Pareigūnai leidosi į specialų reidą ir dalijasi rezultatais: tikėkitės, kad jūsų nėra tarp šių nuotraukų

Palangos tiltas, 2022-02-24
Peržiūrėta
1094
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pareigūnai leidosi į specialų reidą ir dalijasi rezultatais: tikėkitės, kad jūsų nėra tarp šių nuotraukų

Leistino greičio viršijimas – viena didžiausių problemų su kuriomis tenka susidurti policijos pareigūnams. Todėl atsižvelgiant į statistiškai nemažėjančius atvejus, kai vairuotojai keliuose vairuodami transporto priemones naudoja mobiliojo ryšio įrenginius ir viršija leistiną važiavimo greitį, 2022 metų vasario 15 dieną vykdyta tikslinė policinė priemonė, skirta Kelių eismo taisyklių pažeidimų, susijusių su transporto priemonių vairavimu naudojantis mobiliojo ryšio priemonėmis ir leistino važiavimo greičio viršijimų atvejų išaiškinimui.

Tikslinės priemonės darytos krašto ir magistraliniuose keliuose. O dėl pagerėjusių orų ir kelio dangos sąlygų, kaip visada, atsiranda greičio mėgėjų. Tą dieną nežymėtu policijos automobiliu patruliuojantys pareigūnai demaskavo 4 greitį viršijančius automobilių vairuotojus, kėlusius grėsmę savo ir kitų eismo dalyvių saugumui. Vienas jų lenkė per sankryža, kai tai daryti yra draudžiama. Dar vienas vairuotojas neteko vairuotojo pažymėjimo.

Tos dienos „rekordininkas“ vairuotojo pažymėjimą prarado krašto kelyje Telšiai-Varniai-Laukuva, kai automobiliu „Audi A6“ važiavo 165 km/val, nors leistinas greitis toje kelio atkarpoje yra 90 km/val. Vairuotojas greitį viršijo 75 km/val. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal LR ANK 416 str. 6 d.

O štai BMW X1 vairuotojas, krašto kelyje Mažeikiai-Plungė-Tauragė, važiavo 123 km/val greičiu, kai leistinas greitis buvo 90 km/val. BMW vairuotojas ne tik viršijo leistiną greitį, tačiau ir aplenkė kitą automobilį per sankryžą pažymėta kelio ženklu „Šalutinis kelias iš kairės“. Vairuotojui taikyta atsakomybė pagal LR ANK 420 str. 1 d., ir 416 str. 4 d. Jam mėnesiui atimta teisė vairuoti.

„VW Passat“ vairuotojas krašto kelyje Kuršėnai – Mažeikiai važiavo 131 km/val greičiu, leistiną greitį viršijo 41 km/val. Šiam vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal LR ANK 416 str. 4 d. Vairuotojas šioje kelio atkarpoje viršijo greitį, kai leistinas greitis buvo 90 km/val.

Magistraliniam kelyje Šiauliai-Palanga, „Hoda Civic“ vairuotojas leistiną važiavimo greitį viršijo 39 km/val., važiavo 129 km/val geričiu, kai leistinas greitis toje kelio atkarpoje 90 km/val. Šiam vairuotojui taip pat taikyta atsakomybė pagal LR ANK 416 str. 4 d. 

Be šių greičio mėgėjų užfiksuoti ir dar kiti pažeidimai. Telšių ir Mažeikių miestuose bei rajonuose surašyti 26 protokolai už naudojimą telefonu vairuojant. Jiems surašyti protokolai pagal LR ANK 417 str. 3 d.), užfiksuoti dar 6 asmenys, kurie nesegėjo saugos diržų automobilyje, kai jie yra įrengti. Jiems surašyti protokolai pagal LR ANK 432 str. 1 d.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informuoja, kad ir toliau aktyviai bus vykdomas patruliavimas nežymėtais policijos pareigūnų automobiliais su mobiliomis greičio įrangomis. Jų pagalba keliuose bus demaskuojami greičio mėgėjai.

Vairuotojai raginami važiuoti atsakingai, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų ir pasirinkti saugų važiavimo greitį.

Lietuvos kelių policijos tarnyba

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Leistino greičio viršijimas – viena didžiausių problemų su kuriomis tenka susidurti policijos pareigūnams. Todėl atsižvelgiant į statistiškai nemažėjančius atvejus, kai vairuotojai keliuose vairuodami transporto priemones naudoja mobiliojo ryšio įrenginius ir viršija leistiną važiavimo greitį, 2022 metų vasario 15 dieną vykdyta tikslinė policinė priemonė, skirta Kelių eismo taisyklių...


Eidamas 82-uosius gyvenimo metus mirė staiga Palangoje, per savo parodos pristatymą, mirė puikiai pajūryje žinomas fotožurnalistas, kino ir televizijos operatorius, neblėstančiu optimizmu ir gera nuotaika visada pasižymėjęs Eugenijus Macius. Mirtis E. Macių netikėtai užklupo penktadienio vakarą Palangoje, per savo paties nuotraukų parodos “Susitikimai” pristatymą. Jis netikėtai susmuko ant...


Kad valgomojo komplektas yra vienas svarbiausių pirkinių jūsų namams, nėra jokių abejonių. Tinkamiausią komplektą, tikrai rasite, jei tik užsuksite į  https://www.deinavosbaldai.lt/virtuves/valgomojo-komplektai  Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad svarbu ne tik tai, kad komplektas atitiktų visus jūsų poreikius bei lūkesčius, bet ir būtų pastatas tinkamojo vietoje. Taigi, jei...


Naujausias pamišimas tarp žmonių yra būtent apsipirkimas internetu. Tiesą sakant, tai nėra tik pamišimas: veikiau tai rodo vartotojų elgesio pokyčius. Žmonės nuolat naršo internete, kad galėtų kažką įsigyti. Jie tiesiog lankosi internetinėse svetainėse, kad rastų norimų ar įdomių produktų.


Palanga šiandien švenčia ne tik kurortui, bet ir šaliai labai svarbią sukaktį – sukako lygiai šimtas metų nuo dienos, kuomet Palanga Tarptautinės arbitražo komisijos sprendimu buvo grąžinta Lietuvai. Ta proga „Palangos tiltas“, vienintelis Palangos laikraštis, kviečia visus palangiškius ir didžiausio šalies kurorto, Palangos...


„Po geležinės uždangos griūties Lietuva paveldėjo vieną tankiausių Europoje kino rodymo erdvių tinklą, kuris šiandien intensyviai nyksta“, – sako kino istorikė dr. Lina Kaminskaitė, kartu su kolegomis šiuo metu tyrinėjanti šalies regionų kino kultūrą. Pirmasis šio tyrimo etapas – instaliacija „Projektorinė. Kino teatras regione“...


Palangos kurorte įsikūrusi sanatorija „Gradiali“ inovacijas pritaikė rinkodaros srityje ir sukūrė virtualų 360 nuotraukų turą.


Vis daugiau savivaldybių dėl aukšto jose sergamumo COVID-19 liga patenka į raudonąją zoną. Nuo šio pirmadienio be jau buvusių vienuolikos savivaldybių į raudonąją zoną iki lapkričio 1-osios patenka dar aštuonios savivaldybės: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestų savivaldybės, taip pat Vilniaus, Širvintų, Šilalės, Trakų ir Telšių rajonų.


Tarp geriausių šalies gimnazijų Palangos nėra

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015 12 14 | Rubrika: Miestas

Žurnalas „Reitingai“ praėjusią savaitę paskelbė geriausias šalies gimnazijas, kurios geriausiai paruošia egzaminams, ir kur auga Lietuvos protai. Deja, tarp geriausiųjų Palangos senosios gimnazijos nėra. Ko reikia, kad mūsų kurorto gimnazija atsidurtų tarp geriausiųjų?..


Dar nepasigėrę, o jau dalijasi valdžios postais?

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2015 02 23 | Rubrika: Miestas

Iki savivaldybės Tarybos rinkimų – mažiau kaip savaitė, o mieste kurstomos politinės aistros, kad naujoji valdančioji koalicija jau slapta yra sudėliota. Neva ji buriama priešiškumo konservatoriams principu – apjungtų visus, nenorinčius toliau matyti jų valdžioje.   Vicemero kėdė joje tektų  "rinkliavoriui" Eugenijui Simučiui, savivaldybės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius