Palangos TAU senjorai džiaugiasi prasmingomis paskaitomis

Palangos tiltas, 2013-02-11
Peržiūrėta
280
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išklausius informaciją vyko paskaita „Kaip pergudrauti stresą ir išlikti nugalėtoju“.
Išklausius informaciją vyko paskaita „Kaip pergudrauti stresą ir išlikti nugalėtoju“.

Trečiadienio popietę senjorų-studentų neišgąsdino nei darganas oras, nei tirpstančio sniego balos. Visi aktyviai ir su gera nuotaika rinkosi į Palangos senosios gimnazijos salę. Kadangi dalyvavo visų fakultetų pirmo kurso senjorai-studentai, paskaitos įžanginėje dalyje kalbėjo Palangos Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Vilma Varpiotienė. Ji kaip visada nestokojo mums šiltų žodžių, pasveikino gausiai susirinkusius senjorus ir pagyrė už aktyvų dalyvavimą. Supažindino su artimiausiu metu įvyksiančiais renginiais mieste ir padrąsino nestokoti išradingumo ir drąsos.
Senjorai-studentai taip pat buvo pakviesti dalyvauti mokymuose su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Informavo apie kuriamą Palangos TAU moterų ansamblį ir kvietė norinčias dainuoti vasario 11 d., 11 val. atvykti į Palangos švietimo pagalbos tarnybą. Pristatė visų fakultetų išrinktus dekanus: sveikatos fakulteto dekanė – Viktorija Petraitienė, kraštotyros ir turizmo – Birutė Mockuvienė, dvasinio tobulėjimo fakulteto – Zita Čepulienė, menų fakulteto – Virginija Antušienė.
Supažindino su patvirtinta Palangos Trečiojo amžiaus universiteto taryba, kurią sudaro: tarybos pirmininkė Nijolė Steponavičiūtė, tarybos pirmininkės pavaduotojos Zita Čepulienė ir Birutė Dobranskienė, tarybos sekretorė Janina Jūratė Pocienė.
Išklausius informaciją vyko paskaita „Kaip pergudrauti stresą ir išlikti nugalėtoju“. Auditoriją pasveikino nuostabi lektorė Lidija Laurinčiukienė, kuri yra dėstytoja, žurnalistė.
Su nepaprastai gera švytinčia vidine energija ir dideliu išradingumu, lyg drugelis skraidydama scenoje, ji taip šiltai ir paprastai sugebėjo pateikti tai, apie ką kalbama. Savo nuostabiu pasakojimu pasiekė kiekvieno senjoro širdies kampelį, nes jos neklausyt ar negirdėt negalima. Senjorai dėkojo aplodismentais atsistoję ir ilgai nesiskirstė, džiaugėsi paskaita ir daugelis sakė, kad pabuvoję lyg šauniame teatro spektaklyje. Tai nuostabi lektorė, kuri ne tik daug žino ir daug ką išmano, bet ir pateikė begalę puikių pavyzdžių, kaip išsilaisvinti nuo vidinių konfliktų ir nesuvokiamų mums patiems asmeninių kompleksų, kurių mes ir patys nejaučiame. Tad nepamirškime mylėti save, kaip mokė lektorė – pagirti kitų, todėl nestatykime užtvarų sau, nebūkime vieni. Gilus vertybės supratimas ateina su branda.
Trečiojo amžiaus universiteto senjorų-studentų vardu visi dėkojame, kad turime galimybę dalyvauti tokiose prasmingose paskaitose, kad galime tobulėti pažindami dar geriau save ir besikeičiantį pasaulį.

Zita ČEPULIENĖ
Dvasinio tobulėjimo fakulteto dekanė

Jūsų komentaras:

Senjoras Antanas 2013-02-12 21:04 (IP: 78.61.214.75)
Ačiū mūsų Merui. Dabar mes turime užsiėmimą. AčiŪ kas sugalvojot įsteigti Universitetą. Prisimenu, kad prieš rinkimus skaičiau žalią konservatorių leidinuką. Gerbiu, kad neapgavo, o ištesęjo pažadus. Retai taip būna, kad politikai juos vykdo.

Taip pat skaitykite

Daugelio pensininkų bendrijos „Bočiai” narių pageidavimu, Savivaldybei suteikus autobusą, buvo suorganizuota išvyka į Pakruojo dvaro gėlių festivalį „Vasarvidžio nakties sapnas 2020”. Važiavome maršrutu Palanga, Kretinga, Plungė, Telšiai, Šiauliai, Pakruojis. Kelionės metu gido neturėjome, todėl patys senjorai, kurie turėjo žinių apie...


Antradienį, spalio 15 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Palangos globos namų senjorai


Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Palangos miesto savivaldybė kviečia visus Palangos senjorus rytoj, šeštadienį, paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, kurios metu vyresniesiems gyventojams bus siūloma įvairių pramogų – prisiminti miesto istoriją, pasimėgauti kultūriniais renginiais, taip pat pasivaišinti kavinėse nemokama kava bei atrasti laiko ir kasdienei maldai.


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Palangos senosios gimnazijos gamtos mokslų mokytojos gimnazistams, besidomintiems gamtos mokslais, organizavo kelionę į Taliną ir Tartu mokslo centrą AHHAA. Kelionė prasidėjo anksti – pirmą valandą nakties. Nors ir trūko miego, visiems rūpėjo iki soties pasišnekėti su draugais, todėl per Latviją Estijos link tamsoje riedantis autobusas ūžė kaip avilys.


Po svečius kraštus atostogų metu turėję galimybę pakeliauti palangiškiai į savo miestą grįžta vežini ne vien kelionių įspūdžiais. Visi „Palangos tilto“ kalbinti pašnekovai, aplankę įvairius kraštus ir įvairius kurortus ar užsienyje vykusius renginius, namo grįžo su mintimis ir pasiūlymais, kas iš to, ką jie regėjo, tiktų ir pritiktų mūsų...


Trečiadienio popietę senjorų-studentų neišgąsdino nei darganas oras, nei tirpstančio sniego balos. Visi aktyviai ir su gera nuotaika rinkosi į Palangos senosios gimnazijos salę. Kadangi dalyvavo visų fakultetų pirmo kurso senjorai-studentai, paskaitos įžanginėje dalyje kalbėjo Palangos Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Vilma Varpiotienė. Ji kaip visada nestokojo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius