„Palangos tilto“ įkurtuvių šventė sukvietė laikraščio bičiulius

Redakcijos vardu –redaktorius Linas Jegelevičius, 2010-11-27
Peržiūrėta
764
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į redakcijos įkurtuves naujose – erdviose ir šviesiose! – patalpose (Vytauto g. 85a) ei ir pakeiksnoja kas nors mus,  tai yra geras ženklas – vadinasi, esame pastebimi, kaip tas retai žydintis kaktusas – žiedas gražus, norisi paliesti, bet  -ach! – duria.

 

Ačiū už visas įkurtuvių dovanas – jos visos labai brangios mums ir jau rado tinkamą vietą redakcijoje. Savo, redaktoriaus, kabinete – paskubėjau „priglausti“ kaktusus – prisipažinsiu, mano mėgstamiausius augalus...

 Mes, laikraščio kolektyvas, esame dėkingi visiems, kurie nepasididžiavo -  surado valandėlę laiko ir atvyko trumpam pas mus į svečius – įkurtuvių šventę. Kai į pakankamai erdvią redakciją sugužėjo visi, puolėme atidarinėti langų – tiek daug mūsų prisirinko.

Ačiū visiems už linkėjimus, padrąsinimus, siūlymus, nuomones – mes esame atviri visų nuomonėms.

Pasidžiaugdami didėjančiu skaitytojų būriu, reklamos užsakovų dėmesiu ir galop geromis tapusiomis darbo sąlygomis, sakome jums, bičiuliai: dėkui, kad esate su mumis. Tikimės, kad ir toliau būsite su mumis: skaitysite, teiksite žinias, užsakysite reklamą, užeisite pasidalinti savo bėdomis, pasidžiaugti džiaugsmais.

Jei dar nespėjote užsiprenumeruoti laikraščio kitiems metams, būtinai tai padarykite artimiausiu metu – skaitykite „tradicinį“ laikraštį ar prenumeruokite jo elektroninį variantą.

Būkite su jūsų laikraščiu, „Palangos tiltu“!


  

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sakote, kad laikraštis – jau seniena, nes negali konkuruoti su socialiniais tinklais? Galbūt, tačiau įdomiausius „Palangos tilto“ straipsnius jūs laikraščio Facebok puslapyje Facebook/Palangostiltas pamatote gerokai vėliau nei jūsų tėvai ar seneliai prenumeruojantys popierinį laikraštį – savo įdomiausius, aktualiausius straipsnius į internetą...


Arčiausiai Baltijos jūros esantis laikraštis „Palangos tiltas“ visiems „Palangos tilto“ prenumeratoriams, skaitytojams, bičiuliams bei visiems Palangos svečiams šiandien pristato savo vasaros priedą, žurnalą „Palanga 2016“.  


Esame dėkingi „Palangos tilto“ redakcijai, kad sugebate išleisti laikraštį tarpšventiniu laikotarpiu tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Sėkmės šio laikraščio darbuotojams! Prenumeruosime ir ateityje.


„Ko mums labiausiai trūksta? Meilės Lietuvai. Šiandien mes labai jau linkę dejuoti ir verkti dėl to, kad neva „prastai“ gyvename, šiandien mums labai trūksta vienybės ir suvokimo, kiek daug Lietuva yra pasiekusi“, – Gedulo ir vilties dienos išvakarėse sako Laisvės kovų dalyvė Ona Veličkaitė-Gricienė ir nuo vaikystės tremtinės duonos...


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Prisipažinsiu, jog gyvendamas svetur niekuomet nepraleidžiu progos balsuoti. Štai, ir šiuos rinkimus pasitikau su vienintele mintimi, jog balsuoti būtina. Po 2003-ųjų metų stebuklingų Rolando Skrajūno dangaus viražų supratau, jog žmonių „balsavimas ant bajerio“ dažnai gali baigtis valstybei labai liūdnai.


Koks didžiausias šalyje dienraštis? „Lietuvos rytas“. Koks vienas iš dvejų stipriausių Lietuvos krepšinio klubų? „Lietuvos rytas“. Dar su tokiu vardu galime rasti vieną didžiausių šalyje spaustuvių, daug ambicijų turinčią televiziją. Nuo praėjusio šeštadienio dienraštis Palangoje ne tik rūpinsis laikraščio prenumerata ir žiniomis Palangoje, bet ir „Lietuvos ryto“ kavine J. Basanavičiaus...


„Palangos tilto“ įkurtuvių šventė sukvietė laikraščio bičiulius

Redakcijos vardu –redaktorius Linas Jegelevičius, 2010 11 27 | Rubrika: Kultūra

Į redakcijos įkurtuves naujose – erdviose ir šviesiose! – patalpose (Vytauto g. 85a) mes, redakcija, kvietėme atvykti visus – ir laikraščio bičiulius, ir skaitytojus, ir politikus, ir net tuos, kurie galbūt mums didelės meilės ir nejaučia. Jei ir pakeiksnoja kas nors mus,  tai yra geras ženklas – vadinasi, esame pastebimi, kaip tas retai žydintis kaktusas – žiedas gražus, norisi...


Unija – naujose patalpose

„Palangos tilto“ informacija, 2009 02 25 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangos kredito unija savo klientams atvėrė naujų patalpų duris Ganyklų g. 6. Pasak unijos valdybos pirmininko Evaldo Petrausko, dabar bus galima teikti daugiau paslaugų – priimti mokesčius už komunalinius patarnavimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius