Pareigūnus iškeikusi palangiškė pripažinta kalta

Palangos tiltas, 2015-02-26
Peržiūrėta
365
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pareigūnus iškeikusi palangiškė pripažinta kalta

Pareigūnus viešai kaltinusią palangiškę teismas pripažino kalta dėl viešosios rimties trikdymo ir pasipriešinimo policijos pareigūnams, informuojama policijos pranešime spaudai.
Pernai, liepos 19 d. naktį, Valerija Lekstutienė, būdama neblaivi (1,63 prom.) Palangoje, J. Piktuižio g. esančio namo kieme, garsiai kalbėjo, šūkavo, įspėjus ją dėl triukšmo, policijos pareigūnus iškeikė necenzūriniais žodžiais, apstumdė juos.

Pasitelkusi „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Patriotai“ žurnalistus, viešai kaltino pareigūnus dėl neteisėtų veiksmų. V. Lekstutienė savo kaltės dėl padarytų administracinių teisės pažeidimų nepripažino. Ji teigė , kad nakties metu netriukšmavo, policijos pareigūnams nesipriešino, necenzūrinių žodžių nevartojo ir vykdė pareigūnų reikalavimus. Ji skundėsi, kad pareigūnai neadekvačiai naudojo jėgą, sulaikydami ją elgėsi neteisėtai ir pažeidė jų veiklą reglamentuojančius teisės aktus bei jos teises ir teisėtus interesus.
Palangos miesto apylinkės teismas 2014 m. gruodžio 1 d. nutarimu V. Lekstutienę pripažino kalta padarius pažeidimus, numatytus LR ATPK 183 str. 1 d. už viešosios rimties trikdymą ir 187 str. 2 d. už pasipriešinimą policijos pareigūnams bei jų teisėtų reikalavimų nevykdymą. Palangiškė, pateikdama priešingą savo įvykio versiją, pirmosios instancijos teismo nutarimą apskundė Klaipėdos apygardos teismui, kuris 2015 m. vasario 17 d. nutartimi jos skundo netenkino ir paliko galioti Palangos miesto apylinkės teismo nutarimu paskirtą administracinę nuobaudą – 87 eurų baudą.
Apygardos teismas, įvertinęs byloje surinktus įrodymus, konstatavo, kad V. Lekstutienė pagrįstai yra nubausta už viešosios rimties trikdymą ir pasipriešinimą policijos pareigūnams bei jų teisėtų reikalavimų nevykdymą. Jos kaltė padarius šiuos teisės pažeidimus yra įrodyta visiškai.
Teismas konstatavo, kad policijos pareigūnai šiuo atveju vykdė savo tarnybines funkcijas ir elgėsi jiems įstatymų nustatytose ribose. Šis teismo sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas.

„Palangos tilto“, Klaipėdos AVPK inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į pastabą, kad ne vienas palangiškis pastebėjo ją nuolat įvairiais šalies ir kurorto gyvenimo klausimais socialiniame tinkle Facebook reiškiančią savo aštrią nuomonę, Palangos poilsio namų „Audra“ savininkė Audronė Čekauskienė juokdamasi atsakė: „Dėl to kalta koronaviruso pandemija. Bet savo aštrią nuomonę turiu visais klausimais, nuo...


Gausios Palangos policijos pajėgos buvo sukeltos ant kojų dėl girto palangiškio, kuris švaistėsi ginklu, grasino moteriai, o atvykus policijai gąsdino aplinkinius, kad nusišaus.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus Savivaldybės tarybos ir administracijos vardu policijos pareigūnus sveikina profesinės šventės - Angelų sargų dienos - proga.  


Kad neįveda nuotekų tinklų, ne Savivaldybė kalta

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 22 | Rubrika: Skundų dėžutė

Vytauto gatvės gyventoja pasiskundė PT, kad jai, ir kitiems palangiškiams, gyvenantiems tarp Druskininkų ir Vanagupės gatvės, Savivaldybė nesiima žingsnių įvesti miesto nuotekų tinklų. PT gavo aukšto savivaldybės atstovo neoficialų atsakymą dėl skundo.


Sukčiai skaudžiai apgavo Palangoje gyvenančią 89-erių moterį. Finansinių nusikaltimų tyrimų pareigūnu prisistatęs telefonu vyras moteriškei pasakė, kad jos namuose laikomi pinigai yra suklastoti. Jam užsukus į senolės namus, moteris jam atidavė net 15 tūkstančių eurų. 


Pareigūnus viešai kaltinusią palangiškę teismas pripažino kalta dėl viešosios rimties trikdymo ir pasipriešinimo policijos pareigūnams, informuojama policijos pranešime spaudai. Pernai, liepos 19 d. naktį, Valerija Lekstutienė, būdama neblaivi (1,63 prom.) Palangoje, J. Piktuižio g. esančio namo kieme, garsiai kalbėjo, šūkavo, įspėjus ją dėl...


Iki praėjusių metų Palangos savivaldybės teritorijoje buvo 109 kultūros vertybės, registruotos Lietuvos Respublikos kultūros vertybių registre. Pernai į jį įrašyti dar du objektai: gegužės mėnesį įregistruota ant Šventosios upės kranto nuo 1931 m. stovinti medinė Švč. Mergelės Marijos, Jūrų žvaigždės koplyčia, o spalį kultūros vertybe pripažintas prie...


Iki praėjusių metų Palangos savivaldybės teritorijoje buvo 109 kultūros vertybės, registruotos Lietuvos Respublikos kultūros vertybių registre. Pernai į jį įrašyti dar du objektai: gegužės mėnesį įregistruota ant Šventosios upės kranto nuo 1931 m. stovinti medinė Švč. Mergelės Marijos, Jūrų žvaigždės koplyčia, o spalį kultūros vertybe pripažintas prie...


Tarp geriausių šalies pasakorių – ir palangiškė B. Petkienė

„Palangos tilto” informacija, 2013 08 22 | Rubrika: Miestas

Antrą rugpjūčio savaitgalį Druskininkuose vyko du smagūs Tarmių metams skirti renginiai, kuriuose šauniai pasirodė palangiškiai: dvidešimt penktąjį gimtadienį švenčiantis Palangos kultūros centro folkloro ansamblis „Mėguva“ dalyvavo 20-ojoje jubiliejinėje tarptautinėje Dainavos krašto folkloro šventėje, o respublikiniame pasakotojų...


Masinė jaunimo mankšta „Augsiu aktyvus 2011“, vykusi šių metų spalio 21 d. 11 val. šalies ugdymo įstaigose, taip pat ir Palangoje, pripažinta Lietuvos rekordu. Rekordus registruojanti agentūra „Factum“ šią mankštą, kuria siekta atkreipti jaunimo dėmesį į būtinybę gyventi aktyviau, pripažino masiškiausia mankšta....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius