio miestais-partneriais įvertinta Europos diplomu. Šis garbingas apdovanojimas ketvirtadienį Strasbūre (Prancūzija) įteiktas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui. Atsiimti Palangai skirto apdovanojimo kartu su juo į Prancūziją vyko ir Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai Mindaugas Skritulskas bei Remigijus Kirstukas, taip pat...


Marija Česnavičiūtė, šiandieną gavusi pradinių klasių mokytojos diplomą (P G C E Priimary Education) Braitono (University of Brighton) universitete, džiaugėsi, jog ji įveikė keturių metų kursą per vienerius metus ir gavo Aukščiausio lygio įvertinimą (Masterclass).


Šiuo metu nemažai daliai moksleivių yra iškilusi sudėtinga apsisprendimo dilema: kur rinktis studijas – Lietuvoje ar užsienyje? Ir kur užtarnautas diplomas reikš daugiau?


Birželio pabaigoje po penkerių sunkaus darbo metų buvo įteiktas Klaipėdos universiteto diplomas palangiškiui Juozui Norkui. Šį džiaugsmą studentai patiria anksčiau ar vėliau, nes tai kiekvieno įstojusiojo siekiamybė. Gavęs diplomą miestelėnas taip pat pasiekė savo užsibrėžtą tikslą, tačiau jis labiausiai visai Lietuvai įsiminė dėl to, jog tapo vyriausiu Lietuvos absolventu – jam 83 metai....


Su aktyviaisiais priešaky

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 10 09 | Rubrika: Kultūra

Daugiau kaip 30 metų savo darbui paaukojusi ir daug mokinių į platųjį pasaulį išleidusi anglų kalbos mokytoja ekspertė Genė Pečiukevičienė pelnytai pagerbta Tarptautinės mokytojų dienos proga. Jai tądien įteiktas Klaipėdos apskrities garbės ženklas ir diplomas. Įgijusi didžiulę patirtį pedagoginėje srityje energinga moteris sugeba įkvėpti mokinių susidomėjimą mokslu bei paskatina aktyviai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius