Palangiškiai kviečiami išsakyti nuomonę dėl planuojamos naujos eismo schemos mieste

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-04-04
Peržiūrėta
2004
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Schema, kuria siūloma vasarą uždrausti automobilių eismą nuo Vytauto g. link jūros nuo 24 val. iki 6 val.
Schema, kuria siūloma vasarą uždrausti automobilių eismą nuo Vytauto g. link jūros nuo 24 val. iki 6 val.

Saugaus eismo komisija, ieškodama būdų, kaip užtikrinti eismo saugumą bei apriboti transporto priemonių srautą arčiausiai jūros esančioje miesto dalyje, svarsto keletą galimų eismo schemos naujovių.
Viena iš jų – naktį nuo 24 val. iki 6 val. nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. uždrausti automobilių eismą nuo Vytauto gatvės link jūros. Galimybė įvažiuoti į šią zoną naktį liktų tik šioje miesto dalyje gyvenantiems palangiškiams ar viešbutyje, poilsio namuose apsistojusiems svečiams, taip pat – aptarnaujančiam transportui.
Tikimasi, jog priėmus tokį sprendimą, pavyktų išspręsti keletą problemų: užtikrinti ramų vietos gyventojų ir svečių poilsį naktį bei suvaržyti nusikalsti linkusių asmenų patekimą link jūros.
Dar viena svarstoma naujovė – įvesti vienos krypties eismą gatvėse, esančiose miesto dalyje tarp J. Basanavičiaus gatvės ir Birutės parko, vienoje eismo juostoje leidžiant statyti automobilius. Taip ne tik padaugėtų vietų transporto priemonėms statyti, bet ir, kaip tikimasi, sumažėtų avaringumas. Priklausomai nuo gyventojų siūlymų, šis pakitimas galiotų visus metus arba tik didžiųjų švenčių, į Palangą priviliojančių daug svečių, metu.
Savo nuomonę palangiškiai gali išsakyti iki balandžio 15 d.

 

Jūsų komentaras:

palangiškė 2013-04-12 19:46 (IP: 78.61.204.18)
palangiškiai,vasarą galite persėsti ant dviračių.Nebus jokių problemų,o ir sveikatą pataisysit!

palangiskis 2013-04-11 15:31 (IP: 78.61.43.127)
O taip pritariu,jau zymiai geriau kad padarytu ivaziavima mokama.

Manau 2013-04-08 14:42 ([email protected] / IP: 81.7.78.48)
Vienintelė protinga išeitis - apmokestinti įvažiavimą. Natūraliai išsivalytų miestas.

Dalia 2013-04-08 11:30 (IP: 193.219.10.130)
Pritariu. Vasarą išvis uždaryti eismą Vytauto gatve :)

ARCHITEKTAS 2013-04-08 06:45 (IP: 195.182.76.59)
Iš esmės neteisinga Palangos miesto, kaip KURORTO transporto eismo ir automašinų parkavimo miesto centre politika. Didinant parkingų vietų skaičių, automatiškai didinamas ir automobilių eismas. Šioje istorinėje ir visom prasmėm vertingiausioje Palangos KURORTO dalyje būtina iš esmės mažinti automobilių eismą ir ateityje iš viso atsisakyti automobilių parkavimo. Būtent čia būtina mažinti ir eismą, ir triukšmą, ir oro užterštumą. Būtina Kurorto centrą atiduoti pėstiesiems, dviračiams. Ko norima: KURORTO ar ištisus metus veikiančių parkingų nuo Kurhauzo iki parko, nuo Vytauto gatvės iki jūros?..

2013-04-05 11:08 (IP: 88.119.253.63)
Na ką, eisim skaičiuoti darbuotojų mašinas ir prie darbo statysim ženklą - REZERVUOTA , nes kitaip jaučiu vasaros metu į darbą teks pamiršti važiuoti su automobiliu.Svarbu, kad tik poilsiautojams būtų geriau ... O ką, mes jau ir taip jaučiamės kaip šunys kariami, tai viską galim iškentėti

Butent 2013-04-05 09:38 (IP: 78.61.104.66)
butent tie planai nera joks sprendimas. Tai tik suerzins ir sukirsins zmones. O esme liks ta pati, tik vietoj vienos problemos, atsiras dvi.

idomu 2013-04-05 08:08 (IP: 78.61.104.50)
kodel mes , gyvenantys nuo Vytauto i kita puse turime dusti nuo dar papildomu masinu ???? Mokesciai tai vienodi , be to ir daugiau uzdirba gyvenantieji link juros , ten daugiau poilsiautoju ! Pro "maxima"plytu gatvej norint pravaziuoti turi buti Sumaheris , niekas ten nekontroliuoja masinu statymo , is viso norit kamscius padaryti . Tai suvarykit palangiskius i kokius rezervatus , kad poilsiautojams netrukdytu . Kiekvienais metais vis sunkyn - tai nauju mokesciu bijok , tai vel kokiu nesamoniu, pasunkinanciu gyvenima

Valdziai 2013-04-05 07:56 (IP: 78.61.104.66)
Kaip gali uz jus konservatoriai balsuoti zmones, kurie gyvena ir dirba Palangos centre? Prigruskite i centra masinu , apsunkinkite judejima arba namu pasiekiamuma ir galite tiketis su laukti dekingumo... Beje, esu tikras, kad ten prasides masinu balaganas. Bus parkuojamos, burzginamos masinos, bus islaipinami zmones, bus sudaromi mikrokamsciai besidairant laisvos vietos. Faktas visi sprausis kuo arciau juros.

2013-04-05 07:20 (IP: 88.119.253.63)
Nu jau ir aš pasakysiu , kai per Naša Raša - DEBILOIDAI

vietinis 2013-04-04 22:12 (IP: 78.61.43.127)
debilizmas didziausias jei taip padarys ir aplamai kaip man ir pro kur reikes gryzti namo i kastycio gatve gala??? kai darbas baigesi tik po 12 ,ka gal per D.ir Gireno gatve ,,oooo saunu ,nu gerai sugalvota mat eismas draudziamas bus po 12 wow, nu bet Genijai ziuriu pastoviai isradineja gerus istatymus ir kiti genijai labai supranta kur zenklus deti ir nuo kada daryti juos galiojancius ar ne ,mat po iki 12 jus zmones jau opapa turit daryti,o jei veliau tai vaziuokit ratu nors ir per svedija jai galetu leistume,saunu.

Taip pat skaitykite

Rugpjūčio 10 d. pateiktas registruoti Seimo nario Mindaugo Skritulsko kartu su Seimo narių grupe parengtas Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo projektas, kurio tikslas – reglamentuoti stacionarių eismo priežiūros priemonių – greičio matuoklių – įrengimą, praneša BNS.


Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena Lietuvoje. Septynioliktus metus iš eilės minima Saugaus eismo diena siekiama dar kartą atkreipti visų eismo dalyvių dėmesį į saugų eismą kelyje bei priminti, kad Kelių eismo taisyklių turime laikytis kasdien. 


Kelių eismo taisyklės numato, kad nuo lapkričio 1 iki 10 d. vairuotojams privalu vasarines padangas pakeisti į skirtas žiemiškoms eismo sąlygoms.


Ilgai brendusi eismo revoliucija Palangos aukštyn kojom neapvertė  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 05 25 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Penkeri metai. Tiek Palangos valdžiai prireikė laiko, norint suprasti, kas jai yra sakoma. Kaip kardinalus eismo schemos pertvarkymo būdas vienos krypties eismas Vytauto gatve savivaldybei viešai buvo siūlomas dar prieš penkerius metus. Tada Eismo saugumo komisijai vadovavęs Saulius Simė kraipė galvą klausydamas ir, regis, niekaip negalėjo suvokti, kas yra siūloma. Paistė jis...


Nors Palanga nėra labai judrus miestas, tačiau manydamos, kad mūsų vaikams svarbu pasikartoti eismo taisykles, prisiminti kaip saugiai elgtis gatvėse, kovo 17 d. „Baltijos“ pagrindinės mokyklospradinių klasių mokytojos AurelijaŽaromskienė, Dalytė Daukšienė ir Dalia Šiupinienė sukvietė pradinukus į saugaus eismo viktoriną „Į trijų švieselių...


Svarstant Palangos miesto savivaldybės administracijos parengtą Palangos miesto strateginį planą, paaiškėjo, jog jame numatytos ženklios išlaidos dviračių takams įrengti – vien 2017 metais tam numatyta skirti 127,6 tūkst. eurų. Tačiau jokio naujo dviračių tako neplanuojama įrengti – jam numatoma skirti dalį Vytauto gatvės, autotransportui joje paliekant vienpusį eismą...


Rugsėjo mėnesį visoje Lietuvoje vyks jau tradicija tapusi saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“. Jos iniciatorė bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Palangos miesto savivaldybe skatins eismo dalyvius būti atsargius. Savivaldybė prie Palangos miesto mokyklų esančias perėjas pažymėjo specialiu „Apsaugok mane“ ženklu, o „Lietuvos draudimas“...


Gegužės 20-22 dienomis Palangoje vyks tradicinė vasaros sezono pradžios „Myliu Palangą 2016“ šventė. Miestas tikisi sulaukti daug svečių. Kad atvykusių automobiliais šventės dalyvių nuotaikos neaptemdytų patirti nepatogumai, mieste laikinai bus keičiama eismo tvarka.


Saugaus eismo komisija, ieškodama būdų, kaip užtikrinti eismo saugumą bei apriboti transporto priemonių srautą arčiausiai jūros esančioje miesto dalyje, svarsto keletą galimų eismo schemos naujovių.


Tobulesnė eismo tvarka mieste – savivaldybei neįkandama užduotis  1

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 03 15 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Palangiškiai ir kurorto svečiai pagaliau sulaukė žiemos pradžioje Eismo saugumo komisijos sumanyto ir miesto valdžios palaiminto eismo tvarkos eksperimento pabaigos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius