Pasibaigus vasarai kurorte intensyviai tvarkoma gyvenamoji aplinka

"Palangos tilto" informacija, 2019-09-11
Peržiūrėta
401
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pasibaigus aktyviajam kurortiniam sezonui Palangos komunalininkų darbymetis tęsiasi – miesto tvarkytojai intensyviai darbuojasi daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose. Darbo netrūksta ir paplūdimiuose, kitose miesto viešosiose erdvėse.
Pasak Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus, šiuo metu, kaip ir kasmet pasibaigus aktyviajam kurortiniam sezonui, didžiausias dėmesys skiriamas gyvenamajai aplinkai tvarkyti. „Gyvenamosios aplinkos, daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų tvarkymas yra prioritetinis darbas. Tam skiriame ir skirsime didžiulį dėmesį sudarydami ir kitų metų miesto biudžetą. Jame numastysime palangiškių ir šventoijiškių gyvenamosios aplinkos tvarkymui“, ¬– pabrėžė Š. Vaitkus.
Šiuo metu komunalininkai intensyviai darbuojasi miesto dalyje tarp Sodų ir Taikos gatvių – rajone, kur gyvena daugiausiai žmonių. „Čia pagal poreikį tvarkomi šaligatviai, kadangi vietomis šaligatvių plytelės yra išsiklaipiusios ar iškilnotos medžių šaknų. Vėliau darbai persikels į kitas miesto vietas“, – sakė miestą tvarkančios UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Gediminas Valinevičius.
Didžioji dalis šiuo metu atliekamų gyvenamosios aplinkos tvarkymo darbų komunalininkų buvo suplanuoti iš anksto, tačiau, kaip teigė G. Valinevičius, dalis tvarkytinų vietų išryškėjo ir vasarą. „Besibaigiant aktyviajam kurortiniam sezonui mūsų įmonės specialistai dar kartą įvertina gyvenamąją aplinką bei sudaro planą, ką ir kur būtina tvarkyti. Kompleksinius gyvenamosios aplinkos tvarkymo darbus planuojama atlikti iki lapkričio“, – sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovas.
Miesto gatvių, kiemų ir šaligatvių priežiūra bei remontas vykdomi nuolat. Praėjusiais metais pagal iš anksto sudarytą planą kurorte buvo suremontuota nemažai šaligatvių: Medžiotojų, Ganyklų, Vanagupės, Taikos, Sodų, Plytų gatvių, Virbališkės tako atkarpos, taip pat buvo įrengtos trys iškiliosios pėsčiųjų perėjos Plytų g. bei Vasario 16-osios g., Ganyklų g. bei Senojo Turgaus g. ir Medvalakio g. bei Pavėsio tako sankryžose. Iš Savivaldybės biudžete daugiabučių kiemų infrastruktūrai tvarkyti numatytų lėšų buvo suremontuoti ir keturių renovuotų daugiabučių gyvenamųjų namų Sodų bei S. Nėries gatvėse kiemai.
Šiais metais, be gyvenamosios aplinkos tvarkymo, vykdomi ir Palangos miesto bei Šventosios seniūnijos gatvių, dviračių takų ir kvartalinių įvažiavimų asfaltbetonio dangų taisymo darbai.
Beje, komunalininkai šiuo metu triūsia ne tik daugiabučių gyvenamųjų namų rajonuose – nemažai darbo yra ir paplūdimiuose. Pasibaigus vasarai, valomi paplūdimiai, iš pajūrio išvežama didžioji dalis inventoriaus (persirengimo kabinos, suolai, šiukšlių dėžės), jis parengiamas žiemai bei sandėliuojamas.
Atėjus rudeniui, komunalininkams prisidėjo ir dar vienas darbas – krentančių medžių lapų tvarkymas ir išvežimas iš miesto.

 

Jūsų komentaras:

palangiškė 2019-09-23 12:33 (IP: 86.100.102.178)
Kodėl tvarkant šaligatvius padaromi nuo šaligatvių nuvažiavimo borteliai. Kodėl sudaromos kliūtys dviratininkams ir neįgaliesiems ??

Taip pat skaitykite

Gintaro gatvėje intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai – čia visu pajėgumu dirba sunkiasvorė technika ir kelio darbininkai, tad buvusi sulopyta, duobėta, išsiklaipiusiais šaligatviais, pasenusiais gatvės šviestuvais gatvė taps gražesnė bei patogesnė vairuotojams, taip pat – ir pėstiesiems. Remonto darbai verda ir kitose miesto gatvėse.


Kurorte intensyviai vyksta miesto tvarkymo darba  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 23 | Rubrika: Miestas

Kurorte intensyviai vyksta miesto tvarkymo darbai – remontuojami kurorto šaligatviai bei gatvės. Teigiamus pokyčius vairuotojai ir pėstieji pajus dar šiais metais, tačiau kol kas teks susitaikyti su kai kuriais laikinais eismo apribojimais, pavyzdžiui, savaitę dėl remonto darbų laikinai uždaryta Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų, su...


Pasibaigus aktyviajam kurortiniam sezonui Palangos komunalininkų darbymetis tęsiasi – miesto tvarkytojai intensyviai darbuojasi daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose. Darbo netrūksta ir paplūdimiuose, kitose miesto viešosiose erdvėse.  


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai tvarko teritoriją ties S. Nėries gatvės 7 numerio daugiabučiu namu. O Sodų gatvės 26, 28, 30 numeriais pažymėtų namų aplinka jau atnaujinta: padidinta automobilių stovėjimo aikštelė, pastatyti nauji elektros stulpai su elektros energiją taupančiu LED...


Vilos „Anapilis“, kurioje įsikūręs Palangos kurorto muziejus, aplinka jau sutvarkyta. Pernai panašiu laiku prasidėjusių darbų rezultatus jau įvertino ir miesto gyventojai bei svečiai, kurie mielai vaikšto po sukurtą parkelį.


Palanga intensyviai rengiasi artėjančiai vasarai – kurorto komunalininkai kasdien triūsia paplūdimiuose, kad jūra pasimėgauti nusprendę palangiškiai ir kurorto svečiai čia, kaip ir kasmet, jaustųsi jaukiai bei patogiai.


Pasibaigus aktyviajam kurortiniam sezonui, Palangos daugiabučių namų rajonuose burzgia statybų technika – čia intensyviai tvarkoma gyvenamoji aplinka bei atnaujinamos gatvės. „Vasarą nenorėta pradėti gatvių tvarkymo darbų daugiabučių namų rajonuose, kad nebūtų sukeliama papildomų nepatogumų nei vietos gyventojams, nei jų svečiams. Dabar, pasibaigus aktyviajam...


Palangos vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ kolektyvas turi kuo didžiuotis: lapkričio 23 dieną per LITEXPO vykstančią parodą „Mokykla 2012“ buvo apdovanotos mokyklos – Geriausiai tvarkomų mokyklų aplinkos-apžiūros konkurso šių metų nugalėtojos, tarp kurių ir kurorto ikimokyklinio ugdymo įstaiga.


Palangos komunalininkai jau rengiasi artėjančiai vasarai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 02 | Rubrika: Miestas

Palangos komunalininkai intensyviai rengiasi artėjančiam vasaros sezonui, tad kurorte verda miesto tvarkymo darbai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, daugelis jų miestiečiams kol kas nematomi, tačiau vos atšilus orams šie darbai taps pastebimi.


Regis, miesto meras Šarūnas Vaitkus pradeda naują bendravimo su žiniasklaida tradiciją – apie vykdomus kurorte darbus papasakoti ne mero kabinete, o kartu su žurnalistais apsilankant įvairiuose miesto objektuose.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius