Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010-08-31
Peržiūrėta
2882
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.

 

Kavinės reklamuoja krepšinio rungtynes

Prie daugelio kavinių bei barų galima pamatyti iškabas, skelbiančias apie kiekvienas krepšinio rungtynes. Tačiau ne visos jos turi televizorius ar projektorius, kuriuose galima stebėti visas krepšinio rungtynes.

 „Laukinių vakarų salūnas“ specialiai krepšinio varžyboms restorano viduje ant sienos pakabino projektorių. „Pakabinę projektorių,  restorane susilaukiame žymiai daugiau žmonių. Poilsiautojai ir palangiškiai mielai stebi vykstančias krepšinio varžybas. Jei jau dabar susilaukiame tokio žmonių antplūdžio, manau, atkrentamosiose varžybose vietos bus užsisakinėjamos iš anksto“, -  kalbėjo „Laukinių vakarų salūno“ barmenas.

Restoranas stengdamasis pritraukti kuo daugiau lankytojų, taip pat paskelbė „Kalnapilio“ alaus akciją apsilankiusiems krepšinio varžybų metu.

 

Bėda – neryškus ekranas

Baras „Safari“, įsikūręs J. Basanavičiaus gatvėje, taip pat skelbia, jog rodo Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės rungtynes. „Turime projektorių, kuriame galima stebėti rungtynes. Gaila, kad dienos metu jis truputį neryškiai rodo, nes yra netoli lauko. Todėl kol kas nesusilaukėme tokio žmonių skaičiaus, kokio tikėjomės. Tačiau vakare ar apsiniaukus matomumas ekrane yra puikus, todėl per kitas varžybas žmonių turėtų būti daugiau“,- kalbėjo „Safari“ savininkas Antanas Dargis. Šio baro direktorius Vaidas Dargis „Palangos tiltui“ sakė, jog specialių akcijų nedarė, nes kainos bare ir taip yra nedidelės, todėl jų mažinti labiau baras nežada.

 „Mes nerengiame akcijų, nes sumažindami kainą, turėtumėme sumažinti ir produktų kokybę, o to daryti tikrai nesirengiame. Norime pateikti aukštos kokybės gėrimus bei maistą. Manau, kad kainos yra ir taip mažos. Klientų apgaudinėti nenorime juos įtikinėdami, kad siūlome tą patį produktą, tik už mažesnę kainą. Deja, taip daro kai kurios kavinės“, - sakė direktorius.

 

Turi net tris televizorius

Kavinė „Armėniški šašlykai“ krepšinio varžyboms stebėti turi tris televizorius bei projektorių. „Krepšinio rungtynių metu sulaukėme nemažai klientų. Specialių akcijų tam nerengėme, manau, kad kainos yra prieinamos ir jų numažinti neturime galimybės“, - kalbėjo kavinės barmenas.

Picerija „Piza drive“, ko gero, labiausiai rengėsi pasaulio krepšinio čempionatui.

„Iš „Švyturio“ gavome marškinėlius, kuriais, vykstant rungtynėms, apsirengia visi padavėjai ir barmenai. Taip prisidedame prie sirgalių nuotaikų - atmosfera būna „deganti“. Tačiau alų pardavinėjame įprasta kaina “,- kalbėjo picerijos barmenas.

Picerija yra pasipuošusi lietuviška atributika, plakatais „Mes laimėsim“, kurie turėtų įkvėpti sirgalius ir suteikti jiems optimizmo, kuomet žaidžia Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Dirbantieji picerijoje teigė, kad jau susilaukė lankytojų, kurie nuolat ateina stebėti rungtynių. Tačiau krepšinio kovoms artėjant prie lemiamų etapų, picerijos darbuotojai tikisi susilaukti dar daugiau lankytojų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savivaldybei skyrus lėšų, Palangos sporto centras, kuriam vadovauja Saulius Simė, atnaujino krepšinio aikštelę kurorto daugiabučių namų kvartale. „Šioje krepšinio  aikštelėje užaugau kartu  su savo kiemo draugais, o dabar ji vėl nauja ir ženkliai geresnė, modernesnė, saugesnė nei buvo prieš maždaug 40 metų. Sportuokite, judėkite ir bendraukite! Dar viena puiki erdvė jaunimui ir...


Tokio Palangos aukščiausio meistriškumo krepšinio klubo starto, kokiu 7Bet-NKL lygoje, antroje pagal stiprumą šalies krepšinio lygoje, didžiuojasi Palangos „Olimpas“, Palangoje dar niekas nematė. Kai kalbėjomės su Jonu Vainausku, klubo naujuoju savininku, lapkričio 15 dieną, komanda turėjo 11 pergalių ir tik vienintelį pralaimėjimą! O Karaliaus Mindaugo turnyre komanda iki tol buvo jau...


Klaipėdos apygardos teismas kaip pirmoji instancija baigė nagrinėti buvusio VšĮ „Neptūno“ krepšinio klubo vadovo O. K. ir jo bendrininkų M. I. ir A. K. baudžiamąją bylą dėl labai didelės vertės turto iššvaistymo, apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo, aiškiai neteisingų duomenų apie krepšinio klubo turtą įrašymo į deklaracijas ir jų pateikimo valstybės įgaliotoms institucijoms, netikrų...


Trečiadienį Palangoje prasidėjo savaitę truksianti „Krepšinio Laboratorijos“ vaikų krepšinio stovykla, kurią remia Vilniaus „Wolves“ klubas, o tarp stovyklos trenerių – buvę krepšininkai Renaldas Seibutis, Rimantas Kaukėnas, Tomas Delininkaitis, Tanja Kostič ir kiti žymūs veidai iš krepšinio pasaulio.


Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje. Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.


Startavo vaikų krepšinio „Jr. NBA Lietuva“ čempionatas, kurį organizuoja Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF). Jaunųjų krepšininkų turnyre vienoje komandoje varžosi berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 13 metų. Antrą kartą vykdomame projekte dalyvauja 30 sporto mokyklų ekipų, suskirstytų į dvi konferencijas ir 6...


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


„Manau, kad mūsų rinktinė pagrindine savo stovyklų baze pasirinks Palangą. Čia yra viskas, ko mums reikia: ir sąlygos gyventi, ir puiki sporto arena, o kai bus baigtas rekonstruoti stadionas, sąlygos bus nuostabios“, - antradienį pirmąkart apžiūrėjęs Palangos universaliąją sporto areną sakė pirmadienį kurorte treniruočių stovyklą pradėjusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės...


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 08 31 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 12 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius