Po stebuklingos avarijos atomazgos palangiškiai švenčia antrąjį gimimą

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012-02-23
Peržiūrėta
247
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Po stebuklingos avarijos atomazgos palangiškiai švenčia antrąjį gimimą

Palangiškių pensininkų Venskų šeima švenčia savo antrąjį gimimą. Antradienį grįžtant namo po susidūrimo su vilkiku jų automobilio „Renault 19“ priekis buvo tiesiog sumaitotas, tačiau šia mašina važiavę palangiškiai išvengė net įbrėžimo.

Stebuklu pasibaigusi nelaimė įvyko pavakare palangiškiams grįžtant namo iš Gargždų.

Važiuojant link Kretingos 67 metų Juozo Venskaus vairuojamas automobilis užlėkė ant suplūkto sniego provėžos. Mašiną sumėtė ir išmetė į priešpriešinę eismo juostą. Tuo metu į Gargždų pusę važiavo Lenkijos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo“, kuris kampu rėžėsi į viduryje kelio šonu pasisukusį lengvąjį automobilį. Nuo smūgio „Renault“ nulėkė į kelkraštį, o iš mašinos toli išsilakstė variklio dalys.

Policijai apie įvykį pranešę liudytojai neabejodami iškvietė ir greitąją medicinos pagalbą, tačiau jos neprireikė: automobilį vairavęs pensininkas ir šalia jo sėdėjusi žmona iš mašinos išlipo sveikutėliai.

Medikai ir policijos pareigūnai negalėjo patikėti savo akimis, kad sumaitoto automobilio priekyje sėdėję žmonės nepatyrė net įbrėžimo. Avarijos dalyviams liko užpildyti tik eismo įvykio deklaraciją, kurios užtenka esant menkam susidūrimui. Tiesa, susijaudinusiems palangiškiams sunku buvo nulaikyti parkelį, todėl užpildyti deklaraciją teko padėti pareigūnams.

Policininkų teigimu, visa laimė, kad į lengvojo automobilio kėbulo šoną įsirėžęs vilkikas nepalietė mašinos salono. Kas buvo po variklio antvožu išsilakstė į šalis, o ta kėbulo dalis, kurioje sėdėjo žmonės, liko sveika. Vairuotoją ir keleivę išgelbėjo tai, kad jie buvo prisisegę saugos diržais, o smūgį sušvelnino išsiskleidusios saugos pagalvės.

NUOTRAUKOS Nuo vilkiko smūgio buvo sumaitotas visas automobilio „Renault 19“ priekis, tačiau vairuotojas ir keleivė liko sveiki.  G.Vaičekausko („Balticum TV“) nuotr.

 

Jūsų komentaras:

Rokas 2012-02-25 16:45 ([email protected] / IP: 82.21.206.89)
cia mano seneliai :)

Taip pat skaitykite

Palangoje COVID-19 antradienį sirgo 128 palangiškiai,3 mirė.


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Šokių kolektyvas „Jūrė“ švenčia penkių metų jubiliejų

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas „Jūrė“ švenčia 5-rių metų jubiliejų. Šis kolektyvas susikūrė 2014 m. vasario 3 d., ir pirmasis pasirodymas įvyko Kurhauze. Po metų šokių kolektyvas pasivadino „Jūrės“ vardu.


Rašytoja Rūta Vanagaitė, paskleidusi neigiamą žinią apie partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą, sukėlė didžiulę diskusijų bangą. Kalbinti palangiškiai patikino, jog dėl tokių žodžių jie, patys kovoję už savo šalį, labai įsižeidė, tačiau neslepia, jog ir anuomet būta visko, visokių žmonių buvo tada, esama ir dabar.


Kol Palangos kempingas tebelaukia koncesininko, antrą vasarą iš eilės juo ir poilsio prie jūros išsiilgusiais keliautojais rūpinsis VšĮ „Mažoji fiesta“. Kempingas poilsiautojų laukia jau nuo šiandien.


Rugsėjo 28 dieną Palangoje buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Centrinėje miesto aikštėje praeiviams buvo dalinami atšvaitai, jog tamsiu paros metu pėstieji visuomet būtų saugūs. Pirmą kartą tokios dienos minėjimas buvo surengtas 1998 m. Prancūzijoje. Vėliau, išplitęs po įvairias Europos šalis, pasiekė ir Lietuvą. Akcijos misija – kilni....


Turbūt nesuklysime teigdami, kad patys mažiausieji – lopšelinukai ir darželinukai, – itin myli mokytojus, kurie moko juos dainuoti. Tačiau pasirodo, jog dainuoti mažiausiuosius mokantys pedagogai dainai suburia ne tik savo auklėtinius, bet ir kolegas. Geriausias to įrodymas – praėjusį penktadienį lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ vykęs antrasis...


Salės futbolo turnyras žengia į antrąjį ratą

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 31 | Rubrika: Sportas

Palangos sporto centro salėje tęsėsi tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės. Sužaistos dar dvejos rungtynės: tarpusavyje kovėsi „Palangos tilto“ ir „Nykštuko“ bei „Sporto lizdo“ ir „94“ komandos.


Po stebuklingos avarijos atomazgos palangiškiai švenčia antrąjį gimimą  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 02 23 | Rubrika: Kriminalai

Palangiškių pensininkų Venskų šeima švenčia savo antrąjį gimimą. Antradienį grįžtant namo po susidūrimo su vilkiku jų automobilio „Renault 19“ priekis buvo tiesiog sumaitotas, tačiau šia mašina važiavę palangiškiai išvengė net įbrėžimo.


Lietuvos Socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Algirdas Butkevičius Palangoje turi dviratį, bet kaitrią pirmadienio popietę, užuot skubėjęs sėsti ant jo ir minti į paplūdimį, atėjo į susitikimą su negausiu būreliu palangiškių savivaldybės salėje. Prisipažinęs, kad prieš savivaldybių rinkimus ketina aplankyti visas šalies savivaldybes, socdemų lyderis iškart visus įspėjo, kad „apie...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius