Pradedami platinti Pranešimai apie rinkimus. Jie po namus bus išnešioti iki vasario 25 d.

Palangos tiltas, 2023-02-20
Peržiūrėta
1391
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pradedami platinti Pranešimai apie rinkimus. Jie po namus bus išnešioti iki vasario 25 d.

Informuojame, kad pradedami platinti Pranešimai apie rinkimus. Jie bus išnešioti po namus iki vasario 25 d.

Pranešimas apie rinkimus – informacinis pakvietimas dalyvauti rinkimuose yra nevardinis ir juos platins Palangos miesto savivaldybės Nr. 31 rinkimų apylinkių komisijų nariai.

Pranešimai ir leidiniai su kandidatų ir kandidatų sąrašų rinkimų programomis yra platinami į rinkėjų pašto dėžutes.

Rinkėjams, turintiems teisę balsuoti namuose (neįgalieji, neįgaliuosius namuose slaugantys ar juos prižiūrintys (jiems teikiantys pagalbą) asmenys, dėl ligos laikinai nedarbingi, sukakę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę), pranešimai privalo būti įteikti asmeniškai. Apylinkės rinkimų komisijos narys, įteikdamas tokiam rinkėjui pranešimą, privalo prisistatyti ir pateikti VRK išduotą pažymėjimą, o tik po to paklausti, ar jis pasinaudos šia teise, ir informuoti, kaip jis tai gali įgyvendinti. Jeigu toks rinkėjas pasirenka balsuoti namuose, užpildomas Prašymas balsuoti namuose (P6 forma).

Prašymai balsuoti namuose pradedami priimti platinant rinkėjams pranešimus apie rinkimus ir baigiami priimti 2023 m. kovo 1 d. Balsavimas namuose vyks 2023 m. kovo 3–4 dienomis (pakartotinis balsavimas kovo 17–18 dienomis) nuo 8 iki 20 val. Rinkėjų, kurie yra laikinai apsistoję tam tikros rinkimų apylinkės teritorijoje, bet nėra įrašyti į šios rinkimų apylinkės rinkėjų sąrašą, prašymai balsuoti namuose baigiami priimti 2023 m. vasario 28 d. Tokių rinkėjų balsavimas namuose vyksta 2023 m. kovo 2 d. (pakartotinis balsavimas kovo 16 d.) nuo 8 iki 20 val.

Jei rinkėjas, turintis teisę ir norintis balsuoti namuose dėl nenumatytų priežasčių neužpildė Prašymo balsuoti namuose, jis turi teisę kreiptis į savo apylinkės, kurioje balsuoja pagal gyvenamą teritoriją,  rinkimų komisijos pirmininką www.vrk.lt puslapyje nurodytais rinkimų apylinkių kontaktais, taip pat Vyriausiosios rinkimų komisijos informaciniu telefonu 1855.

Mieli rinkėjai, būkite budrūs ir šiuo rinkiminiu laikotarpiu saugokite savo asmens duomenis ir jų neatskleiskite asmenims, nepateikusiems Vyriausiosios rinkimų komisijos išduoto pažymėjimo.

Palangos miesto savivaldybės Nr. 31 rinkimų komisija.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad rinkėjams pradedami platinti pranešimai apie rinkimus. Šiemet rinkėjai turėtų gauti iš karto du lapelius. 


Informuojame, kad pradedami platinti Pranešimai apie rinkimus. Jie bus išnešioti po namus iki vasario 25 d.


Įsibėgėjant Gintaro gatvės rekonstrukcijos darbams, nuo lapkričio 10 d., antradienio, bus uždaryta gatvės atkarpa nuo J. Janonio g. iki Vytauto g. (apimant J. Janonio g. ir Gintaro g. sankryžą). Šioje atkarpoje bus pradedami dangų ardymo ir žemės darbai.  


Gauti pranešimai apie du patvirtintus COVID-19 atvejus Palangos mieste. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Klaipėdos departamentas š. m. kovo 26 d. pateikė informaciją, kad yra gauti pranešimai apie du patvirtintus COVID-19 atvejus Palangos mieste.


Šalyje kylančia panika dėl koronaviruso gali pasinaudoti ir sukčiai ar vagys. Policija įspėja gyventojus neatidarinėti durų nepažįstamiems asmenims, kurie apsimeta medikais, pareigūnais, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ar kitų tarnybų pareigūnais ir siūlo dezinfekuoti namus, apžiūrėti asmenis ar kambarius ir pan.


Palangoje pradedami kasmetinai asfaltbetonio gatvių remonto darbai – šią savaitę pradėtos frezuoti atokesnių miesto gatvių duobės, vėliau palaipsniui darbai kelsis link daugiabučių namų gyvenamųjų rajonų, tuomet – į centrines kurorto gatves bei Šventąją. Savivaldybė atsiprašo gyventojų už keletą savaičių truksiančius nepatogumus. 


Lietuvos Prezidento ir rinkimų į Europos parlamentą (EP) išvakarėse penktadienį diskusijų „sezoną“ Palangoje atidarė diskusijų klubas „Politika gyvai“. TS-LKD Palangos skyriaus Jaunimo bendruomenės iniciatyva prie apskritojo stalo susirinkusius besidominčiuosius Lietuos politiniu gyvenimu į LR Seimo narės Agnės Bilotaitės moderuojamą diskusiją įtraukė LR Seimo...


Antradienio rytas „Palangos tilto“ redakcijoje prasidėjo neįprastai. Pirmą kartą prie puodelio kavos kartu su laikraščio redaktoriumi ir kolektyvu mūsų skaitytojai pasikalbėjo ir apie mūsų leidinį, ir apie jiems bei Palangai aktualius klausimus, dalijosi savo nuomone ir diskutavo su žurnalistais.


Rinkimų maratonas eina į pabaigą. Jau šį sekmadienį visos Lietuvos žmonės, turintys balsavimo teisę, rinksis į rinkimų apylinkes ir atiduos savo balsus tiems, kuriuos mano esant vertus ketverius metus būti prie valstybės vairo. O ką apie rinkimus mano jaunieji palangiškiai? Ką darytų, ką pakeistų jie, jeigu staiga patys laimėtų rinkimus į Seimą?


„Litesko“ pranešimai papiktino palangiškius

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 19 | Rubrika: Miestas

Prieš pusantro mėnesio pasibaigęs brangiausias šildymo sezonas, regis, palangiškiams suteikė atokvėpį. Deja, neilgam. Praėjusią savaitę daugiabučiuose gyvenančius miestelėnus pasiekė  šilumos tiekėjo UAB „Litesko“ filialo „Palangos šiluma“ pranešimai apie būtinybę pasirašyti naujas pirkimo-pardavimo sutartis dėl karšto vandens tiekimo. Eneregetikos ministerija susirūpino tokiais...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius