Palangos „Naglio“ komandoje – naujos jėgos

Rasa GEDVILAITĖ, 2009-09-18
1816

Ketvirtadienį sporto mokykloje prasidėjo pasirengimas artėjančiam krepšinio sezonui. Draugiškose rungtynėse susikovė Palangos „Naglis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Puikų pasirengimą pademonstravęs „Naglis“ nugalėjo klaipėdiškių komandą žymia taškų persvara.

Pasikeitusi sudėtis

Šių metų krepšinio sezoną pasitiks jau kitokia komandos sudėtis ir kitas klubo prezidentas. Juo išrinktas „Pušyno“ poilsio ir reabilitacijos centro direktorius Vincas Nesteckis. Pastaraisiais metais prezidentu buvęs Renaldas Seibutis nuo šiol bus garbės prezidentas.

Treneris Regimantas Juška pasidžiaugė, kad palangiškių komandą papildė du kretingiškiai: Vilniaus „Sakalų“ komandos narys Nerijus Strazdauskas bei iš Amerikos grįžęs Emigijus Lukošius. Pastarasis žaidėjas – R.Juškos auklėtinis. Iš „Naglio“ komandos pasitraukė Eugenijus Vaškys, kuris šiuo metu dirba treneriu Estijoje. Pasak trenerio, komanda kur kas stipresnė ir užtikrintos pergalės bus labiau tikėtinos.

Neabejotina pergalė

Pergale tikėti ketvirtadienį vykusiose draugiškose varžybose buvo verta nuo pat pradžių. Jau pirmajame kėlinyje Palangos „Naglis“ įsiveržė į priekį ir savo pozicijos klaipėdiškiams neužleido iki rungtynių pabaigos. Pirmasis kėlinys baigėsi 11 taškų skirtumu palangiškių naudai. Kiekvienas naujas kėlinys vis labiau atitolindavo klaipėdiškius nuo pergalės. Antrajame kėlinyje „Naglis“ išsiveržė į priekį 13 taškų skirtumu, o trečiajame – net 18. Rungtynės baigėsi triuškinančia palangiškių pergale - 96:74. Prasidėjus nacionalinės krepšinio lygos čempionatui su Klaipėdos „Neptūnu“ palangiškiai nebesusitiks. „Naglis“ šiuo metu ruošiasi penktadienį vyksiančioms Lietuvos krepšinio federacijos taurės varžyboms.

Sėkminga pergalė suteikia daug vilčių ir tikėjimo tolimesniais laimėjimais, kurių nekantriai lauks visi sirgaliai.

Palangos „Olimpas“ (14-5) įsirašė 14 pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevico kariauna namie 85:81 (19:21, 18:23, 15:17, 23:14) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (10-8).

Gruodžio 21 dieną, trečiadienį, 18:30 val. Palangos sporto centre vyks LKL varžybos Gargždų „Gargždai“ - Kauno „Žalgiris“, rungtynių pertraukos metu LKF prezidentas Vydas Gedvilas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir treneris Regimantas Juška tars sveikinimo žodžius visai krepšinio bendruomenei.

2022-11-14 ryte Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai, Klaipėdoje, Naikupės g. ir Baltijos pr., kelių švietimo įstaigų prieigose, vykdė policinę priemonę, per kurią tikrino ar vairuotojai jau pasikeitė automobilių padangas į žiemines.

Esant nepalankiai situacijai energetikos sektoriuje dėl nuolat augančių energijos kainų ir riboto kiekio energijos išteklių, siūlome vartotojams patiems nuspręsti kokia patalpų temperatūra turėtų būti jų daugiabutyje name šildymo sezono metu.

Rugsėjo 16-oji Šventosios pagrindinėje mokykloje pati judriausia diena mokslo metuose – Sporto diena.

Šeštadienį, spalio 23 d., Herkus Kumpys likus 9 sekundėms namuose, Palangos universalioje sporto arenoje, smeigė pergalingą tritaškį, o ketvirtajame kėlinyje 15 taškų deficitą panaikinę Palangos „Kuršiai“ (4-2) „7bet-NKL“ palaužė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią Šakių „Vyčio“ (5-1) komandą.

Pralaimėjimą pirmosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Top 16“ etapo rungtynėse patyrė užsieniečių pasipildžiusi „Palangos/Triobet“ ekipa. Kurorto komanda išvykoje Estijoje rezultatu 75:84 (25:20, 14:24, 20:22, 16:18) nusileido Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams.

Šiuo metu naujoje komandoje bei aplinkoje taip pat gyvena ir kitas „Naglio“ komandos krepšininkas Vidmantas Užkuraitis. Jau praėjusį savaitgalį pademonstravęs, kad jo veržlumas atneša neabejotiną naudą komandai, nuo šiol sieks nuolat padėti Palangos ekipai.

Palangoje pasiekti jėgos dvikovės rekordai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 12 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Palangos sporto centre vyko tradicinis Lietuvos jėgos dvikovės čempionatas Palangos taurei laimėti. Tai jau 16-osios Lietuvos jėgos dvikovės taurės pirmenybės, kuriose trečiąją vietą iškovojo ir puikių rezultatų pademonstravo palangiškiai. Varžybose dalyvavo 107 sportininkai iš 19 Lietuvos miestų ir rajonų, pagerinusių net kelis šalies rekordus bei savo veržlumu įkvėpusių visus...

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 09 18 | Rubrika: Miestas