Palangos Kurhauzo salėje vasarą tris kartus įvyks muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“

***, 2021-06-08
Peržiūrėta
1557
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos Kurhauzo salėje vasarą tris kartus įvyks muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“

 Palangos Kurhauzo salėje birželio 23 dieną 18 valandą, liepos 25 dieną 18 valandą ir rugpjūčio 21 dieną 18 valandą vyks muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“. Spektaklyje skamba žinomiausios melodijos iš žiūrovų pamėgtų operečių „Silva“, „Čigonų baronas“, „Cirko princesė“ ir kt. Visą šią užburinčią muziką jungia romantiška dviejų herojų: gatvės šokėjos ir kilmingo grafo meilės istorija. Tokia meilės istorija buvo negalima XX a. pradžioje dėl luomų skirtumų. Bet didžiulė operetės herojų meilė įveikia gyvenimo siunčiamus nesusipratimus, išbandymus ir spektaklio pabaigoje triumfuoja meilė. 

Spektaklio solistai Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro emeritas Vytautas Kurnickas (tenoras) scenoje meistriškai įkūnija operetės personažus ir dovajona dalelę tikros savo meilės istorijos. Šie solistai yra duetas ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Kaip ir operetės herojams, jiems kažkada taip pat teko įveikti gyvenimo išbandymus tam, kad jie galėtų būti kartu. Nors gyvename jau XI amžiuje, vis dar egzistuoja tam tikros normos, dėka kurių kai kurios meilės istorijos yra viešai aptarinėjamos.
   
Palangoje „Išsipildžiusios svajonės istorija skambės jau 20-tą, 21-ą ir 22-rą kartą. Visi spektakliai iki šiol vykę įvairiuose Lietuvos miestuose sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo, buvo bisuojami. Solistai teigia, kad šio spektaklio populiarumą ir sėkmę lemia trys dalykai: „Išskirtinė operečių muzika, begalinė mūsų meilė tam, ką darome ir mūsų pačių meilės istorija. Visi mėgsta operetę, žiūrovai visada jaučia, kai atlikėjas atiduoda begalinę meilę tam ką daro ir be to – žiūrovai mėgsta tikras istorija. Visa tai yra mūsų spektaklyje.“ (Gražina ir Vytautas)

 Operetės spektaklio „Išsipildžiusios svajonės istorija“ premjera įvyko 2019 metų rugpjūčio 9 dieną Vilniaus Mokytojų namų kiemelio scenoje. Visos premjeros pajamos buvo paaukotos Nacionaliniam vėžio institutui, siekiant paremti ir palaikyti vėžiu sergančius pacientus, jų šeimas bei juos gydančius medikus. Gražina Skinderytė – Kurnickienė gana anksti neteko savo tėvų dėl šios klastingos ligos, todėl gerai supranta ką išgyvena vėžiu sergančių žmonių šeimos.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16.00 val. Jono Šliūpo muziejus kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centru kviečia į koncertą, skirtą Tarptautinei muzikos dienai.


Rugpjūčio 21 d. 18 val. Palangos Kurhauzo teatro salėje skambės muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“. Šis spektaklis liepos mėnesį skambėjo renovuotos Palangos Kurhauzo teatro salės atidaryme. Spektaklio atlikėjai – Vokalinis duetas „Bella Vita“ Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro emeritas Vytautas...Liepos 25 d. 18 val., pirmą kartą po renovacijos, žiūrovams atvers duris Palangos Kurhauzo teatro salė su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija."


 Palangos Kurhauzo salėje birželio 23 dieną, 18 valandą, liepos 25 dieną, 18 valandą, ir rugpjūčio 21 dieną, 18 valandą, bus rodomas muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“.


Palangos Kurhauzo salėje birželio 23 dieną, 18 valandą, liepos 25 dieną,18 valandą, ir rugpjūčio 21 dieną. 18 valandą, vyks muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“. Spektaklyje skamba žinomiausios melodijos iš žiūrovų pamėgtų operečių „Silva“, „Čigonų baronas“, „Cirko princesė“ ir kt.


Lėlių spektaklis vaikams ir visai šeimai Kovo 28 d. 15 val. Kurhauzo salėje bus rodomas Lėlių spektaklis vaikams ir visai šeimai. Bilietai parduodami prieš spektaklį Kurhauzo salėje nuo 12 val. Bilieto kaina – 5 Eur. Bilietus galima rezervuoti tel. 8 460 31216.Antradienį į „Palangos tilto“ redakciją prie tradicinio puodelio kavos susirinkę mūsų skaitytojai turėjo progą užduoti jiems rūpimus klausimus nuo 1991-ųjų metų Palangos reabilitacijos ligoninei vadovaujančiam ir iš nugyventos KGB sanatorijos vieną moderniausių reabilitacijos ligoninių Baltijos regione, drąsiai konkuruojančia su seniausiais Europos reabilitacijos centrais...


Restauruojamo Palangos kurhauzo tvorą papuošė istorinės nuotraukos

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 06 28 | Rubrika: Miestas

Restauruojamą Palangos kurhauzą juosianti tvora papuošta senosiomis šio pastato nuotraukomis, tad J. Basanavičiaus gatve einantys miestiečiai ir svečiai turi puikią progą susipažinti su atstatomos kultūros vertybės istorija. Tokią istorijos pamoką besidomintiems pateikė kurhauzą restauruojančios Klaipėdos bendrovės „Pamario restauratorius“ atstovai....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius