Palangos liberalcentristai ir liberalsąjūdiečiai pradėjo jungtuvių žvalgytuves

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-11-25
Peržiūrėta
1450
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

E. Masiulis.
E. Masiulis.

Praėjusį penktadienį Palangoje apsvarstyti jungtuvių sąlygų susitiko Liberalų ir centro sąjungos Palangos skyriaus ir Lietuvos liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus tarybų atstovai.
„Svarstėme abiejų skyrių susijungimo galimybę ir sąlygas“, – „Palangos tiltui“ patvirtino Arvydas Dočkus, laikinai einantis skyriaus pirmininko pareigas.
Jos jam atiteko iš skyriaus pirmininko pareigų dėl tyrimo UAB „Palangos klevas“ pasitraukus Eimučiui Židanavičiui.
„Taip, po pokalbio su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi ir kai kuriais skyriaus nariais, ir po to, kas buvo paskelbta viešojoje erdvėje, paprašiau, kad E. Židanavičius parašytų atsistatydinimo pareiškimą. Jis tai padarė“, – „Palangos tiltui“ patvirtino Lietuvos liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis. Jis pridūrė: „Žinoma, tyrimas gali ir nepatvirtinti jam keliamų kaltinimų, bet mūsų partija yra prieš bet kokius neskaidrios veiklos įtarimus“.
Paklaustas, ar iki šiol liberalcentristų ir liberalsąjūdiečių susijungimui kurorte kliūtimi buvo būtent prieštaringai vertinamas E. Židanavičius, E. Masiulis sakė: „Ne jis, o Raimondas Palaitis“.
Jis teigė manąs, kad abejų liberalių partijų skyrių susijungimas Palangoje įvyks.
„Tai į naudą abiem liberalioms jėgoms. Šiuo metu vyksta konsultacijos“, – sakė E. Masiulis.
Liberalų sąjūdžio atsakingasis sekretorius Raimondas Imbrasas teigė, kad pasitarimas dėl abiejų liberalių jėgų skyriaus apsijungimo vyko „dalykiškai ir naudingai“.
„Tam tikrus namų darbus atliks patys skyriai, o šią savaitę susitiksime kitam derybų ratui“, – sakė pašnekovas. Jis teigė, kad Liberalų sąjūdis „rimtai svarstytų“, jog susijungusiam dariniui vadovautų ir kuris nors kurorto liberalcentristas.
Į klausimą, ar į apsijungusių po Liberalų sąjūdžio vėliava partijų skyriui galėtų vadovauti vienas kurorto liberalcentristų lyderių Vytautas Stalmokas, kurio pavardė buvo dažniausiai minima susitikime penktadienį, R. Imbrasas sakė: „Taip, ir jo pavardė tarp kitų buvo minima. Visko gali būti, jei bus abiejų pusių pritarimas“.
Laikinai kurorto liberalsąjudiečių pirmininko pareigas einantis A. Dočkus taip pat neneigė, kad buvo minima ir V. Stalmoko kandidatūra. „Bet dar anksti kalbėti, koks bus sprendimas. Pirmiausia turi apsispręsti abiejų partijų skyrių Tarybos, vėliau jų sprendimą patvirtinti skyrių visuotiniai susirinkimai“, – sakė A. Dočkus.
Jis teigė neketinąs pretenduoti į susijungusių skyrių pirmininko pareigas. „Man pakako dviejų metų politikoje“, – sakė jis.
Įteikus atsistatydinimo pareiškimą, A. Dočkus buvo patvirtintas laikinu skyriaus pirmininku, nors dalis kurorto liberalsąjūdiečių pareigose norėjo matyti E. Židanavičiaus remiamą E. Makauską.
Pagal Liberalų sąjūdžio įstatus, prie jo Palangos skyriaus prisijungę liberalcentristai pretenduoti į valdymo organus galėtų tik po trijų mėnesių.
V. Stalmokas, kalbėdamas su „Palangos tiltu“, siūlė nespartinti įvykių.
„Dėl nieko dar nesutarta, todėl ir jokių pavardžių neminėsiu. Kalba apie pirmininko kandidatūrą bus tuomet, kai bus susitarta dėl principinio dalyko – apsijungimo“, – sakė V. Stalmokas.
Jis teigė, kad Palangos liberalcentristai palaiko susijungimo su liberalsąjūdiečiais mintį. 

Jūsų komentaras:

Jonas 2013-11-29 07:58 (IP: 78.61.83.134)
Na tegu ties LICS Palangos skyriaus "vadukai" ir bėga pas LLS, skyrius išsivalys nuo nereikalingo balasto.

hhhhhm 2013-11-27 17:29 (IP: 78.61.104.50)
tai palaitis nenori i Darbo partija !?! Toookie vyrai is kitu mirusiu partiju nepabrokijo....

Manau, 2013-11-26 17:55 (IP: 78.61.175.229)
kad susijungę netapsite nei galingesni, nei labiau mėgiami palangiškių. Nesvaikite.

Palangiškė 2013-11-26 14:18 (IP: 78.61.204.18)
Liberastai keičia kailį.Deja,nei tai nei kitai partijai jau niekas nebepadės-renovuokitės kaip norite.Tiek Lietuvoje,tiek Palangoje nelabai kas jus ir rems,Masiulis apsiš..... prieš visą Lietuvą.Nuplaukė vaikinukas,oi kaip nuplaukė.

Juokinga 2013-11-26 13:03 (IP: 78.61.51.119)
Tai ko tokia partija verta, jei negali savo pirmininko iškelti. Tai yra partijos okupavimas. Už tokį darinį tikrai nebalsuosiu.

mukas 2013-11-26 11:36 (IP: 82.135.197.57)
kaaa? Stelmokas- liberalsajudieciu pirmininkas??? kas paaiskins??

Sujudimas 2013-11-26 09:46 ([email protected] / IP: 78.61.44.44)
Idomu, griauti ir kurti, islieka stipriausi! Gaila, kad tik dabar pajudejo procesas, daug paaukota del bendro labo, tik sajudieciu saskaita! Kaip derbis baigsis sunku prognozuoti,tikiuos Palangos sajudzio zmones parodis stubura, kad jie nefutbolo kaluolys, kuri galima spardyti!

to jaj 2013-11-26 08:00 (IP: 78.57.73.197)
nera Palaicio partijoje, tai kam apie ji eskaluojate...

jaj 2013-11-25 22:32 (jaj / IP: 79.132.183.50)
senai reikejo liberalams jungtis ir ne tik palangoje.. dabar kiek per velai.. nors gal geriau nei niekad.. tik, jei jaunikis ir jaunoji bus ismintingi i pabrolius nekvies nei palaicio nei zidanaviciaus.. jei bus kitaip, jie vel liks vaitkaus seseline partija..

Taip pat skaitykite

Savaitgalį vykęs Liberalų sąjūdžio suvažiavimas sukėlė klausimų, kokia juoda katė perbėgo tarp liberalų ir konservatorių. Liberalų renginyje nepasirodė nei vienas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovas, nors paprastai koalicijos partneriai vyksta pasveikinti kolegų suvažiavimų – tai laikoma mandagumo gestu. 


Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu ? Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu...


Prieš Kalėdas miesto meras ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus visiems SMS žinute išplatino džiugią žinią: „Palangos TS-LKD frakcija pasipildė dar vienu nariu, Sauliumi Sime. Jis tapo ir partijos nariu. Partijos valdyba balsavo vienbalsiai. “ Kai kurie Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus vadai partiją palikusį Saulių Simę vadina...


Palangos liberalų viltis skandina smūgis V. Stalmokui

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2016 06 16 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Iš Vilniaus ir Kauno atskriejusiais Liberalų sąjūdžio vadovų skandalais užbombarduoti ir dėl to partijos senbuvių netenkantys Palangos liberalai sulaukė dar ir spyrio į paširdžius. „15 min“ naujienų portalas paskelbė bendrą Tarptautinio tiriamosios žurnalistikos centro ir partnerio Bulgarijoje „Bivol“ tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad savo...


Palangos politikos padangėje sužėrėjo nauja ryški asmenybė: Arūnas Štaras – Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus pirmininkas, kuris prie jo vairo stojo, susijungus abiems kurorto liberalioms jėgoms – liberalsąjūdiečiams ir liberalcentristams. Vieną Liberalų sąjūdžio kūrėjų, 63-ejų metų politiką vargiai reikia pristatyti: jis 1991-1993 m. buvo...


Praėjusį penktadienį Palangoje apsvarstyti jungtuvių sąlygų susitiko Liberalų ir centro sąjungos Palangos skyriaus ir Lietuvos liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus tarybų atstovai.


Praėjusį penktadienį naujajai Lietuvos Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) Palangos skyriaus pirmininko kadencijai kurorto liberalcentristai perrinko dabartinį pirmininką, Palangos miesto vicemerą Saulių Simę.


Kol skandalingą buvusį ministrą „veža“ praeities vežimas, liberali Palangos, Neringos ir Klaipėdos dalis šiuose rinkimuose turi jam gerą ir labai stiprią alternatyvą – Liberalų sąjūdžio keliamą Aliną Velykienę.


Valstybinės ligonių kasos atstovai susitiko su vietos medikais aptarti opiausių problemų

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 06 30 | Rubrika: Miestas

Antradienį, Klaipėdos Jūrininkų ligoninės (KLJ) Palangos departamente lankėsi bei opiausias problemas aptarė Valstybinės ligonių kasos (VLK) atstovai. Su KLJ Palangos departamento vedėju Remigijumi Kirstuku, skyriaus vedėja Laimute Ežerinskiene bei S. Kulikauskienės bendrosios praktikos gydytojų centro savininke Sondra Kulikauskiene susitiko VLK Sveikatos priežiūros paslaugų departamento...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius