Pareigūnus iškeikusi palangiškė pripažinta kalta

Palangos tiltas, 2015-02-26
Peržiūrėta
2148
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pareigūnus iškeikusi palangiškė pripažinta kalta

Pareigūnus viešai kaltinusią palangiškę teismas pripažino kalta dėl viešosios rimties trikdymo ir pasipriešinimo policijos pareigūnams, informuojama policijos pranešime spaudai.
Pernai, liepos 19 d. naktį, Valerija Lekstutienė, būdama neblaivi (1,63 prom.) Palangoje, J. Piktuižio g. esančio namo kieme, garsiai kalbėjo, šūkavo, įspėjus ją dėl triukšmo, policijos pareigūnus iškeikė necenzūriniais žodžiais, apstumdė juos.

Pasitelkusi „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Patriotai“ žurnalistus, viešai kaltino pareigūnus dėl neteisėtų veiksmų. V. Lekstutienė savo kaltės dėl padarytų administracinių teisės pažeidimų nepripažino. Ji teigė , kad nakties metu netriukšmavo, policijos pareigūnams nesipriešino, necenzūrinių žodžių nevartojo ir vykdė pareigūnų reikalavimus. Ji skundėsi, kad pareigūnai neadekvačiai naudojo jėgą, sulaikydami ją elgėsi neteisėtai ir pažeidė jų veiklą reglamentuojančius teisės aktus bei jos teises ir teisėtus interesus.
Palangos miesto apylinkės teismas 2014 m. gruodžio 1 d. nutarimu V. Lekstutienę pripažino kalta padarius pažeidimus, numatytus LR ATPK 183 str. 1 d. už viešosios rimties trikdymą ir 187 str. 2 d. už pasipriešinimą policijos pareigūnams bei jų teisėtų reikalavimų nevykdymą. Palangiškė, pateikdama priešingą savo įvykio versiją, pirmosios instancijos teismo nutarimą apskundė Klaipėdos apygardos teismui, kuris 2015 m. vasario 17 d. nutartimi jos skundo netenkino ir paliko galioti Palangos miesto apylinkės teismo nutarimu paskirtą administracinę nuobaudą – 87 eurų baudą.
Apygardos teismas, įvertinęs byloje surinktus įrodymus, konstatavo, kad V. Lekstutienė pagrįstai yra nubausta už viešosios rimties trikdymą ir pasipriešinimą policijos pareigūnams bei jų teisėtų reikalavimų nevykdymą. Jos kaltė padarius šiuos teisės pažeidimus yra įrodyta visiškai.
Teismas konstatavo, kad policijos pareigūnai šiuo atveju vykdė savo tarnybines funkcijas ir elgėsi jiems įstatymų nustatytose ribose. Šis teismo sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas.

„Palangos tilto“, Klaipėdos AVPK inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į LRT.lt kreipėsi sukrėsta palangiškė, kurios mama, keliaudama iš darbo namo vėlų rugpjūčio 14 dienos vakarą, žuvo nukritusi nuo „Rimi“ nuomojamų pagalbinių patalpų laiptų Palangoje.


Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai pastebi, kad bandymų papirkti pareigūnus nuosekliai kasmet mažėja. Klaipėdos apskrityje per pastaruosius penkerius metus dėl kyšininkavimo (pagal LR BK 225 str.) nebuvo pradėtas nė vienas ikiteisminis tyrimas. 


Rugsėjo 9-ąją Palangoje į policijos pareigūnus kreipėsi moteris, nurodžiusi, kad iš jos apgaulės būdu išvilioti pinigai.


Antradienį dėl riaušių prie Seimo sulaikyti 26 asmenys. Tarp jų – ir trys iš „Šeimų maršo“ ir kitų ankstesnių protestų žinomi veidai. Taip pat sulaikyta „Šeimų sąjūdžio“ aktyvistė – palangiškė Adelina Sabaliauskaitė


Gausios Palangos policijos pajėgos buvo sukeltos ant kojų dėl girto palangiškio, kuris švaistėsi ginklu, grasino moteriai, o atvykus policijai gąsdino aplinkinius, kad nusišaus.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Savivaldybės tarybos ir administracijos vardu policijos pareigūnus sveikina profesinės šventės - Angelų sargų dienos - proga.  


Kad neįveda nuotekų tinklų, ne Savivaldybė kalta

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 22 | Rubrika: Skundų dėžutė

Vytauto gatvės gyventoja pasiskundė PT, kad jai, ir kitiems palangiškiams, gyvenantiems tarp Druskininkų ir Vanagupės gatvės, Savivaldybė nesiima žingsnių įvesti miesto nuotekų tinklų. PT gavo aukšto savivaldybės atstovo neoficialų atsakymą dėl skundo.


Pareigūnus viešai kaltinusią palangiškę teismas pripažino kalta dėl viešosios rimties trikdymo ir pasipriešinimo policijos pareigūnams, informuojama policijos pranešime spaudai. Pernai, liepos 19 d. naktį, Valerija Lekstutienė, būdama neblaivi (1,63 prom.) Palangoje, J. Piktuižio g. esančio namo kieme, garsiai kalbėjo, šūkavo, įspėjus ją dėl...


Iki praėjusių metų Palangos savivaldybės teritorijoje buvo 109 kultūros vertybės, registruotos Lietuvos Respublikos kultūros vertybių registre. Pernai į jį įrašyti dar du objektai: gegužės mėnesį įregistruota ant Šventosios upės kranto nuo 1931 m. stovinti medinė Švč. Mergelės Marijos, Jūrų žvaigždės koplyčia, o spalį kultūros vertybe pripažintas prie...


Masinė jaunimo mankšta „Augsiu aktyvus 2011“, vykusi šių metų spalio 21 d. 11 val. šalies ugdymo įstaigose, taip pat ir Palangoje, pripažinta Lietuvos rekordu. Rekordus registruojanti agentūra „Factum“ šią mankštą, kuria siekta atkreipti jaunimo dėmesį į būtinybę gyventi aktyviau, pripažino masiškiausia mankšta....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius