Prie kavos – apie laikraštį, rinkimus bei nedrausmingus vairuotojus

"Palangos tilto" redakcija, 2013-01-10
Peržiūrėta
1978
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Valanda prie puodelio kavos su laikraščio skaitytojais buvo ir turininga, ir maloni.
Valanda prie puodelio kavos su laikraščio skaitytojais buvo ir turininga, ir maloni.
Antradienio rytas „Palangos tilto“ redakcijoje prasidėjo neįprastai. Pirmą kartą prie puodelio kavos kartu su laikraščio redaktoriumi ir kolektyvu mūsų skaitytojai pasikalbėjo ir apie mūsų leidinį, ir apie jiems bei Palangai aktualius klausimus, dalijosi savo nuomone ir diskutavo su žurnalistais.
Patys pirmieji į redakciją užsuko nuolatiniai mūsų skaitytojai bei daug įdomių ir aktualių temų žurnalistams pasiūlantys garbusis palangiškis Vitalius Litvaitis bei Šventosios seniūnaitis Ramutis Šeštokas.
Kol rinkosi kiti mums mieli svečiai, R. Šeštokas bei V. Litvaitis diskutavo: ko trūksta Šventajai bei šventojiškiams, kad šitiek kadencijų neturi savo atstovo Palangos miesto savivaldybės taryboje ir kodėl didžioji Palanga tokia nedėmesinga mažesniajai savo daliai – Šventajai? Kodėl į rinkimuose dalyvaujančių partijų sąrašus įrašytieji šventojiškiai lyg užkeikti – vis atsiranda tokioje tų sąrašų vietoje, kad arba net neturi vilties į tarybą patekti, arba atsiduria „pirmi po brūkšnio?“
Beje, V. Litvaitis pastebėjo, kad su panašia problema susiduria ir kitų didesnėse savivaldybėse esančių mažųjų miestelių gyventojai – pavyzdžiui, sasnaviškiai Marijampolėje. Tačiau vargu, ar dėl Šventosios, Sasnavos bei kitų miestelių Rinkimų įstatymas bus peržiūrėtas.
Į pageidaujančių pabendrauti prie kavos puodelio palangiškių ratą įsijungus partijos Tvarka ir teisingumas Palangos skyriaus pirmininkei advokatei Aldonai Stasiulaitienei kalba pakrypo ir į neseniai vykusius Seimo rinkimus bei į su jų rezultatais susijusius lūkesčius ir nuogąstavimus: ar mūsų miestui naujoji valdžia bus tokia palanki, kaip nuėjusioji.
Mūsų skaitytojas Viktoras Sadauskas visus suintrigavo uždavęs klausimą: ar susirinkusieji žino, kur Palangoje esama Bermudų trikampio? Taip V. Sadauskas įvardijo Vytauto gatvės atkarpą ties centrine miesto aikšte, kur neleistinoje vietoje sustoję nedrausmingi vairuotojai savo automobilių avarinių šviesų mirksėjimu užgožia net Kalėdų eglutę. Redakcijos svečiai – tiek ponios, tiek ponai, – svarstė: negi niekas pažeidėjų negaudo, nedrausmina ir nebaudžia? O gal apskritai ne sezono metu čia reiktų kito eismą reguliuojančio ženklo?
Į diskusiją įsijungęs žemaitis Romas Stankevičius, tikrai ne iš kalbų žinantis apie policijos darbą mūsų mieste, aiškino ne tik su šiuo klausimu susijusius pareigūnų darbo subtilumus, bet pasidalijo nuomone bei žiniomis ir kitomis skaitytojus dominusiomis temomis dėl stebėjimo kamerų bei komisariato „užmiesčio rezidencijos“.
„Patikėkite, jokio noro neturėjome išsikraustyti už miesto“, – atsiminė R. Stankevičius, priminęs, jog buvę kolegos laukia įkurtuvių jiems perduotame pastate.
Prakalbus apie patį laikraštį bei jo turinį, savo pasiūlymus ir palinkėjimus išsakė V. Litvaitis (kol kas neatskleisime, ką aktyvus bendruomenės narys siūlė) bei ponia Danutė, kuri sakė norinti matyti daugiau informacijos bei anonsų apie ne vien Palangoje, bet ir Klaipėdoje bei Kretingoje vykstančius ir planuojamus kultūros renginius, koncertus, bendruomenės šventes.
Nuoširdžiai dėkodami visiems, kas rado laiko valandą pabendrauti, išsakyti savo nuomonę bei užduoti tokių klausimų, atsakymų mes paieškosime artimiausiuose „Palangos tilto“ numeriuose, kviečiame Jus beveik po dviejų savaičių, sausio 22 dieną, susirinkti redakcijoje puodeliui kavos ir dėl mums tikrai įdomaus pokalbio.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio mėnesiui einant į pabaigą nemaža dalis šalies gyventojų jau suplanavę, kaip leis savo vasaros atostogas.


Dvi ryškias sentencijas apie savijautą yra palikęs šviesios pagarbos, fanatiškai talentingas Palangos-Anaičių apylinkių augintinis, pirmasis dabar vertinamo menininkų sambūrio „Mostas“ prezidentas Edvardas Žiba.


Kartą garsi amerikiečių rašytoja ir prodiuserė Pam Brady pasakė: „Visos tiesos yra meilėje, šilumoje ir kavoje“. Meilės Palangoje netrūksta, šilumos liepą gal ir mažiau, bet lietuviškai vasarai užtenka, o ... kavos? Sutikime, dažnas mūsų be rytmetinio kavos puodelio niekaip neįsivaizduoja savo dienos. Su kavos puodeliu ją pradėti Palangoje tikrai yra...


Antradienį „Palangos tilto“ redakcijoje į tradicinį kavarytį susirinkę mūsų skaitytojai mėgavosi ne kava, o tikra iš tolimosios Kinijos parvežta arbata. Prie puodelio arbatos apie šią egzotišką šalį pasakojo jau 18 metų Lietuvoje gyvenantis ir antri metai kaimyninėje Kretingoje kiniškų patiekalų restoraną turintis Tian Jianzhang ir pernai rudenį...


Antradienį į „Palangos tilto“ redakciją prie tradicinio puodelio kavos jau prieš devintą valandą rinkosi mūsų skaitytojai, turėję nemažai klausimų dėl su šildymu susijusių problemų, kuriuos norėjo užduoti ne vien UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktoriui Rimantui Gliožeriui, tačiau visų pirma UAB „Litesko“ Palangos filialo direktoriui...


Antradienio rytą į „Palangos tilto“ redakciją prie puodelio kavos susirinkę mūsų skaitytojai turėjo progą pabendrauti su Lietuvos socialdemokratų partijos Palangos skyriaus pirmininku, miesto Tarybos nariu, Kontrolės komiteto pirmininku bei užduoti jam aktualius klausimus tiek apie miesto problemas, tiek apie Tarybos darbą.


Antradienio rytą į „Palangos tilto“ redakciją prie puodelio kavos susirinkę mūsų skaitytojai turėjo progą pabendrauti su bendrovės „Palangos butų ūkis“ direktoriumi Artūru Kaktavičiumi bei užduoti jam aktualius klausimus, kurių pagrindinis – būsimoji daugiabučių renovacija.


Antradienio rytą trečiąjį kartą į „Palangos tilto“ redakciją prie puodelio kavos susirinkę mūsų skaitytojai turėjo progą pabendrauti su specialiai į susitikimą iš Kauno atvykusiu Palangos kredito unijos (PKU) valdybos pirmininku Vyteniu Tomkumi bei užduoti jam aktualius klausimus, į kuriuos svečias atsakinėjo visą valandą.


Antradienio rytą antrąjį kartą į „Palangos tilto“ redakciją prie puodelio kavos kartu su laikraščio redaktoriumi Linu Jegelevičiumi pasikalbėti ir apie mūsų leidinį, ir apie jiems bei Palangai aktualius klausimus, pasidalinti savo nuomone ir padiskutuoti su žurnalistais rinkosi mūsų skaitytojai.


Antradienio rytas „Palangos tilto“ redakcijoje prasidėjo neįprastai. Pirmą kartą prie puodelio kavos kartu su laikraščio redaktoriumi ir kolektyvu mūsų skaitytojai pasikalbėjo ir apie mūsų leidinį, ir apie jiems bei Palangai aktualius klausimus, dalijosi savo nuomone ir diskutavo su žurnalistais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius