Palangos viešbučių ir restoranų asociacija miesto poliklinikai padovanojo 2602 eurų vertės modernų ir patogų bekontaktį kūno temperatūros detektorių

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-05-15
Peržiūrėta
2798
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Verlsininkas Juozas Tubinas, Palangos ASPC direktorė Jūratė Mikutienė, verslininkė Rūta Sakalauskienė, Palangos VRA prezidentė Ingrida Valaitienė
Verlsininkas Juozas Tubinas, Palangos ASPC direktorė Jūratė Mikutienė, verslininkė Rūta Sakalauskienė, Palangos VRA prezidentė Ingrida Valaitienė

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) Palangos asmens sveikatos priežiūros centrui (PASPC) padovanojo modernų ir patogų bekontaktį kūno temperatūros detektorių, į kurį yra integruotas automatinis rankoms skirto higieninio dezinfekcinio skysčio dozatorius. Bendra paramos vertė – 2602 eurų.
„Vis dar tebesitęsiančios ekstremalios situacijos ir karantino metu tai yra ypač reikalinga priemonė pacientų ir darbuotojų saugumui užtikrinti bei siekiant stabdyti užkrečiamų ligų plitimą,“ – „Palangos tiltui“ sakė Jūratė Mikutienė, Palangos ASPC direktorė.
Anot jos, šiuo metu Palangos ASPC be įprastų paslaugų teikimo organizuoja Palangos mobilaus punkto veiklą bei atlieka vakcinaciją nuo COVID-19, todėl ypač trūksta žmogiškųjų išteklių pacientų srautų kontrolei.
„Palangos ASPC yra dėkinga paramos teikėjams už paramą ir supratimą,“ – sakė J. Mikutienė.
Kaip sakė „Palangos tiltui“ Ingrida Valaitienė, PVRA prezidentė, toks detektorius buvo įsigytas iš 2019 metų pabaigoje įvykusio labdaros vakaro metu surinktų piniginių aukų.
„Tokią idėją pasiūlė PVRA narys ir Palangos Rotary narys Juozas Tubinas. Mes pirmiausia remiame projektus vykdomus Palangoje vietos bendruomenei. Anksčiau esame skyrę lėšų nupirkti maisto produktų Palangos senelių namams, taip pat skyrę lėšų apsauginėms veido kaukėms nupirkti,“ – sakė I. Valaitienė.
„Džiaugiamės, kad įsigytas modernus termometras padės asmens sveikatos priežiūros centrui optimizuoti savo veiklą – juk anksčiau prie jo durų turėdavo stovėti centro darbuotojas, kuris matuodavo kiekvieno paciento ar lankytojo temperatūrą. Tai dabar atliks nupirktas bekontaktis kūno temperatūros detektorius,“ – sakė PVRA direktorė I. Valaitienė.
J. Tubinas džiaugiasi, kad asociacija prisidėjo prie svarbaus reikalo.
„Iš tikrųjų, tai buvo mano pasiūlymas. Gyvename iššūkių metais, bet visi kartu juos įveiksime greičiau,“ – „Palangos tiltui“ sakė J. Tubinas.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vyriausybė trečiadienį pritarė, kad šiemet keliams būtų skirta 543,2 mln. eurų. Be to, 2023 ir 2024 metais preliminariai numatyta skirti po 522 mln. eurų.


Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs pareiškėjos Palangos miesto savivaldybės administracijos skundą, nusprendė sumažinti jai Konkurencijos tarybos skirtą baudą nuo 33 750 iki 22 500 eurų.


Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) Palangos asmens sveikatos priežiūros centrui (PASPC) padovanojo modernų ir patogų bekontaktį kūno temperatūros detektorių, į kurį yra integruotas automatinis rankoms skirto higieninio dezinfekcinio skysčio dozatorius. Bendra paramos vertė – 2602 eurų. „Vis dar tebesitęsiančios ekstremalios situacijos ir karantino metu tai...


Asociacijos „Karinių jūrų pajėgų karininkų klubas" dėka buvo įgyvendinta Lietuvos kariuomenės vado iškelta idėja - Lietuvos kariuomenės dienos proga organizuoti dovaną Palangos miestui ir įrengti kryprodę link skulptoriaus Jono Jagėlos sukurto paminklo „1918–1991 m. Žemaitijos kariams savanoriams atminti". Kryprodė pastatyta netoli vieno gražiausių Palangos...


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Penktadienį, birželio 12 dieną, Palangos baseine duris atvėrė modernus 220 kvadratinių metrų Palangos baseino sporto klubas (PBSK). Jo operatorius – UAB „Hidrana“, laimėjusi VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ konkursą.


Palanga pasitinka didžiausią per 20 metų investuotoją – iki 2022 metų vietoje apleistų gydyklų, žinomų adresu Vytauto g. 170, iškils daugiau kaip 50 tūkst. kv. m užimsiantis gydyklų kompleksas, kuris bus didesnis net už projekto vystytojo, „Šiaulių banko“ antrinės įmonės UAB „Minera“, veikiančią sanatoriją „Eglė“ Druskininkuose.


Liepą temperatūros svyravimų nebus?  9

Eimutis ŽIDANAVIČIUS Tarybos narys, 2013 07 01 | Rubrika: Nuomonės

Prasidėjo ilgai laukta vasara. Oro temperatūra staiga šoktelėjo iki būdingos Pietų Europai, bet vėl greitai įsitvirtino ties lietuviška birželio mėnesio vėsa. Gal toks oro temperatūros svyravimas ir pagyvino Palangos politinį gyvenimą.


Kas galėtų ginčytis, kad šiais visuotinės kompiuterizacijos ir su ja susijusio nejudraus gyvenimo būdo laikais mes – nuo mažo iki didelio – judame vis mažiau ir mažiau. Ir mūsų vaikams labai svarbios tampa kūno kultūros pamokos. Tačiau tiek tada, kai mokėsi tėvai, tiek dabar, kai mokosi jų vaikai, dažnai iš moksleivių lūpų nuskamba: „Nenoriu į kūno kultūros...


Joga moko kūno atpalaidavimo, ištvermės, vidinės ramybės. Kai kurie gydytojai ne tik patys praktikuoja jogą, bet ir rekomenduoja ją savo pacientams, prilygindami ją kineziterapijai. Jogos užsiėmimai jau kuris laikas vyksta ir mūsų mieste. Jogos mokytoja Audronė Pašilytė „Palangos tiltui“ sakė, jog svarbiausia atrasti ryšį tarp fizinio kūno, amžinosios mūsų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius