Palangoje atidaromas naujas viešbutis

Palangos tiltas, 2023-07-17
Peržiūrėta
879
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

FOTO: ĮMONĖS NUOTR.
FOTO: ĮMONĖS NUOTR.

Įsibėgėjant vasaros sezonui liepos 14 dieną duris atvers „Monist“ – kitoks, boutique stiliaus viešbutis – Palangos širdyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kaip informuojama, tai – naujo vardo SPA VILNIUS įmonių grupės viešbutis, įsikūręs prie Palangos bažnyčios, Vytauto g. 88a. 

Svečius pasitiks 30 kambarių, baseino ir pirčių erdvė, SPA paslaugų zona bei unikalus to paties pavadinimo restoranas, atviras ir visiems miesto svečiams. 

Rašoma, kad viešbučio „Monist“ pavadinimas atspindi unikalų požiūrį į poilsį ir atsipalaidavimą. Nors terminas monizmas paprastai reiškia filosofinį tikėjimą visų dalykų vienove, šiame viešbučio kontekste jis reiškia holistinį požiūrį į svečių patirtį. Kūnas, protas ir siela yra glaudžiai susiję ir tikras poilsis reikalauja dėmesio visiems trims. 

Prekės ženklas ir svečių patirties kelionė yra sukurti taip, kad įkūnytų šį monistinį požiūrį, pasiūlant svečiams erdvę, kurioje jie gali pabėgti nuo kasdienio gyvenimo triukšmo ir atkurti ryšį su savimi ir juos supančiu pasauliu. 

„Palanga keičia savo veidą, žmonės atranda ją iš naujo. Būtent ne sezono metu – ji unikali, tarsi hipnotizuojanti ir nukelianti į visai kitokį, lėtesnio laiko, pasaulį. Čia galima rasti viską, ko reikia kokybiškam poilsiui ar darbui, atitrūkstant nuo rutinos: pasivaikščiojimus pajūriu, ramybę, kokybišką maistą ir atotrūkį nuo didmiesčių šurmulio“, – sakė SPA VILNIUS įmonių grupės vadovas Rokas Navickas.

„Monist“ kaip ir priklauso boutique viešbučiui yra mažas, stilingas, šarmingas. Teigiama, kad visa viešbučio aura atsiskleis būtent ne sezono metu. Čia nuoširdiems pokalbiams ar netrukdomam skaitymui jaukų kampelį svečiai ras bendroje erdvėje, kuri pakvies susiburti prie židinio. 

Siekiantys pažinti kitokią Palangą svečiai su mažiau įprastomis, dar neaplankytomis, tarsi užslėptomis vietomis galės susipažinti vartydami „Palangos gidą“. Jas pasiekti galima pėsčiomis ar dviračiais. 

SPA masažo specialistus ruošė SPA VILNIUS apdovanojimus pelnę meistrai, tad svečias galės čia rasti ir dalelę SPA VILNIUS.

Išskirtinis viešbutyje įsikūręs to paties vardo restoranas taip pat suteiks nepakartojamų pojūčių. Koncepciją ruošė ir išskirtinius skonius kurs 16 metų patirtį turinti virtuvės šefė Eglė Kaminskaitė, dirbusi su garsiais restoranais Vilniuje bei patirtį gilinusi Norvegijoje bei Ispanijoje. Meniu vyraus sezoniškumas ir vietos produkcija: nuo rabarbarų vasarą iki miško gėrybių rudenį. 

„Mane pačią ypatingai domina mūsų istorija, šaknys, baltų kultūra. Deja, sovietmetis lietuvišką virtuvę pakoregavo atimdamas mūsų tikrąjį identitetą. Mūsų vizija – grąžinti patiekalams lietuvišką prigimtį, tuo pačiu skiriant didelį dėmesį vietos produktams, humaniškai ir ekologiškai auginamai produkcijai iš vietinių nedidelių ūkių“, – pasakojo E. Kaminskaitė.

„Monist“ papildo SPA VILNIUS įmonių grupę, prisijungdamas prie SPA VILNIUS Druskininkuose, Anykščiuose ir dienos SPA centro Vilniuje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Planuojate kelionę į Palangą? Į svečius jus kviečia viešbutis „Gabija“, įsikūręs vienoje iš gražiausių miesto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką.


Savo laiku girdėjęs ir prisiklausęs begalę replikų, kad viešbutis Palangoje, veiksiantis pasaulinio viešbučių tinklo „Marriott“ franšizės pagrindu, girdi, yra tik mitas, akių dūmimas ir pasaka, Palangos meras Šarūnas Vaitkus sako, kad jis niekada neabejojo, kad viešbutis iškils.


Įsibėgėjant vasaros sezonui liepos 14 dieną duris atvers „Monist“ – kitoks, boutique stiliaus viešbutis – Palangos širdyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.


Palangos „Grubusis“ teatras lapkričio ir gruodžio mėnesiais kviečia į visų pamėgtus spektaklius „Marso naujienos“ ir „Tanato viešbutis“. 


Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Vytauto 4“ Palangoje, vietoj buvusio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vytauto gatvėje, priešais „Auskos“ poilsio namus, ketina statyti viešbučio ir poilsio pastatų kompleksą, skelbia Palangos savivaldybė.


Palangos kultūros ir jaunimo centro „Grubusis" teatras, vadovaujamas Virginijaus Milinio, pristato spektaklį „Tanato viešbutis“ pagal žymaus XX a. prancūzų rašytojo klasiko Andrė Maurois novelę „Mirties pensionas“, kuri ypač aktuali šiandien, kai savižudybių skaičius drastiškai didėja. Ši novelė buvo ekranizuota garsaus XX a. kino režisieriaus A. Hičkoko.


Lapkričio 13, 20 ir 21 dienomis kurhauzo teatro salę vėl užplūs teatro gerbėjai. Šiomis dienomis „Grubusis“ teatras rodys daug laurų respublikinėje mėgėjų teatro šventėje „Tegyvuoja teatras“ pelniusį spektaklį „Tanato viešbutis”. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Jau šį savaitgalį Palangoje atidaromas prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“.


Gegužės 23 dieną Palangos asmens sveikatos priežiūros centre atidarytas naujas Diabetinės pėdos kabinetas. Lėšų reikiamai įrangai įsigyti skyrė Palangos Rotary klubas bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (VRA).  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius