Palangos konservatoriai į partijos pirmininkus siūlo Gabrielių Landsbergį ir Paulių Saudargą, Šarūnas Vaitkus atsisakė

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-02-23
Peržiūrėta
1486
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šarūnas Vaitkus nesutiko kandidatuoti į TS-LKD pirmininko postą
Šarūnas Vaitkus nesutiko kandidatuoti į TS-LKD pirmininko postą

Kadangi dėl karantino Palangos TS-LKD skyriaus nariai negalėjo susirinkti ir išrinkti savo kandidatų į partijos pirmininko postą įprastai, visi kurorto skyriaus konservatoriai teikė savo pasiūlymus elektroniniu paštu. O skyriaus taryba, juos surinkusi ir išnagrinėjusi, pateikė gautus pasiūlymus balsavimui.
„Buvo pasiūlytos trys kandidatūros: Gabrieliaus Landsbergio, Pauliaus Saudargo ir mano,“ – „Palangos tiltui“ sakė Šarūnas Vaitkus, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas ir miesto meras.
Tačiau Š. Vaitkui kandidatuoti atsisakius, partijos skyriaus nariai bendru sutarimu, vienbalsiai pritarė, kad būtų teikiamos dvi kandidatūros – G. Landsbergio ir P. Saudargo.
TS-LKD partijos pirmininkas bus renkamas kovo pabaigoje.
Kandidatų kėlimas buvo suplanuotas iki vasario 23 dienos, galutinis jų sąrašas bus skelbiamas vasario 26 dieną.
Pagal grafiką, kovo 27–28 dienomis vyks pirmasis rinkimų turas, jei prireiks, antrasis bus surengtas balandžio 24–25 dienomis.
Pirmą kartą konservatorių lyderis bus renkamas vadinamuosiuose atviruosiuose rinkimuose, kai balso teisę turi ne tik partijos nariai, bet rinkimams užsiregistravę jos rėmėjai.
Registruotis rinkimams galės rinkimų dieną vyresni nei 16 metų kitoms partijoms ar rinkimų komitetams nepriklausantys Lietuvos piliečiai, pritariantys TS-LKD vertybėms.
Užsiregistruodamas asmuo įgis ir partijos rėmėjo statusą. Nepartinių registracija vyks nuo vasario 27-osios iki kovo 23-iosios.
TS-LKD pirmininko rinkimai dėl epidemiologinės situacijos bus organizuojami balsuojant tik paštu ir internetu. Partijai nepriklausantys, bet rinkimams užsiregistravę asmenys galės balsuoti tik internetu.
G. Landsbergis TS-LKD vadovauja nuo 2015 metų. 2017 metais per tiesioginius rinkimus už jį balsavo 5539 partijos nariai arba 62,4 procento.

 

Jūsų komentaras:

Bon 2021-02-25 15:39 (IP: 162.158.238.203)
Anūką į pirmininkus gal išprotėjote, tai žmogus su psichiniais nukry’ipimais

Taip pat skaitykite

Palangiškiai parodė didžiausią pasitikėjimą dabartiniu Palangos meru Šarūnu Vaitkumi. Negalutiniais nepatvirtintais duomenimis, jis gavo 71,02 procento nuo visų rinkimuose nuo galiojančių biuletenių ir buvo išrinktas meru jau pirmajame ture. Antra liko socaldemokratų kandidatė Svetlana Grigorian su 9,51 procento balsų. 


Jau pranešta, kad valdančiosios Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetas antradienį, lapkričio 29 d., svarstė Pajūrio vienmandatėje rinkimų apygardoje išrinkto Seimo nario iš Palangos, Mindaugo Skritulsko, ir Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Mykolo Majausko likimą. 


Lygiai prieš savaitę Seimas patvirtino, jog ateinantys tiesioginiai merų ir savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 5 dieną.  „Manau, jog būtų sąžininga jau dabar pasakyti, kokia mano pozicija dėl dalyvavimo rinkimuose į Palangos mero pareigas,“ – savo įrašą Facebook (Meta), paskelbtą penktadienį, rugsėjo 30 d., pradeda Palangos meras Šarūnas Vaitkus, kuris yra Tėvynės Sąjungos...


Seimo vicepirmininkas socialdemokratas Julius Sabatauskas apgailestauja, kad, jam pasiūlius Seimo Antikorupcijos komisijoje pradėti parlamentinį tyrimą dėl vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės vaidmens sanatorijų „Pušynas“ ir „Dainava“ atsisakymo istorijoje, šis siūlymas susidūrė su iki šiol nematytu konservatorių partijos atstovų pasipriešinimu. Pasak parlamentaro, konservatorių...


TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus sakė „Palangos tiltui“, kad skyrius į suvažiavimą delegavo jį ir Petrą Kaminską.


Šarūną Vaitkų, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus pirmininką ir Palangos merą, kandidatu į partijos pirmininkus norėtų matyti ir TS-LKD Vilniaus Senamiesčio skyrius, „Palangos tilui“ pranešė šaltinis TS-LKD vadovybėje. Minėtam Vilniaus skyriui vadovauja Mykolas Majauskas. M. Majauskas antradienio popietę sakė...


Kadangi dėl karantino Palangos TS-LKD skyriaus nariai negalėjo susirinkti ir išrinkti savo kandidatų į partijos pirmininko postą įprastai, visi kurorto skyriaus konservatoriai teikė savo pasiūlymus elektroniniu paštu. O skyriaus taryba, juos surinkusi ir išnagrinėjusi, pateikė gautus pasiūlymus balsavimui. „Buvo pasiūlytos trys kandidatūros: Gabrieliaus...


Situacija Lietuvoje blogėja, o artėjančios šventės neramina ne tik epidemiologus. Kad situacija bloga, pripažįsta ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus, kuris tikina, kad reikėtų griežtesnių priemonių, o šventiniu laikotarpiu Vyriausybei siūlo įvesti ribojimus dėl patekimo į kurortus, neturint rimtų priežasčių. Jau dabar dalis lietuvių aktyviai rezervuoja viešbučius...


Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito. Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas