Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010-09-01
Peržiūrėta
975
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.

 

Kavinės reklamuoja krepšinio rungtynes

Prie daugelio kavinių bei barų galima pamatyti iškabas, skelbiančias apie kiekvienas krepšinio rungtynes. Tačiau ne visos jos turi televizorius ar projektorius, kuriuose galima stebėti visas krepšinio rungtynes.

 „Laukinių vakarų salūnas“ specialiai krepšinio varžyboms restorano viduje ant sienos pakabino projektorių. „Pakabinę projektorių,  restorane susilaukiame žymiai daugiau žmonių. Poilsiautojai ir palangiškiai mielai stebi vykstančias krepšinio varžybas. Jei jau dabar susilaukiame tokio žmonių antplūdžio, manau, atkrentamosiose varžybose vietos bus užsisakinėjamos iš anksto“, -  kalbėjo „Laukinių vakarų salūno“ barmenas.

Restoranas stengdamasis pritraukti kuo daugiau lankytojų, taip pat paskelbė „Kalnapilio“ alaus akciją apsilankiusiems krepšinio varžybų metu.

 

Bėda – neryškus ekranas

Baras „Safari“, įsikūręs J. Basanavičiaus gatvėje, taip pat skelbia, jog rodo Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės rungtynes. „Turime projektorių, kuriame galima stebėti rungtynes. Gaila, kad dienos metu jis truputį neryškiai rodo, nes yra netoli lauko. Todėl kol kas nesusilaukėme tokio žmonių skaičiaus, kokio tikėjomės. Tačiau vakare ar apsiniaukus matomumas ekrane yra puikus, todėl per kitas varžybas žmonių turėtų būti daugiau“,- kalbėjo „Safari“ savininkas Antanas Dargis. Šio baro direktorius Vaidas Dargis „Palangos tiltui“ sakė, jog specialių akcijų nedarė, nes kainos bare ir taip yra nedidelės, todėl jų mažinti labiau baras nežada.

 „Mes nerengiame akcijų, nes sumažindami kainą, turėtumėme sumažinti ir produktų kokybę, o to daryti tikrai nesirengiame. Norime pateikti aukštos kokybės gėrimus bei maistą. Manau, kad kainos yra ir taip mažos. Klientų apgaudinėti nenorime juos įtikinėdami, kad siūlome tą patį produktą, tik už mažesnę kainą. Deja, taip daro kai kurios kavinės“, - sakė direktorius.

 

Turi net tris televizorius

Kavinė „Armėniški šašlykai“ krepšinio varžyboms stebėti turi tris televizorius bei projektorių. „Krepšinio rungtynių metu sulaukėme nemažai klientų. Specialių akcijų tam nerengėme, manau, kad kainos yra prieinamos ir jų numažinti neturime galimybės“, - kalbėjo kavinės barmenas.

Picerija „Piza drive“, ko gero, labiausiai rengėsi pasaulio krepšinio čempionatui.

„Iš „Švyturio“ gavome marškinėlius, kuriais, vykstant rungtynėms, apsirengia visi padavėjai ir barmenai. Taip prisidedame prie sirgalių nuotaikų - atmosfera būna „deganti“. Tačiau alų pardavinėjame įprasta kaina “,- kalbėjo picerijos barmenas.

Picerija yra pasipuošusi lietuviška atributika, plakatais „Mes laimėsim“, kurie turėtų įkvėpti sirgalius ir suteikti jiems optimizmo, kuomet žaidžia Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Dirbantieji picerijoje teigė, kad jau susilaukė lankytojų, kurie nuolat ateina stebėti rungtynių. Tačiau krepšinio kovoms artėjant prie lemiamų etapų, picerijos darbuotojai tikisi susilaukti dar daugiau lankytojų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Startavo vaikų krepšinio „Jr. NBA Lietuva“ čempionatas, kurį organizuoja Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF). Jaunųjų krepšininkų turnyre vienoje komandoje varžosi berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 13 metų. Antrą kartą vykdomame projekte dalyvauja 30 sporto mokyklų ekipų, suskirstytų į dvi konferencijas ir 6...


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


„Manau, kad mūsų rinktinė pagrindine savo stovyklų baze pasirinks Palangą. Čia yra viskas, ko mums reikia: ir sąlygos gyventi, ir puiki sporto arena, o kai bus baigtas rekonstruoti stadionas, sąlygos bus nuostabios“, - antradienį pirmąkart apžiūrėjęs Palangos universaliąją sporto areną sakė pirmadienį kurorte treniruočių stovyklą pradėjusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės...


Palangos krepšinio komanda „Palanga“ kviečia visus savo sirgalius ir gerbėjus į paskutiniąsias reguliariojo sezono Lietuvos krepšinio lygos varžybas.  


XIII krepšinio turnyras

"Juozo alaus bravoras", 2010 09 08 | Rubrika: Kultūra

XIII krepšinio turnyras


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Krepšininkas Marius Prekevičius besiilsėdamas Palangoje sugeba planuoti bei derinti tolimesnius darbus, susijusius su krepšiniu. Neseniai Marius kartu su savo mama bei draugu įkūrė naują krepšinio komandą Gargžduose. Tai bus trečios lygos komanda, kurioje žais jaunimas iki 25 metų.


Prasidėjo mėgėjų krepšinio varžybos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 03 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį prasidėjo Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti. Varžybų maratoną, pirmąjį ratą pradėjo Klaipėdos Kt, „Naglio kalno“, „Lokių“ bei „Žiogų“ komandos. Po dviejų varžybų pirmąsias pergales šventė palangiškiai „Lokiai“ bei „Naglio kalnas“.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius