Šventinę savaitę Palangos senosios gimnazijos kolektyvas pradėjo sportiniais renginiais ir puikiais pasiekimais

Palangos tiltas, 2024-03-07
Peržiūrėta
3064
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventinę savaitę Palangos senosios gimnazijos kolektyvas pradėjo sportiniais renginiais ir puikiais pasiekimais

Šventinę savaitę Palangos senosios gimnazijos kolektyvas pradėjo sportiniais renginiais ir puikiais pasiekimais. Pirmieji Lietuvos laisvės atkūrimą pažymėjo krepšininkai. Merginos ir vaikinai varžėsi Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 miesto varžybose ir nugalėjo visas Palangos mokyklų rinktines –  V. Jurgučio, Baltijos ir šventosios pagrindinių mokyklų krepšininkus. Geriausieji buvo -  Erikas Afanasjevas, Lukas Akmenskas, Vakarė Jokubaitytė, Elzė Kunigėlytė, Žemyna Piktuižytė, Lukas Podlinevas, Šidiškis Linas, Gabrielė Žvaginytė. Smagu, kad medalius įteikė krepšinio žvaigždutė – Justė Jucytė ir Palangos sporto centro direktorius Saulius Simė. 

Kovo 7dieną Palangos senosios gimnazijos jaunesnių (I –II) klasių mokiniai dalyvavo tradiciniame, šventiniame sparčiąjame žygyje “Palangos senoji gimnazija – prezidento ąžuolas – 2024”. Jau daugiau kaip dešimt metų šventinį renginį organizuoja fizinio ugdymo mokytojai ir sportuojančių moksliukų grupė. Puikus saulėtas oras sukvietė net 197 gimnazistus. Jie nuo Palangos senosios gimnazijos iki Prezidento ąžuolo ir atgal įveikė 4000m. Greičiausiai trasą įveikė vaikinai  - pirmokai – Dovydas Beniušis ir Dovydas Venckus. Merginų tarpe greičiausia buvo antrokė Ariana Rėpšaitė.  Sparčiojo žygio nugalėtojus  apdovanojo Palangos senosios gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas sportinėmis taurėmis, gertuvėmis, suvenyriniais krepšeliais. Sparčiojo žygio visą kelią įveikė ir mokytojos – Jolanta Gricienė, Audronė Domarkienė, Vijutė Mickuvienė, Manvida Juškienė. Mokytojoms atiteko saldumynų dėžutės. Džiaugiamės, kad visas svarbiausias akimirkas įamžina gimnazijos antrokas – puikus fotografas Kristijonas Karačionka. 

 Sportiniai pasiekimai – tai sveikinimas visai Palangos miesto bendruomenei. Tegyvuoja LAISVĖ ir NEPRIKLAUSOMYBĖ.

Jūsų komentaras:

Pl 2024-03-10 17:48 (IP: 162.158.134.248)
Kai galvos nėra.. dirba kojos...

Taip pat skaitykite

ventinę savaitę Palangos senosios gimnazijos kolektyvas pradėjo sportiniais renginiais ir puikiais pasiekimais. Pirmieji Lietuvos laisvės atkūrimą pažymėjo krepšininkai.


Lietuvos švietimo būklę stebiantis ir analizuojantis žurnalas „Reitingai” prieš savaitę paskelbė, kad Palangos miesto savivaldybė pagal 2022 m. abiturientų stojimo į aukštąsias mokyklas rezultatus didžiausiu nuošimčiu išsiskiria iš Lietuvos savaivaldybių. 


Gera žinia Palangos senosios gimnazijos bendruomenei – bus rekonstruojamas Palangos senosios gimnazijos stadionas.


Kas pasakė, kad skaičiuose nėra šilumos? Na, gal skaičiuose ir nėra, bet bent jau skaičių mokslo mokančios Palangos senosios gimnazijos matematikos sklidinos ne tik šilumos, bet ir poezijos. 


Pirmasis Palangos senosios gimnazijos direktorius, praktiškai vykdęs šias pareigas, Juozas Butkus, net nebuvo paskirtas vadovu.


Spalio šeštosios dienos popietę Palangos senosios gimnazijos I-III klasių mokiniai autobusu išvyko į Lietuvos sostinės oro uostą, tikėdamiesi, kad greit galės vaikščioti  didingos Austrijos sostinės Vienos gatvėmis.


Praėjusį sekmadienį Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Šventę abiturientai pradėjo susirinkdami prie Palangos senosios gimnazijos, kur buvo atidengta grindinio plytelė, skirta gimnaziją baigiantiems 81-osios laidos abiturientams.


Sekmadienį, liepos 25 d., Palangos senosios gimnazijos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. Palangos senąją gimnaziją šiais mokslo metais baigė 95 mokiniai.


Palangos senosios gimnazijos geografijos mokytojas metodininkas Nerijus Vaišvilas, pakalbintas apie gimnazistų pasiekimus geografijos olimpiadose ir konkursuose, teigia, kad labai džiaugiasi ir didžiuojasi savo mokiniais ir jų pasiekimais šiemet.


Praėjęs penktadienis Palangos senosios gimnazijos 76 laidos 146 abiturientams buvo neeilinis – jiems įteikti brandos atestatai. Šventė prasidėjo eisena nuo gimnazijos iki naujosios Palangos koncertų salės, kurioje ir įvyko atestatų įteikimo ceremonija. Abiturientus sveikino Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, Lietuvos Respublikos premjero patarėjas Antanas Vinkus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius