Palangos meras verslininkus ragina nekelti kainų

"Palangos tilto" informacija, 2011-12-30
Peržiūrėta
2026
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos meras verslininkus ragina nekelti kainų

 

Palangos meras Šarūnas Vaitkus kurorto viešbučių ir restoranų atstovus ragina per šventes nedidinti nuomos ir maitinimo kainų, kad kurorte galėtų šventes švęsti kuo daugiau žmonių.

Penktadienį, gruodžio 23 dieną, meras į susitikimą buvo pasikvietęs Palangos viešbučių ir restoranų atstovus, kuriems pristatė šventinius Palangos renginius bei pakvietė juos aktyviai prisijungti kuriant šventę. Verslininkams taip pat pristatytas Palangos siekis keistis, tapti šeimos kurortu, kuriame gera ilsėtis ne tik vasarą, bet ir žiemą.

„Norime, kad Palangoje kiekvienas atrastų užsiėmimų pagal savo pomėgius, norime sukurti tokią atmosferą, kad čia būtų smagu apsilankyti šeimoms. Pokyčiai Palangoje reikalingi ne tik savivaldai, bet ir verslui, kuris gali prisidėti prie kitokio kurorto sukūrimo“, - sakė Š.Vaitkus.

Meras paragino verslininkus pokyčius pradėti kiekvienam nuo savęs. Pirmiausia jis pasiūlė kiekvienai kavinei ar viešbučiui prisijungti prie šventinių renginių pagal savo galimybes. Kita vertus, meras paragino verslininkus atsižvelgti į šios dienos situaciją ir pagal galimybes nedidinti maisto ar apgyvendinimo kainų per šių metų šventes.

„Šiandien galime pasirinkti – arba gauti vienadienę naudą arba sukurti naują Palangos veidą, kuris būtų mielas kultūros renginių, gero aptarnavimo išsiilgusiems svečiams iš visos Lietuvos ar užsienio. Ir tai priklauso tik nuo mūsų pačių“, - verslininkams kalbėjo Palangos miesto vadovas.

Šiemet nuo Kalėdų iki Naujųjų metų Kalėdų šviesos miestu tapusioje Palangoje vyks festivalis, kurio tikslas – paskelbti apie pasikeitimus Palangoje. Čia buvo įžiebta įspūdinga šviesos skulptūrų, sukurtų origami principu, alėja, miestą papuošė netradicinė Kalėdų eglė, sukonstruota iš daugiau kaip 120 šviečiančių burbulų. Šios netradicinės dekoracijos bei meninės instaliacijos, kurių Palangoje šiemet trečdaliu daugiau nei pernai, skirtos sukurti kuo daugiau jaukumo miesto svečiams bei atverti miesto erdves kūrybai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga jau alsuoja vasaros ritmu. Karštymetis į kurortą sukvietė nemažai poilsiautojų ir, kaip teigia verslininkai, išnyko skirtumas tarp darbo ir poilsio dienų. 


Išaugusi infliacija kainas šį vasaros sezoną augins ir Letuvos kurortuose. Pajūrio turizmo atstovų tegimu, laukiantis kainų augimas bus dviženklis ir sieks apie 10 proc., todėl pernykščių kainų tikėtis jau nereikėtų.


Vyriausybės itin daug nereklamuotu sprendimu į prioritetine tvarka nuo COVID-19 skiepijamų asmenų sąrašą įtraukti savivaldybių merus ir savivaldybių administracijos direktorius, Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasinaudojo tyliai – jis nuo koronaviruso „AstraZeneca“ vakcina pasiskiepijo dar prieš Velykas, balandžio 2 dieną. Skirtingai nei kai kurie kiti...


Iš šeštadienio (sausio 16-osios) į sekmadienį (sausio 17-ąją), prieš pirmą valandą, Palangos rytų daugiabučių kvartale, kuriame dalis namų apšildomi tik elektra, dingo elektros energijos tiekimas. Elektra dingo Klaipėdos pl. 57 name, taip pat dalyje Sodų gatvės ir Vasaros gatvės daugiabučių. Elektros tiekimas po kelių valandų buvo atstatytas tik netikėtą...


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus penktadienį, sausio 15-ąją, paragino kurorto verslininkus nepavėluoti užpildyti paraiškų pagalbai dėl COVID-19 žalos.


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Vyriausybei apsisprendus griežtinti karantino sąlygas bei apriboti gyventojų judėjimą tarp savivaldybių be būtinų ir objektyvių priežasčių, jau šiandien pasigirsta kai kurių apgyvendinimo paslaugas teikiančių gyventojų bei verslininkų pasvarstymų, neva užsisakiusieji nakvynę viešbutyje ar privačiame apgyvendinimo sektoriuje turėtų ieškoti būdų, kaip „prasmukti“...


Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Vakar įvyko Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis. Jame dalyvavo 19 kurorto politikų, nebuvo tik Edmundo Krasausko ir Broniaus Vaitkaus. Rinkliavų skyriaus vedėja Loreta Žulkuvienė vėl pristatė sprendimo projektą dėl prekybos alkoholiu švenčių metu. „Projekte pakeitimų, palyginti su praėjusiu posėdžiu, nėra, tik komitetams buvo išaiškinta labiau kas...


Palangos meras verslininkus ragina nekelti kainų

"Palangos tilto" informacija, 2011 12 30 | Rubrika: Miestas

Palangos meras Šarūnas Vaitkus kurorto viešbučių ir restoranų atstovus ragina per šventes nedidinti nuomos ir maitinimo kainų, kad kurorte galėtų šventes švęsti kuo daugiau žmonių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius