Palangoje duris atvėręs RIMI – didžiausias prekybos centras mieste

„Palangos tilto” informacija, 2013-06-20
Peržiūrėta
1142
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje duris atvėręs RIMI – didžiausias prekybos centras mieste

Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ tęsia aktyvios plėtros metus – Palangoje šiandien atidarytas naujas „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. Klaipėdos plento ir Malūno gatvių sankryžoje įsikūrusi parduotuvė yra didžiausia visame mieste. Ši parduotuvė pasižymės ne tik „Hypermarket“ konceptui būdingu erdvumu bei plačiu kasdienių prekių asortimentu, bet taip pat išskirtiniu fasado dizainu ir šalia parduotuvės esančia laisvalaikio erdve šeimai.
Vieno aukšto prekybos centre, kurio plotas siekia apie 3200 kvadratinių metrų, bus siūlomas platus daugiau nei 12 tūkst. prekių asortimentas, orientuotas ir į aplinkinius gyventojus, ir poilsiautojus.  
Pirkėjų patogumui šalia naujojo RIMI prekybos centro įrengta net 150 automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje arčiausiai įėjimo - šeimoms bei neįgaliesiems skirtos vietos, taip pat 50 arba triskart daugiau nei įprastai dviračiams skirtų vietų.
Per rekordinį laiką - 3 mėnesius, pastatytas RIMI prekybos centras buvo suprojektuotas, siekiant sukurti išskirtinį parduotuvės fasadą. Kitokio, modernaus pastato įspūdį sustiprina apdailoje panaudoti medžių motyvai, taip pat stiklinė siena, kuri suteikia jam lengvumo ir leidžia į parduotuvę patekti šviesai. Taip pat dalis pastato sienos padengta dideliu brūkšninio kodo piešiniu.
Palangoje duris atvėrusi didžiausia parduotuvė taip pat pasižymi inovatyviais sprendimais – visoje RIMI prekybos salėje įrengta naujo tipo energiją taupanti apšvietimo sistema bei aplinkai draugiška šaldymo įranga.
Kaip teigė Palangos meras Šarūnas Vaitkus, modernus prekybos centras Palangoje tikrai reikalingas, ir iki šiol tokio objekto kurorte labai trūko.
„Naujasis RIMI architektūriniu požiūriu puikiai įsiliejo į kurorto aplinką. Stebino ne tik statybų sparta, bet ir darbo kultūra. Džiugina nauja investicija į miestą, naujos darbo vietos, taip pat, kad naują prekybos centrą pristatantis tinklas „Rimi Lietuva“ prisidės prie miesto infrastruktūros gerinimo – sutvarkys Klaipėdos pl. ir Malūno g. sankryžą bei Klaipėdos pl. atkarpą nuo Virbališkės tako iki Malūno g., paplatinant gatvę, taip pat – nuties pravažiavimą iš Pirties g. į Taikos g. Neabejoju, kad geranoriško verslo ir miesto bendradarbiavimo naudą pajus visi palangiškiai ir kurorto svečiai“, - sakė meras.

Jūsų komentaras:

hrrrr 2013-06-27 11:09 (h / IP: 109.128.45.246)
a,a jeigu ne MERAS, tai tokio grazuolio mieste nebutu. ACIU MERUI.

hmmmm 2013-06-20 19:08 (IP: 78.61.104.50)
Dziugina investicija i miesta, taciau labai liudina nukirsti augaloti berzai, o paliko sena zilviti, kuris kels gresme.Manyciau, kad prekybininku godumas, jog uzstos parduotuve, o tai - visiska nesamone. Mintyse net linkiu, kad nuvystu tam niekadejui rankos...

Taip pat skaitykite

Jau nuo rugsėjo 9 d. Kretingos gyventojai galės mėgautis dar patogesniu apsipirkimu arčiau savo namų – čia atidaryta pirmoji „Rimi“ parduotuvė mieste ir jau antroji pajūrio regione. „Supermarket“ formato parduotuvės prekybinis plotas ir atskiri įėjimai į specializuotas krautuvėles leis užtikrinti, kad pirkėjai galėtų saugiai apsipirkti be imunizacijos dokumentų.


„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys poilsiautojai prekybos centre internete įsigytas prekes galės atsiimti naujai duris atvėrusioje parduotuvėje ir prekių atsiėmimo punkte. Šis žingsnis padės užtikrinti dar didesnį įmonės klientų patogumą ir leis išvengti atostogas apkartinančių situacijų.


Nuo birželio 1-osios kurortuose ir kai kuriose kitose „Iki“ parduotuvėse pirkėjų patogumui ilginamas darbo laikas. Prasidėjus šiltajam sezonui tam tikros parduotuvės dirbs iki 22:30 val. 8 įvairiose šalies vietose esančių „Iki“ parduotuvių darbo laikas nuo birželio 1-osios bus pailgintas ir jos dirbs iki 22 val. Visomis savaitės dienomis iki 22:30 val....


Penktadienį atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Palangoje, adresu Taikos g. 68a. Pagal naujausius įmonės standartus rekonstruotoje parduotuvėje, siekiant tiek vietos gyventojams, tiek pailsėti į Palangą atvykstantiems žmonėms pasiūlyti platesnį prekių asortimentą ir didesnę pasiūlą, iki 965 kv. m išplėstas prekybinis plotas, padidinti skyriai, įrengtos...


Vagystė Palangos prekybos centre

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 28 | Rubrika: Miestas

Spalio 27 dieną Palangos m. PK gautas parduotuvės atstovo pareiškimas, kad 2019-10-27 prekybos centre sulaikytas 1972 m. gimęs vyras. Jis išėjo pro prekybos centre esančias kasas, neužsimokėjęs už įvairias prekes, kurių vertė 327,87 eurų. Asmuo sulaikytas.


Vakar 8 val. ryte duris atvėrusi „Lidl“ palangiškius pasitiko šventišku šurmuliu. Pirmieji naujosios parduotuvės pirkėjai buvo vaišinami tradiciniu atidarymų skanėstu tapusiomis Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais, mažuosius linksmino prekybos tinklo talismanai – vaisiukai, o parduotuvės asortimentą papildė proginiai...


Įveikus visas kliūtis, penktadienį Palangoje buvo duotas startas naujos miesto autobusų stoties ir prekybos centro statyboms. Investuotojas UAB „Palanga properties“ ir darbų rangovas „Vikstata“ pažadėjo, kad kompleksas iškils metų pabaigoje – planuojama, lapkritį. Į projektą bus investuota per 15 milijonų litų. Statybos darbų pradžios ceremonijoje...


Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ tęsia aktyvios plėtros metus – Palangoje šiandien atidarytas naujas „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. Klaipėdos plento ir Malūno gatvių sankryžoje įsikūrusi parduotuvė yra didžiausia visame mieste. Ši parduotuvė pasižymės ne tik „Hypermarket“ konceptui būdingu erdvumu bei plačiu kasdienių...


Palangoje išdygs „Rimi“ prekybos centras  5

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 25 | Rubrika: Miestas

Palangoje prasidėjo prekybos centro „Rimi“ statybos – šiuo metu vyksta žemės darbai. Planuojama, kad naujasis „Rimi“ duris lankytojams atvers jau šią vasarą.


Pirmadienio vakarą prie „Maxima X“ prekybos centro, esančio centrinėje miesto aikštėje, įvyko incidentas: 70 metų senolė, išėjusi iš parduotuvės, nugriuvo nuo laiptų ir prasiskėlė galvą. Laimei, pro šalį einantys palangiškiai neliko abejingi bei iškvietė greitąją pagalbą. Matę įvykį žmonės „Palangos tiltui“ piktinosi:...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius