„R. Palaičio likimas aiškus, o kas įvertins teisėjos klaidas?“

"Palangos tilto" informacija, 2012-10-01
Peržiūrėta
884
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„R. Palaičio likimas aiškus, o kas įvertins teisėjos klaidas?“

„Palangos tilto“ straipsnis „Redakcija susilaukė teisingumo, o R. Palaitis – dviejų smūgių žemiau juostos“ susilaukė didelio skaitytojų dėmesio – nuomonių laikraščio internetinėje svetainėje www.palangostiltas.lt. Skelbiame įdomiausias skaitytojų nuomones-komentarus.
To Algiui / teisininkas:
Manau, kad Teismų taryba ir Prezidentė. „Palangos tiltas“ jau kreipėsi tiek į Teismų tarybą, tiek ir į Prezidentę. Lietuvoje teisingumas nugalėjo.
Algis:
R.Palaičio likimas aiškus, o kas įvertins teisėjos klaidas?
Dzonis:
R.Palaičio likimas aiškus – ne Seime, o „libcų“ atsakingu sekretoriumi, ir tai laikinai, nes partija turės ieškoti naujo lyderio.
Libcentristas / Saulius:
Man labai gaila, kad R.Palaitis yra liberalcentristas. Jis suvalgė mus, t.y. ir mūsų skyrių, ir pačią partiją. Rimtai galvoju pereiti pas konservatorius.
Garolis:
Jeigu R.Palaitis būtų teisingas ir garbingas žmogus, jis bylinėtųsi su pirminiu informacijos šaltiniu, kuris, anot šito susikompromitavusio ponulio, paskelbė „jį kompromituojančią informaciją“. Gi „Palangos tiltas“ tik perspausdino pirminę informaciją. Tad jeigu jis nesibylinėjo su „Alfa“ interneto portalu, vadinasi, yra paprasčiausias bailys ir „trūsas“, nes žino, jog su Vilniaus leidiniais šitaip nepažaisi. Gėda dėl tokių politikų, kompromituojančių Palangą bei liberalizmo idėjas.
To pirmam pasivadinusiam „anksti“:
Teisingai pasakyta: R.Palaičio VR sistemoje neturėjo būti. Todėl, kad jis yra nekompetentingas kaip vadybininkas, blogas žmogus. Be to, kažin ar kas pasidomėjo kadaise respublikinėje žiniasklaidoje eskaluojamais jo galimais ryšiais su „švininiais“. Kaip ten bebūtų, šito menkystos politinė karjera baigta. Ačiū „Palangos tiltui“, drąsiai ir principingai kovojančiam su šiuo Gaivalu.
Žinantis:
Palaitininkams teks nusivilti – teismo nuosprendis NESKUNDŽIAMAS.
Kontr:
Įdomu, o laikraštis yra padavęs priešieškinį (prieš R. Palaitį, – PT) ir kiek jis yra įvertinęs žalą, kurią jam padarė R.Palaitis?
Anksti:
Dar piktdžiugiškai krizenti ir didž. gerb. p. R.P. gerbėjams. Pažiūrėkit į statistiką, kiek panašiose bylose aukštesnės instancijos teismas palaiko žemesniojo sprendimą. Respect bent jau už tikėjimą eksministru. Tik iki fanatizmo prieiti nereikia.
Anksti:
Dar džiaugtis ir V.Giržadui, ir Palangos liepteliui, teks dar paverkt po galutinių teismo sprendimų, oi teks... „Lietuvos žinios“ dėl to ir puolė taikos sutarties pasirašinėt, nes suprato, kad bylą prakiš... Tai ir Palangos lieptelis prakiš garantuotai... O dėl sąskaitos arešto, tai buvo gera pamoka, labai gerai viską į savo vietas sustatė, laikraštukas pajuto, kas yra atsakomybė.
??:
O kas kompensuos FNTT „skubotą“ atleidimą iš pareigų? Tai ir vėl mes, mokesčių mokėtojai? Priteistus pinigus reikėtų išieškoti iš paties eksministro kišenės, kuris dirbdamas atsakingą valstybini darbą, „žaidė“ jaunų, gabių specialistų likimais!
Puiku:
Puiku, kad Klaipėdos teisėjams pakako ir proto, ir sąžinės ištaisyti kolegės Palangoje padarytą klaidą. Kuri labiau ne klaida kvepia, o sąmoningu laikraščio žlugdymu ir noru įsiteikti „dideliam ponui“.
Alfa:
Ir man nieko bendro neturinčiam su teise buvo aišku, kad teisėja Liucija Paulauskaitė viršijo savo įgaliojimus uždėdama menamai žalai 80 tūkstančių litų, kai Lietuvos teismų praktika „maksimum“ uždeda 5 tūkstančius litų. Taip norėta sužlugdyti laikraštį, kuris, beje, rašo teisingai.
Rokas:
Gerai, kad Lietuvoje dar yra sąžiningų teisėjų gerbiančių įstatymą, Konstituciją, o ne aklai pamynus teisingumą tarnaujančių nežinia kam.
To hmm:
Tegul R.Palaitis savo negarbę nusiplauna pats. Tik bijau, kad tai padaryti jau nebeįmanoma.
Hmm:
Po kiek mesimės R.Palaičio negarbei nuplauti?!?
Pilietis:
Matosi, kad Klaipėdoje, Vilniuje yra vykdomas teisingumas, o Palangoje teisėja Paulauskaitė daro tokias nesąmones, kad net koktu darosi.   

Jūsų komentaras:

palaicio 2012-10-03 15:13 (IP: 78.61.104.50)
stabas eikite i savo uzpirkta laikrasti , o tai zus netekes maitintojo ...

žeimys 2012-10-03 13:15 ([email protected] / IP: 78.61.64.33)
Kad ant Palaičio purvą pilat gerai. Tačiau ir mane nepamirškite liaupsint. O tai, jei "turginiai" ar violetiniai laimės vienmandatėj, paliksiu visus be algų.

Visiems Palaicio fanams 2012-10-03 12:52 (IP: 194.203.125.13)
PTiltas bent jau Palaicio aferas nusviecia, o pats aferistas Palaitis uzsakomuosius straipsnius perka pas zulike Zaiceva. Toks toki pazino, ir prie kavos pavadino. Tad didiesiems Palaicio gerbejams geriau patylet. Normalioj valstybej toks smugelninkas seniai uz grotu sedetu.

Jegelevičius 2012-10-03 11:11 (IP: 195.182.88.82)
Koks aš mulkis... Net vardu pasirašyti nedrįstu :) Va je, va je...

rinkeja 2012-10-03 09:01 (IP: 88.119.197.24)
Palaitis buvo puikus vidaus reikalu moinistras, sekmes jam rinkimuose. Esi drasus ir nepaperkamas karzygis

Raimondas 2012-10-03 08:39 ([email protected] / IP: 88.119.250.171)
Šiukšlė, o ne portalas, kuris rašo į vienus vartus. Taip plaunamas savas purvas nuo munduro.

Taigi, 2012-10-03 08:38 (IP: 86.100.60.112)
Palangos m. teismas - "džiaugiasi" vadinamas teismu ! -Anekdotų rinkinys...kaip ir liūdnai pagarsėjusi prokuratūra.... Žmonių neapgausite, kokie šlykštūs jūsų sprendimai bebūtų..Viskam ateina galas, tik per ilgai klaidžiojo,...bet sulaukėm..

dalyvis 2012-10-03 07:04 ([email protected] / IP: 82.135.141.134)
ne laikraštis o pliotkerka...

Venckute 2012-10-03 00:02 (IP: 86.100.124.149)
Pas mano palaiti ezys kelnese dygsta...

Lina 2012-10-02 18:24 (IP: 78.61.211.132)
nesu dar macius kad is komentaru straipsni kurtu:) kaimo lygio laikrastis. nors ir pas mama kaime laikrasti nesu to macius.

Romas 2012-10-02 16:48 (IP: 78.61.211.132)
Žemas lygis portalo koks turi būti kad komentarus tendencingus spausdintų... :) Jie manau vistiek suklastoti..

Taip pat skaitykite

Nuo šios savaitės kiekvienas www.palangostiltas.lt skaitytojas ar smalsuolis galės pamatyti, kiek kartų bet kuris straipsnis paskelbtas portale www.palangostiltas.lt buvo atverstas.


Ko gero, kai skaitote šias eilutes, „Palangos tilto“ žurnalą „Lietuvos pajūris 2019”, jau matėte, o gal ir spėjote visą perskaityti. Žurnalas vasario 15 d. buvo pristatytas ir paleistas į kelionę pas skaitytojus pagrindinės žurnalo herojės, Sandros Vainorės vadovaujamame bare-„pabe“ „Resort Pub“, kuris anksčiau buvo žinomas kaip kavinė...


Balandžio 27 dieną Palangos miesto viešojoje bibliotekoje vyko konferencija „Kultūra ir blaivybė – neatsiejami“, kurios metu buvo diskutuojama, kaip mažinti vis gilėjantį girtuoklystės liūną Lietuvoje. Susirinkusieji palangiškiai vos tilpo bibliotekos parodų salėje, tad organizatoriai džiaugėsi tokiu susidomėjimu.


Kam jau kam, o kurorto Vaikų bibliotekos darbuotojoms Nijolei Bagdonienei, Monikai Rukšėnienei ir Emai Udalcovienei priešžiemis – laikotarpis iki Kalėdų ir 2013-ųjų metų rūpestėliais ir darbais aktyvus, kaip ir vasaros rugpjūtis kaime, kai jau reikia nuimti derlių. Čia durys neužsidaro, renginys veja renginį.


„Palangos tilto“ straipsnis „Redakcija susilaukė teisingumo, o R. Palaitis – dviejų smūgių žemiau juostos“ susilaukė didelio skaitytojų dėmesio – nuomonių laikraščio internetinėje svetainėje www.palangostiltas.lt. Skelbiame įdomiausias skaitytojų nuomones-komentarus.


Kažin ar buvęs ministras ir kandidatas į Seimą Raimundas Palaitis galėjo tikėtis blogesnės savaitės: Klaipėdos apygardos teismas (KAT) panaikino Palangos miesto apylinkės teismo teisėjos L. Paulauskaitės nutartį taikyti „Palangos tiltui“ laikinąsias apsaugos priemones – areštuoti banko sąskaitas 80 000 litų, o Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT)...


Šiemet į Palangą pasitikti Naujųjų metų atvyko neįprastai daug žmonių. O kur daug žmonių – ten ir triukšmas bei dažnai agresija. Kokie buvo pirmieji skambučiai pagrindinėse Palangos pirmosios pagalbos įstaigose – greitojoje pagalboje, policijoje, gaisrinėje ar Palangos komunaliniame ūkyje?


Vakar nuskambėjo mokyklų skambučiai, kviečiantys mokyklų mokytojus bei moksleivius grįžti į klasės suolus. Prasidėjo nauji mokslo metai: vieniems patys pirmieji, kitiems – paskutiniai.


Meras priėmimo valandą susilaukė pirmojo lankytojo

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 04 19 | Rubrika: Miestas

Baigiant kadenciją buvusiam savivaldybės merui, jo priėmimo valandomis kartais neapsilankydavo nė vienas slegiamas bėdos palangiškis – kurorto gyventojai netikėjo valdžia. Naujasis meras Šarūnas Vaitkus pasiryžęs tai pakeisti – panašu, kad bent jau pirmais mėnesiais priėmimo valandomis antradieniais jis neatsigins lankytojų. Vakar  „Palangos tiltas“ panoro užfiksuoti, kas bus pirmasis...


„Palangos tilto“ įkurtuvių šventė sukvietė laikraščio bičiulius

Redakcijos vardu –redaktorius Linas Jegelevičius, 2010 11 26 | Rubrika: Kultūra

Į redakcijos įkurtuves naujose – erdviose ir šviesiose! – patalpose (Vytauto g. 85a) mes, redakcija, kvietėme atvykti visus – ir laikraščio bičiulius, ir skaitytojus, ir politikus, ir net tuos, kurie galbūt mums didelės meilės ir nejaučia. Jei ir pakeiksnoja kas nors mus,  tai yra geras ženklas – vadinasi, esame pastebimi, kaip tas retai žydintis kaktusas – žiedas gražus, norisi...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius