Palangos šauliai leidosi į dvasingą kelionę

Palangos tiltas, 2018-09-13
Peržiūrėta
1416
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos šauliai leidosi į dvasingą kelionę

Palangos jūros šaulių prašymu kelionę užsakė 3-osios šaulių rinktinės vadas Rolandas Lukšas. Šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais-šauktiniais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose.
Ši diena buvo skirta kariuomenei, šauliams ir rezistencinės kovos dalyviams, tremtiniams. Per Mišias giedojo Jono Žemaičio karo akademijos vyrų choras „Kariūnas“, dalyvavo daug kariškių ir svečių, NATO dislokuotų karių Lietuvoje atstovai-karininkai, mūsų kariuomenės vadas Vytautas Žukas, krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir kiti garbūs svečiai. Kelionę kuravo karinių jūrų pajėgų kapelionas Remigijus Monstvilas. Dalyvavo taip pat keletas vyskupų ir daug kunigų iš visos Lietuvos. Mišias aukojo Vilniaus katedros arkivyskupas-metropolitas Gintaras Grušas. Šventės metu vyko didelė mugė.
Grįžtant namo šauliai su kariais užsuko į Šilalės rajono Bijotų dvaro sodybą, kur įrengtas rašytojo Dionizo Poškos muziejus ir užkonservuoti baubliai. Gidė plačiai nupasakojo šios sodybos istorinę praeitį, sužinota, kas anksčiau buvo girdėta ir primiršta.
Keliautojams diena praėjo prasmingai ir paliko didžiulį pasitenkinimą.

Palangos šaulių kuopos vadas Adolfas SENDRAUSKAS

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Mes, šauliai, jaučiame pareigą Visų šventųjų ir Vėlinių išvakarėse pagerbti žuvusius ir mirusiuosius.


Rugsėjo 13 d. pagal tradiciją Palangos šauliai vyko į Šiluvos atlaidus kartu su Klaipėdos miesto šauliais.


Leistino greičio viršijimas – viena didžiausių problemų su kuriomis tenka susidurti policijos pareigūnams. Todėl atsižvelgiant į statistiškai nemažėjančius atvejus, kai vairuotojai keliuose vairuodami transporto priemones naudoja mobiliojo ryšio įrenginius ir viršija leistiną važiavimo greitį, 2022 metų vasario 15 dieną vykdyta tikslinė policinė priemonė, skirta Kelių eismo taisyklių...


Prieš lapkričio pirmąją, pagal tradiciją, Palangos šauliai aplanko mirusių ir nužudytų patriotų  kapus bei paminklus. 


Palangos jūros šauliai, tęsdami tradiciją dalyvauti Šiluvos atlaiduose, savo pageidavimą pareiškė 3-iosios jūros šaulių rinktinės vadui atsargos majorui Rolandui Lukšui. Jis pasirūpino transportu, ačiū jam už tai. Į kelionę vykome kartu su Klaipėdos šaulių delegacija.


Palangos šauliai dalyvavo Šiluvos atlaiduose

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 11 | Rubrika: Miestas

Ne pirmi metai, šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose. Ši diena buvo skirta kariuomenei, šauliams ir rezistencinės kovos dalyviams, tremtiniams. 


Palangos jūros šaulių prašymu kelionę užsakė 3-osios šaulių rinktinės vadas Rolandas Lukšas. Šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais-šauktiniais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose.


Palangos jūros šaulių prašymu kelionę užsakė 3-osios rinktinės vadas Rolandas Lukšas. Šauliai į kelionę vyko kartu su Lietuvos jūrų flotilės kariais, kurie dalyvavo visų kariuomenės rūšių garbės rikiuotėje Šiluvos atlaiduose.


Paskui „Wizz Air“ lėktuvą, nusileidusį Palangos oro uoste praėjusią savaitę, antradienį, kovo 29-ąją, Palangos oro uoste nusileido bendrovės „Rynair“ orlaivis „Boeing“. Juo iš Londono Stanstedo oro uosto atskrido 172 keleiviai. Visame „Boeing“ lėktuve – 180 vietų.


Vaiko laimėjimas visada maloniai nustebina. Džiaugdamiesi juo neretai pamirštame, jog labai didelė dalis pasiekimo – ne mažojo nuopelnas. Laimėti mūsų atžaloms padeda dažnai šešėlyje liekantys pasiaukojančiai dirbantys mokytojai. Palangos V. Jurgučio pagrindinės mokyklos muzikos mokytoja Diana Beržanskienė – viena iš tokių pedagogų. Dvi klasės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius