Palangos ligoninėje – itin modernus rentgeno aparatas

Palangos m. savivaldybės informacija, 2012-02-27
Peržiūrėta
1244
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos ligoninėje – itin modernus rentgeno aparatas

Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamente duris vėl atvėrė atsinaujinęs bei itin modernia aparatūra praturtėjęs rentgeno diagnostikos kabinetas. Atnaujinta ne tik aparatūra, bet ir patalpos. Jos suremontuotos bei įrengtos pagal šiuolaikinius reikalavimus – aparatūra bus sujungta su gydytojų kabinetais, tad medikai galės labai operatyviai teikti konsultacijas. 

Klaipėdos Jūrininkų ligoninės vyriausiasis gydytojas Jonas Sąlyga pabrėžė, jog naujosios įrangos palangiškiai laukė jau seniai. „Mūsų tikslas – teikti kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas. Atkreiptinas dėmesys, jog naujasis rentgeno aparatas pasitarnaus ne tik vietos gyventojams, bet ir kurorto svečiams, kurių itin gausiai atvyksta vasaros metu“, - sakė J. Sąlyga.

Ligoninės Palangos departamento vadovas Remigijus Kirstukas, vertindamas naująją aparatūrą, pabrėžė, jog jos privalumus pajus tiek medikai, tiek pacientai. „Naujos kartos rentgeno aparatas yra kompiuterizuotas, suteikiantis labai ryškų, aiškų vaizdą. Svarbu ir tai, kad ši moderni aparatūra mažiau apšvitina pacientą. Jei kalbėtume vaizdžiai, galėtume sakyti, jog iš seno modelio „Zoporožiečio“ persėdome į naują „Mercedesą“, - sakė R. Kirstukas.

Pasak Palangos ligoninės vadovo, per metus kurorto gydykloje atliekama 11 tūkst. rentgeno tyrimų. „Dabar turime ypatingas galimybes atlikti juos kokybiškai“, - sakė R. Kirstukas.

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pasidžiaugė, kad kurorto ligoninė įsigijo naują rentgeno aparatą bei pabrėžė, jog labai svarbu turėti modernią aparatūrą, su kuria galima tiksliau nustatyti diagnozę bei geriau padėti ligoniui. „Anksčiau to labai trūko – modernios aparatūros pasigesdavo ne tik miesto gyventojai, bet ir svečiai. Ligoninės veikla labai džiugina – gydykla renovuojama, praturtinama naujais technologiniais įrengimais. Džiugu, kad Klaipėdos Jūrininkų ligoninės vyriausiais gydytojas J. Sąlyga ir Palangos gydyklos vadovas R. Kirstukas labai ženkliai prisideda, kad ši ligoninė būtų Palangos vizitinė kortelė“, - sakė Š. Vaitkus.

Naujojo skaitmeninio rentgeno aparato vertė – 0,5 mln. litų, dar kone antra tiek lėšų prireikė tinkamai parengti bei pritaikyti kabinetus. „Palangai negaila“, - šypsojosi J. Sąlyga.

Didžioji dalis – maždaug 70 proc. – reikiamų lėšų skirta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, likusieji – Klaipėdos Jūrininkų ligoninės lėšos. 

Jūsų komentaras:

RUSNE 2012-02-28 14:37 ([email protected] / IP: 78.61.104.50)
KUR DINGO KOMENTARAS ????????????

Taip pat skaitykite

Palangoje atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė, adresu Žvejų g. 35. Parduotuvė rekonstruota pagal naujausius įmonės standartus, įrengtos savitarnos kasos.  Į parduotuvės rekonstrukciją investuota daugiau nei 0,559 mln. eurų. 


Į „Palangos tiltas“ redakciją kreipėsi palangiškė Sigita Stančaitienė, kuri papasakojo apie, jos žodžiais tariant, netinkamą gydytojų elgesį Palangos ligoninėje (oficialiai – Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamente) birželio 9 dieną, o dar anksčiau S. Kulikauskienės šeimos centre.


Penktadienį, balandžio 30 d., duris atvėręs Palangos gintaro muziejus lankytojus pasitiko su atnaujintomis ekspozicijomis ir kviečia užeiti pro pagrindinį grafų Tiškevičių rūmų įėjimą. Atnaujintoje ir praturtintoje gintaro ekspozicijos salėje, be kitų, pristatomi ir dar niekad lankytojams nerodyti eksponatai, įrengta nauja apšvietimo sistema. Atnaujintą ekspoziciją sudarė...


Nuo vasario 1 dienos Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentas atnaujina savo veiklą, jame vėl bus teikiamos ambulatorinės konsultacijos ir stacionarinės paslaugos.  


Per kelias metų pabaigos savaites Lietuvoje užfiksuotas beprecedentis mirčių šuolis, daugėja mirštančių namuose. Palanga – ne išimtis: kurorte daugiausiai žmonių Anapilin šiais metaus iškeliavo lapkritį. Ir poliklinikos direktorė Jūratė Mikutienė, ir Palangos Laidojimo namų vadybininkas Raimondas Litvinas, ir Irena Biriukaitė, Palangos Globos namų...


Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamente ir medikai, ir pacientai gali būti ramūs – nė vienam darbuotojui ar slaugomam pacientui COVID-19 nenustatyta.


Palangos miesto savivaldybė sėkmingai vykdo savivaldybės strateginės veiklos plano sveikatingumo programos priemonę „Sveikatos paslaugų prieinamumo gerinimas“, ir, siekiant užtikrinti kuo kokybiškesnį paslaugų teikimą pacientams, įsigijo ir panaudos pagrindais perdavė Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamentui vieną moderniausių ultragarsinio tyrimo aparatą.


Palangos ligoninėje – itin modernus rentgeno aparatas  1

Palangos m. savivaldybės informacija, 2012 02 27 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamente duris vėl atvėrė atsinaujinęs bei itin modernia aparatūra praturtėjęs rentgeno diagnostikos kabinetas. Atnaujinta ne tik aparatūra, bet ir patalpos. Jos suremontuotos bei įrengtos pagal šiuolaikinius reikalavimus – aparatūra bus sujungta su gydytojų kabinetais, tad medikai galės labai operatyviai teikti konsultacijas. ...


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 07 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


Ne tik klaipėdiečiai, tačiau ir aplinkinių miestų bei kaimų gyventojai galės lengviau pasitikėti VšĮ Respublikine Klaipėdos ligonine, nes čia vyksta itin didelės permainos ES struktūrinių fondų lėšomis. Ypatingai atsinaujins Respublikinės Klaipėdos ligoninės psichiatrijos filialas. „Šiuo metu yra vykdomi penki ES lėšomis vykdomi projektai, susiję su psichiatrijos filialu. Viskas bus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius