Reikalinga visuomenės pagalba: galimai įvykdyta E. Simučio tapatybės vagystė

Palangos tiltas, 2015-02-12
Peržiūrėta
1750
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Reikalinga visuomenės pagalba: galimai įvykdyta E. Simučio tapatybės vagystė

Vakar, vasario 11 dieną, darbo valandomis Palangoje, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ automobilių stovėjimo aikštelėje buvo galimai įvykdyta nusikalstama veikla: iš vieno, nenustatytos markės automobilio į automobilį „Citroen Berlingo“ (valstybinis numeris – HDB 05*) buvo perkraunamos, liudytojų pasakojimu, įtartinos dėžės, maišai ir spalvoti popieriaus lakštai,  juose vyravo ryški morkvinė, su viena partija siejama spalva.  Šalia automobilio įtartinai būriavosi keturi vyrai. 
„Palangos tiltui“ pavyko išsiaiškinti, kad minėtas automobilis priklauso UAB „Palangos rinkliavų centras“, juo šiuo metu važinėja laikinai bendrovės direktoriaus pareigas einantis Eugenijus Simutis.
„Baltą „citroeną“ darbe kartais vairuoju. Jį naudoju tik darbo funkcijoms vykdyti. Nėra minėto automobilio panaudos sutarties, kad jį būtų galima naudoti kitai veiklai. Mūsų mašinos visą laiką stovi komunalinio aikštelėje, juk dirbame komunalinio pastate“, – vakar E. Simutis sakė „Palangos tiltui“.
Paklaustas, ar trečiadienį darbo valandomis, kas nors buvo iš E. Simučiui priskirto automobilio iškraunama ar pakraunama jam tai stebint, „Palangos rinkliavų centro“ laikinasis direktorius sakė, kad „nemanąs, kad taip galėjo būti“.
„Atsimenu gerai. Aš nieko nei pasikroviau į ją, nei ką nors iškroviau iš jos“, – patikino E. Simutis.
Jis teigė, kad „Citroen Berlingo“ numeriai yra tokie, kokius juos užfiksavo nuotraukoje gatvės reporteris.
Liudininkų ir redakcijos nuomone, nuotraukoje yra užfiksuotas E. Simutis.
Jeigu be jo žinios buvo pasinaudota „Palangos rinkliavų centro“ automobiliu, buvo galimai nuslėpta nusikalstama veikla.
Jeigu, labiausiai tikėtina, kas nors pasinaudojo kauke, identifikuojančia E. Simutį kaip asmenį ir įmonės vadovą, galimai buvo įvykdyta E. Simučio tapatybės vagystė, o jo tarnybinis automobilis buvo panaudotas darbo valandomis galimai nusikalstamai veiklai.
Prašome visuomenės pagalbos: atsiliepti mačiusius šį įvykį.
Redakcija prašo padėti E. Simučiui: pastebėjus minėtą automobilį arba asmenį, panašų į E. Simutį, darbo valandomis kavinėje „Feliksas“, viešbutyje „Vėtra“ ir kitur Palangoje ar už jos ribų, skambinti laikinajam „Palangos rinkliavų centras“ direktoriui, policijai ir būtinai pranešti „Palangos tilto“ redakcijai.

„Palangos tilto“ inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (toliau – ATK) (naujos kartos išduodama nuo 2021 m. rugpjūčio 12 d.) yra ir asmens skaitmeninės tapatybės atpažinties priemonė, kuri sudaro galimybes elektroninius dokumentus pasirašyti kvalifikuotu el. parašu.


Grožio salonui Ganyklų gatvėje reikalinga manikiūristė-kosmetologė. Palankios darbo sąlygos. Tel. 867355497


Palangoje reikalinga daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių valytoja. Automobilis būtų privalumas. Telefonas pasiteiravimui : 8-616-00330


Palangos miesto savivaldybė kviečia sveikus, rizikos grupei nepriklausančius pilnamečius asmenis tapti savanoriais ir padėti organizuojant izoliuotų ar turėjusių kontaktą su sergančiais koronaviruso liga asmenų maitinimą, transportavimą, apgyvendinimą bei teikiant kitas paslaugas.


Šio trečiadienio rytą jau 13 palangiškių buvo užpildę Palangos miesto savivaldybės interneto tinklapy paskelbtą anketą, norintiems savanoriauti – padėti nuo koronaviruso jau nukentėjusiems ar lengviau pažeidžiamiems kurorto gyventojams. Į Savivaldybės kvietimą savanoriauti atsiliepė ir kelios įmonės. Savanorius Savivaldybės kviečia registruotis Savivaldybės interneto...


Visa reikalinga informacija Palangoje apie koronavirusą. Svarbūs kontaktai, kuriuos reikia žinoti.


Savivaldybė parengė ir perdavė spaudai lankstinikus, kuriuose - visi karantino laikotarpiu gyventojams būtini kontaktai. Penktadienį turėsime 7 tūkstačius egzempliorių. Ieškome savanorių, galinčių lankstinukus operatyviai išplatinti po pašto dėžutes visame mūsų kurorte. Tai svarbu ir senjorams, kurie neišeina iš namų ir nesinaudoja internetu. Savanorių anketą...


Nuo praėjusių metų vidurio mieste veikiantis Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Sveikatos biuras) rūpinasi savivaldybės gyventojų sveikata, organizuoja ir vykdo įvairias sveikatinančias veiklas, siekdamas įgyvendinti šiuolaikinę visuomenės sveikatos misiją – gerinti gyventojų sveikatą bei mažinti sveikatos netolygumus.


Vakar, vasario 11 dieną, darbo valandomis Palangoje, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ automobilių stovėjimo aikštelėje buvo galimai įvykdyta nusikalstama veikla: iš vieno, nenustatytos markės automobilio į automobilį „Citroen Berlingo“ (valstybinis numeris – HDB 05*) buvo perkraunamos, liudytojų pasakojimu, įtartinos dėžės, maišai ir spalvoti...


Asmens tapatybės kortelė yra pagrindinis Lietuvos Respublikos piliečio asmens dokumentas, patvirtinantis jo asmens tapatybę ir pilietybę bei skirtas naudoti Lietuvos Respublikoje. Su šiuo dokumentu mūsų šalies piliečiai  gali vykti į užsienio valstybes su kuriomis yra sudarytos atitinkamos tarptautinės sutartys ar susitarimai. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius