Rasa Jakilaitienė, Ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės patarėja komunikacijai: „Palanga vizitui planuojama sausį“

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-11-22
Peržiūrėta
877
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Premjerė Ingrida Šimonytė
Premjerė Ingrida Šimonytė

„Palangos tiltas“ skelbė, kad šiandien, lapkričio 22 d., Palangoje lankysis premjerė Ingrida Šimonytė, tačiau ji atvykti negalėjo.

Kaip sakė „Palangos tiltui“ Rasa Jakilaitienė, Ingridos Šimonytės patarėja komunikacijai, „Palanga (vizitui) planuojama sausį“.

 „Jei vėl kokie nors įvykiai nesutrukdys premjerei atvykti," – sakė ji.

Palangiškis Seimo narys iš valdančiosios TS-LKD, Mindaugas Skritulskas, buvo pakvietęs premjerę Ingridą Šimonytę apsilankyti Palangoje.

Jo teigimu, jis tokią datą buvo su ja suderinęs, tačiau Seimo narys įspėjo, kad vizitas dėl premjerės įtemptos darbotvarkės gali ir neįvykti.

„Premjerės apsilankymas Palangoje nukeliamas šiek tiek vėlesniam laikui dėl gana sudėtingos situacijos pasienyje. Sutarėme, kad apsilankymo datą patikslinsime kiek vėliau,“ – M. Skritulskas sakė „Palangos tiltui“ penktadienį, lapkričio 19 d.

M. Skritulsko iniciatyva Palangoje lapkritį įvyko Seimo Ekonomikos komiteto išvažiuojmasis posėdis, kuriame buvo aptarti ne tik kurortui, bet ir regionui aktualūs klausimai.

 

 

 

Jūsų komentaras:

Žmoga-žopa 2021-11-24 22:30 (IP: 162.158.88.212)
Gali ir nevažiuoti nieko čia Palanga nepraras .

Taip pat skaitykite

Pirmąjį šių metų mėnesį registruotas nedarbas išliko stabilus, bet išaugo profesinio mokymo ir remiamo įdarbinimo priemonių paklausa, praneša Užimtumo tarnyba. Registruotas nedarbas siekė 10,2 proc. – tiek pat, kiek gruodį. Užimtumo tarnyboje registravosi 14,4 proc. (3,1 tūkst.) daugiau darbo ieškančių asmenų, bet 2,5 proc. (16,2 tūkst.) daugiau ir įsidarbino.


Pirmąjį šių metų mėnesį Lietuvos oro uostai aptarnavo daugiau nei 250 tūkst. keleivių ir daugiau nei 3 tūkst. skrydžių. Palyginimui – praėjusių metų sausį per tris oro uostus keliavo tik apie 53 tūkst. keleivių ir buvo aptarnauta kiek daugiau nei 1 300 skrydžių.


Trečiadienį vykęs Seimo antikorupcijos komisijos posėdis baigėsi komisijos narių apsižodžiavimu, o konservatorius Jurgis Razma pagrasino kreiptis į Etikos komisiją dėl komisijai pirmininkaujančio demokrato Algirdo Stončaičio veiksmų. Po Delfi publikacijos Antikorupcijos komisijos posėdžio transliacijos įrašas buvo atnaujintas ir dabar skelbiamas pilna apimtimi.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, įvertinusi Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės argumentus dėl VRM ketinimo atsisakyti Palangoje esančios sanatorijos „Pušynas“, nusprendė kreiptis į Vyriausią tarnybinės etikos komisiją, Generalinę prokuratūrą, STT ir FNTT bei prašo pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimos nusikalstamos veikos ir galimos korupcijos.


„Palangos tiltas“ skelbė, kad šiandien, lapkričio 22 d., Palangoje lankysis premjerė Ingrida Šimonytė, tačiau ji atvykti negalėjo.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangoje, pėsčiųjų pamėgtoje J. Basanavičiaus gatvėje, planuojama atstatyti mineralinio vandens biuvetę – tokius ketinimus kurorto vadovams, Savivaldybės tarybos komitetų pirmininkams bei pavaduotojams, taip pat – atsakingiems Savivaldybės administracijos specialistams pristatė verslininkai, šios idėjos autoriai.


Ar esame pasiruošę teroristų vizitui?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2015 11 19 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Po žiaurių islamistų atakų aiškiai panikuoti pradėjusią Europą jau savaitę krečia terorizmo baimės drugys.


Vakar kartu su atbundančia gamta į mūsų namus pasibeldė Jurginės. Ko gero, ne vienas ėmėme raustis atmintyje, ar nėra tarp pažįstamų Jurgių bei Jurgitų, o tokių suradę skubame rinkti telefono numerį ir berti sveikinimo žodžius varduvininkams. Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėja Jurgita Vanagė, kaip ji sako, „kaip nors ypatingai“ vardo dienos nešvenčia, bet vis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius