Žiūrovams Palangos Kurhauzo teatro salė duris atvers su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija“

Palangos tiltas, 2021-07-19
Peržiūrėta
2772
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Liepos 25 d. 18 val., pirmą kartą po renovacijos, žiūrovams atvers duris Palangos Kurhauzo teatro salė su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija“
Liepos 25 d. 18 val., pirmą kartą po renovacijos, žiūrovams atvers duris Palangos Kurhauzo teatro salė su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija“

 Liepos 25 d. 18 val., pirmą kartą po renovacijos, žiūrovams atvers duris Palangos Kurhauzo teatro salė su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija."

Spektaklio atlikėjai – Vokalinis duetas „Bella Vita“ Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro emeritas Vytautas Kurnickas (tenoras). Muzikiniame spektaklyje skamba melodijos iš mėgiamiausių operečių „Silva“, „Čigonų baronas“, „Cirko princesė“ ir kt. Užburiančią operečių muziką jungia romantiška dviejų herojų, gatvės šokėjos ir kilmingo grafo, meilės istorija. Tokia meilės istorija buvo negalima XX a. pradžioje dėl luomų skirtumų. Tačiau didžiulė operetės herojų meilė įveikia gyvenimo siunčiamus nesusipratimus, išbandymus ir spektaklio pabaigoje triumfuoja meilė. 

Bilietus galima įsigyti Bilietai.Lt Spektaklio informacinis rėmėjas –  „Palangos tiltas“.

 Spektaklio solistai Gražina ir Vytautas scenoje meistriškai įkūnija operetės personažus ir dovajona dalelę tikros savo meilės istorijos. Šie solistai yra duetas ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Kaip ir operetės herojams, jų meilei kažkada teko įveikti gyvenimo išbandymus. Spektaklio siužeto linija pasakojanti šokėjos ir grafo meilės istoriją, netikėtai persipina su atlikėjų tikra gyvenimo ir meilės istorija.

 Palangoje „Išsipildžiusios svajonės istorija“ skambės jau 21-ą ir 22-rą kartą. Visi spektakliai iki šiol vykę įvairiuose Lietuvos miestuose sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo, buvo bisuojami. Solistai teigia, kad šio spektaklio populiarumą ir sėkmę lemia trys dalykai: „Išskirtinė operečių muzika, begalinė mūsų meilė tam, ką darome ir mūsų pačių meilės istorija. Visi mėgsta operetę, žiūrovai visada jaučia, kai atlikėjas atiduoda begalinę meilę tam ką daro ir be to – žiūrovai mėgsta tikras istorijas. Visa tai yra mūsų spektaklyje.“ (Gražina ir Vytautas)

Gražina ir Vytautas džiaugiasi renovuotos Palangos Kurhauzo teatro salės techninėmis galimybės, atitinkančiomis aukščiausius standratus bei darbu su išskirtine, šaunia Palangos Kurhauzo profesionalių vadybininkų ir techninių darbuotojų komanda.

„Esame be galo dėkingi Palangos Kurhauzo profesionalų komandai. Atrodo, kad drauge dirbame jau daugybę metų. Nekantraudami laukiame spektaklio.“ (Gražina ir Vytautas)

Operetės spektaklio „Išsipildžiusios svajonės istorija“ premjera įvyko 2019 metų rugpjūčio 9 dieną Vilniaus Mokytojų namų kiemelio scenoje. Visos premjeros pajamos buvo paaukotos Nacionaliniam vėžio institutui.

Gražina Kurnickienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lapkričio 5 d. 15.00 val. Palangos kurhauzo teatro salėje vyks knygos pristatymas, o nuo 16.00 val. Vytauto V. Landsbergio filmo „Senis prie jūros" pristatymas.


Rugpjūčio 21 d. 18 val. Palangos Kurhauzo teatro salėje skambės muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“. Šis spektaklis liepos mėnesį skambėjo renovuotos Palangos Kurhauzo teatro salės atidaryme. Spektaklio atlikėjai – Vokalinis duetas „Bella Vita“ Gražina Skinderytė – Kurnickienė (sopranas) ir Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro emeritas Vytautas...


Liepos 25 d. 18 val., pirmą kartą po renovacijos, žiūrovams atvers duris Palangos Kurhauzo teatro salė su muzikiniu operetės spektakliu „Išsipildžiusios svajonės istorija."


 Palangos Kurhauzo salėje birželio 23 dieną, 18 valandą, liepos 25 dieną, 18 valandą, ir rugpjūčio 21 dieną, 18 valandą, bus rodomas muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“.


Palangos Kurhauzo salėje birželio 23 dieną, 18 valandą, liepos 25 dieną,18 valandą, ir rugpjūčio 21 dieną. 18 valandą, vyks muzikinis operetės spektaklis „Išsipildžiusios svajonės istorija“. Spektaklyje skamba žinomiausios melodijos iš žiūrovų pamėgtų operečių „Silva“, „Čigonų baronas“, „Cirko princesė“ ir kt.


Balandžio 21 dieną Lietuvos paštas Palangoje duris atvers naujose, pagal modernią koncepciją įkurtose patalpose. Naujasis pašto skyrius bus įrengtas prekybos centre „Rimi“, adresu Malūno g. 10.


Lietuvos oro uostai pasirašė sutartį su Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje gerai žinomu kavinių tinklu „Caffeine“. Jau rudenį dvi šio tinklo kavinės atvers duris Vilniaus oro uoste, dar dvi nuo žiemos bus prieinamos ir Palangos oro uosto lankytojams.


Palangos baseinas savo socialiniame tinkle pranešė, džiugią žinią skaičiuojant paskutines dienas iki vasaros – Palangos baseinas vėl atvers duris jau birželio 12 dieną.


Spalio 25 dieną, nuo 9 iki 15 val., duris lankytojams visoje Lietuvoje plačiai atvers per 60 teismų (įskaitant teismo rūmus). Išankstinės registracijos norint gauti konsultaciją neprireiks: kaip ir ankstesniais metais, konsultacijos bus teikiamos „gyvos eilės“ principu. Jūsų laukia ir Plungės apylinkės teismo Palangos rūmai, esantys Vytauto g. 102, Palanga.


Palangos sporto kompleksas duris atvers ateinantį savaitgalį

"Palangos tilto" informacija, 2014 04 03 | Rubrika: Miestas

Olimpinėms, Europos ir pasaulio žaidynėms besirengiantys sportininkai Palangoje pagaliau turės treniruotėms skirtą erdvę: balandžio 12 d. duris atvers tarptautinius standartus atitinkantis universalus sporto kompleksas, savo architektūrine forma primenantis lūžtančią jūros bangą. Jame galės vykti ne tik įvairiausi sporto, bet ir pramoginiai renginiai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius