Palangoje – pažintis su Kinija

„Palangos tilto“ informacija, 2010-02-14
Peržiūrėta
1381
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį penktadienį Palangą aplankė ir svečiai iš Kinijos Liaudies Respublikos. Palangiškio fotomenininko Ado Sendrausko ir Savivaldybės administracijos specialisto Roberto Trautmano iniciatyva įgyvendinamas tarptautinis projektas, kurio pirmasis renginys – „Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti bei kinų Naujiesiems metams sutikti, kurie prasidėjo... vakar.

 

Penktadienį visą dieną muzikiniame klube „Vandenis“ vyko Kinijos filmų programa. Susipažinti su šios šalies kinematografija galėjo ir vaikai, ir jaunimas, ir suaugusieji.

Vėliau KLR įgaliotasis ir ypatingasis ambasadorius Lietuvoje Tong Mingtao susitiko su kurorto vadovais. Po susitikimo Palangos viešojoje bibliotekoje įvyko fotografijų parodos atidarymas ir Kinijos senosios poezijos skaitymai originalo bei lietuvių kalba. Dalyvavo KLR ambasadorius, Ambasados antroji sekretorė Zhong Hua, Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkas Jonas Liniauskas.

Vakarėjant A.Mončio namuose-muziejuje įvyko iškilmingas renginio ir fotoparodos, skirtos Kinijos Liaudies Respublikos 60-mečiui bei kinų naujiesiems metams, atidarymas. Po jo palangiškiai gėrėjosi Kinijos gamta, tradicijomis, kino menu muzikiniame klube „Vandenis“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje lankėsi Kinijos respublikos ambasadorius Lietuvoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 09 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio 8 d. Palangoje lankėsi Kinijos ambasadoriaus Shen Zhifei. Jis savivaldybėje susitiko su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi, administracijos direktore Akvile Kilijoniene, kitais savivaldybės atstovais. Ambasadoriui buvo pristatyta Palanga, investicijų joje galimybės.


Praėjusį savaitgalį, vasario 26-27 d., šeimas subūrė Palangos miesto šeimų tinklinio turnyras, skirtas tinklinio skyriaus 40-mečiui paminėti. Į jį susirinko 18 komandų, sudarytų iš dviejų šeimos narių. Kaip teigė šio turnyro organizatoriai Irena ir Rimas Švaniai, planuojama kasmet suburti tinklinio mėgėjus, taip turnyras taps tradiciniu.


Balandžio 2 d, antrąją Šv. Velykų dieną, Palangos miesto gyventojai ir svečiai buvo kviečiami dalyvauti kasmetiniame žygyje „Gintaro kelias“ ir akcijoje „Riedam“ bei pasirinktu būdu įveikti maršrutą Palanga – Šventoji. Šis renginys skirtas paminėti 1921 m. kovo 30 d. Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos. Kasmet žygyje...


Artėjant mokslo metams Palangos miesto savivaldybė kviečia nepasiturinčias šeimas pasinaudoti teise į nemokamą vaikų maitinimą bei paramą mokinio reikmenims įsigyti.


Miesto ugdymo įstaigos naujiesiems mokslo metams pasirengusios

Palangos m. savivaldybės informacija, 2016 08 25 | Rubrika: Miestas

Naujieji mokslo metai – jau visai čia pat. Jiems rengiasi ne tik mokiniai, žengsiantys naujų išbandymų keliu, bet ir mokyklų administracija. Kasmet siekiama kiek įmanoma atnaujinti ugdymo įstaigų patalpas, pabaigti pradėtus darbus ir sutikti mokinius gražioje bei jaukioje mokykloje. Tad ką pavyko nuveikti besirengiant netrukus prasidėsiantiems naujiesiems mokslo metams? O darbų...


Palangoje – pažintis su Kinija

„Palangos tilto“ informacija, 2010 02 14 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Palangą aplankė ir svečiai iš Kinijos Liaudies Respublikos. Palangiškio fotomenininko Ado Sendrausko ir Savivaldybės administracijos specialisto Roberto Trautmano iniciatyva įgyvendinamas tarptautinis projektas, kurio pirmasis renginys – „Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti bei kinų Naujiesiems...


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius