Šįkart TS-LKD Palangos skyriaus veterano Dainiaus Želvio atmintis sušlubavo: partijos „Lietuvos ąžuolų“ palangiškiai konservatoriai yra gavę, jų įteikimo ceremoniją stebėjo ir pats D. Želvys

Linas JEGELEVIČIUS, 2023-09-11
Peržiūrėta
1070
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dainius Želvys
Dainius Želvys

Po šeštadienį (rugsėjo 9 d.) Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) šventinio suvažiavimo, skirto paminėti partijos įkūrimo 30-metį, nusipelniusiems partijos nariams buvo įteikti „Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimai – partijos Palangos skyriaus žmonės jų negavo. 

Tai papiktino Dainių Želvį, TS-LKD Palangos skyriaus veteraną, kuris po suvažiavimo sakė „Palangos tiltui“: „Aš kalbu atvirai: man – skandalinga, baisus nonsensas, kad per keturis metus nuo jų įsteigimo nė vienas „ąžuolas“ dar neatkeliavo į Palangą. Palangos skyrius daug kuo yra pavyzdinis. Suvažiavime aš priėjau prie Gabrieliaus Landsbergio (TS-LKD pirmininko – L. J.) ir paklausiau, kodėl Palanga iki šiol negavo „ąžuolų“, bet jis tik tylėjo – apsimetė durneliu, ir viskas,“ – sakė D. Želvys. – Aš jam dar „padėkojau“: „Ačiū už nesuteikimą Palangai jokio apdovanojimo.“

„Nebūsiu kuklus gal, bet pagal mūsų rezultatus – kiek metų mes Palangoje esame valdžioje, kiek kadencijų mūsų partijos atstovas (Š. Vaitkus – L. J.) yra jos meras, kiek partijos veteranų dirba Taryboje ir kiek metų – mes turėjome jų ne vieną iki šiol gauti,“ – teigė D. Želvys, kuris jau 30 metų yra TS-LKD narys.

Tačiau pasirodo, kad D. Želvio atmintis šįkart sušlubavo – partijos Palangos skyriaus atstovams „Lietuvos ąžuolai“ buvo įteikti 2017 metais.

Apie tai rašė „Palangos tiltas.“

Partijos Palangos skyriaus ilgametės narės Augenija Bieliauskienė, Vida Galdikienė ir Onutė Veličkaitė buvo apdovanotos už tiesos liudijimą „Lietuvos ąžuolų“ auksiniu ženklu.

„Tiesa, garbingą apdovanojimą iš TS-LKD pirmininko G. Landsbergio bei jo pavaduotojos Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės rankų gavo tik O. Veličkaitė ir V. Galdikienė, o poniai Augenijai bei taip pat Sidabriniu ženklu apdovanotam Petrui Neverauskui, negalėjusiems atvykti į Vilnių, jie bus įteikti vėliau,“ – 2017 metais rašė „Palangos tiltas“.

Tuomet Narzicas Rasimas, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, sulaukė apdovanojimo „Už nuopelnus Lietuvos Respublikos konstitucijai“ auksiniu ženklu.

„Malonu, kad iš devynių Klaipėdos regiono apdovanotųjų net penki yra iš Palangos. Tai labai džiugina“, – pastebėjo D. Želvys „Palangos tiltui“ po apdovanojimų įteikimo 2017 metais.

Deja, kai kurių apdovanotųjų šiandien jau nėra gyvų.

D. Želvys taip pat suklydo teigdamas, kad „Lietuvos ąžuolai“ buvo įsteigti prieš keturis metus – apdovanojimai pradėti teikti 2016 metais.

Beje, nors praėjusį savaitgalį palangiškiams nebuvo įteikta jų, apdovanojimų kurorto konservatoriai gali dar sulaukti, nes TS-LKD Palangos skyrius vėlavo jiems pateikti savo kandidatus dėl skyriaus pirmininko Š. Vaitkaus...atostogų,

„Aš nepamačiau atsiųsto partijos laiško ir prašymo siūlyti kandidatus iš Palangos skyriaus, nes tuo metu atostogavau – su šeima buvau išvykęs. Neskaičiau nei sms žinučių, nei elektroninių laiškų, nes norėjau pailsėti ir pabūti su šeima. Sutariau šiandien (rugsėjo 10 d.), kad pirmadienį (rugsėjo  11 d.) pateiksiu sekretoriatui kandidatus. Prezidiumas apsvarstys ir priims sprendimą dėl mūsų skyriaus narių apdovanojimų. Rugsėjo 21 d. vyks skyriaus visuotinis susirinkimas – per jį ir apdovanosime savo žmones. Kalčiausias šioje situacijoje esu aš. Todėl visų atsiprašau,“ – „Palangos tiltui“ sekmadienį aiškino Š. Vaitkus.

„Lietuvos ąžuolai“ tikslas – prisiminti ir padėkoti TS-LKD bendruomenės žmonėms, kurie skleidžia TS-LKD nuostatas visuomenėje, stiprina partiją.

TS-LKD suvažiavime  praėjusį šeštadienį dalyvavo ne tik D. Želvys, bet ir kiti TS-LKD Palangos skyriaus nariai Tomas Žulkus, Akvilė Kilijonienė, Sondra Kulikauskienė, Šarūnas Vaitkus ir Mindaugas Skritulskas. 

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Po šeštadienį (rugsėjo 9 d.) Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) šventinio suvažiavimo, skirto paminėti partijos įkūrimo 30-metį, nusipelniusiems partijos nariams buvo įteikti „Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimai – partijos Palangos skyriaus atstovai jų negavo. Tai papiktino Dainių Želvį, TS-LKD Palangos skyriaus veteraną, kuris po suvažiavimo sakė „Palangos tiltui“: „Aš kalbu...


Šeštadienį (rugsėjo 9 d.) Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) šventiniame suvažiavime, skirtame paminėti partijos įkūrimo 30-metį, nusipelniusiems partijos nariams buvo įteikti „Lietuvos ąžuolų“ apdovanojimai, tačiau į Palangą jie vėl neatkeliaus.  „Aš kalbu atvirai: man – skandalinga, baisus nonsensas, kad per keturis metus nuo jų įsteigimo nė vienas „ąžuolas“...


Veronika Skeberdytė galutinai pašalinta ir iš TS-LKD partijos ir Palangos skyriaus. 


 Trečiadienį, gruodžio 15 d., TS-LKD partijos Palangos skyriaus taryba vienbalsiai pašalino Veroniką Skeberdytę iš TS-LKD. Skyriaus tarybos narys sakė „Palangos tiltui: „Nuo komentarų susilaikysiu, kadangi tai yra partijos vidaus klausimas. Tik galiu konstatuoti, kad tai nėra susiję vien tik su nevienareikšmiškai vertinama informacija apie Veroniką, kuri tapo žinoma net plačiai Lietuvos...


Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis. „Esu jaunas palangiškis. Bet esu kilęs iš mažo miestelio. Pabaigęs mokslus Vilniuje, grįžau dirbti į Klaipėdą, kur susipažinau su savo būsima žmona. Sutuoktinė jau gyveno Palangoje, tad atvykau ir...


Kadangi dėl karantino Palangos TS-LKD skyriaus nariai negalėjo susirinkti ir išrinkti savo kandidatų į partijos pirmininko postą įprastai, visi kurorto skyriaus konservatoriai teikė savo pasiūlymus elektroniniu paštu. O skyriaus taryba, juos surinkusi ir išnagrinėjusi, pateikė gautus pasiūlymus balsavimui. „Buvo pasiūlytos trys kandidatūros: Gabrieliaus...


Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


„Palangos tilto“ žiniomis, savaitgalį kurorto konservatoriai prie arbatėlės gamtoje ieškos sprendimo iš aklavietės – kokį kandidatą į Seimo rinkimus pasiūlyti Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje, kurioje beveik pusė rinkėjų – palangiškiai?


Praėjusį savaitgalį Vilniuje surengtame partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Tarybos posėdyje dalyvavo ir TT Palangos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė bei skyriaus narė Nijolė Petkutė.


 Buvęs Darbo partijos Palangos skyriaus pirmininkas Vygantas Žylė, mėginęs pirkti buvusio lopšelio-darželio „Saulutė“ pastatą, savivaldybės aukciono komisijai nutarus privatizuojamą objektą laikyti neparduotu, apskundė tokį sprendimą Klaipėdos apygardos teismui, kuris vyro ieškinį atmetė. V. Žylė tuomet šio teismo sprendimą apskundė Lietuvos Apeliaciniam Teismui. Bet V. Žylė liko...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius