Saugaus eismo viktorina pradinukams „Baltijoje“

Palangos tiltas, 2017-03-20
Peržiūrėta
2315
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Saugaus eismo viktorina pradinukams „Baltijoje“

Nors Palanga nėra labai judrus miestas, tačiau manydamos, kad mūsų vaikams svarbu pasikartoti eismo taisykles, prisiminti kaip saugiai elgtis gatvėse, kovo 17 d. „Baltijos“ pagrindinės mokyklospradinių klasių mokytojos AurelijaŽaromskienė, Dalytė Daukšienė ir Dalia Šiupinienė sukvietė pradinukus į saugaus eismo viktoriną „Į trijų švieselių šalį“, kurios tikslas buvo pakartoti saugaus eismo žinias, kelio ženklus, analizuoti netinkamą pėsčiųjų elgesį.
Smagiai dalyvius nuteikė meninę programą paruošę 3 B klasės vaikai. Jie parodė nuotaikingą situaciją apie tai, kaip Sieksnis, Sprindžio vaikas,nežinodamas taisyklių, negalėjo grįžti iš mokyklos. Todėl paprašė į salę susirinkusių viktorinos dalyvių, visų mokyklos pradinių klasių atstovų pamokyti, kaip teisingai elgtis kelyje.
Po to mokiniųlaukė įdomios užduotys: mįslės, ženklų dėlionės, kryžiažodis, audio bei video užduotys, saugaus eismo situacijų analizė, „Taip – ne“ klausimai ir praktinė užduotis, reikalaujanti teisingai pereiti gatvę. Komandų darbą stebėjo ne tik klasių draugai, bet ir kitų mokyklų pradinių klasių mokytojai. Visos komandos pasirodė šauniai, gerai žinojo saugaus elgesio kelyje taisykles.
Renginio pabaigoje už aktyvų darbą ir parodytas saugaus eismo žinias komandos buvo apdovanotos dovanomis – atšvaitais, padėkos raštais. Renginiui buvo ruošiamasi iš anksto.Iš kiekvienos klasės mokiniai turėjo išrinkti geriausius, todėl saugaus elgesio žinias ir įgūdžius prisiminė visi mokyklos pradinukai. Tikimės, kad projekto metu įgytos ar pakartotos saugaus eismo žinios padės išvengti nelaimingų atsitikimų gatvėje.

„Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokytojos Dalia ŠIUPINIENĖ, DalytėDAUKŠIENĖ, Aurelija ŽAROMSKIENĖ

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugpjūčio 10 d. pateiktas registruoti Seimo nario Mindaugo Skritulsko kartu su Seimo narių grupe parengtas Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo projektas, kurio tikslas – reglamentuoti stacionarių eismo priežiūros priemonių – greičio matuoklių – įrengimą, praneša BNS.


Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena Lietuvoje. Septynioliktus metus iš eilės minima Saugaus eismo diena siekiama dar kartą atkreipti visų eismo dalyvių dėmesį į saugų eismą kelyje bei priminti, kad Kelių eismo taisyklių turime laikytis kasdien. 


Kelių eismo taisyklės numato, kad nuo lapkričio 1 iki 10 d. vairuotojams privalu vasarines padangas pakeisti į skirtas žiemiškoms eismo sąlygoms.


Šiandien, rugpjūčio 19 d., Palangoje šunų augintojus bei mylėtojus pradžiugino ilgai lauktas įvykis – priešais „Rimi“ prekybos centrą buvo atidaryta šiuolaikiška, beveik 300 metrų ilgio šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė.


Nors Palanga nėra labai judrus miestas, tačiau manydamos, kad mūsų vaikams svarbu pasikartoti eismo taisykles, prisiminti kaip saugiai elgtis gatvėse, kovo 17 d. „Baltijos“ pagrindinės mokyklospradinių klasių mokytojos AurelijaŽaromskienė, Dalytė Daukšienė ir Dalia Šiupinienė sukvietė pradinukus į saugaus eismo viktoriną „Į trijų švieselių...


Svarstant Palangos miesto savivaldybės administracijos parengtą Palangos miesto strateginį planą, paaiškėjo, jog jame numatytos ženklios išlaidos dviračių takams įrengti – vien 2017 metais tam numatyta skirti 127,6 tūkst. eurų. Tačiau jokio naujo dviračių tako neplanuojama įrengti – jam numatoma skirti dalį Vytauto gatvės, autotransportui joje paliekant vienpusį eismą...


Praėjusią savaitę, vasario 23 dieną, Gimnazijoje vykusi I klasių viktorina „Kalbos turtai“ – Gimtosios kalbos dienos paminėjimui skirtų renginių ciklo dalis. Kaip ir praėjusiais metais, renginyje dalyvavo ne tik gimnazijos I klasių, bet ir Palangos „Baltijos“ bei Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų komandos, viktoriną pradėjusios žaismingais prisistatymais. Toliau...


Rugsėjo mėnesį visoje Lietuvoje vyks jau tradicija tapusi saugaus eismo akcija „Apsaugok mane“. Jos iniciatorė bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Palangos miesto savivaldybe skatins eismo dalyvius būti atsargius. Savivaldybė prie Palangos miesto mokyklų esančias perėjas pažymėjo specialiu „Apsaugok mane“ ženklu, o „Lietuvos draudimas“...


Balandžio 1 d. „Palangos dienų“ Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka pakvietė į atnaujintą jaukią skaityklos erdvę, kur buvo paskelbtas vienijančio kraštotyrinio-orientacinio žaidimo „Palanga. Pažink išmaniai“ startas. Biblioteka subūrė Palangos miesto senjorus ir jaunimą bendrai miesto istorijos fiksavimo ir sklaidos...


Saugaus eismo komisija, ieškodama būdų, kaip užtikrinti eismo saugumą bei apriboti transporto priemonių srautą arčiausiai jūros esančioje miesto dalyje, svarsto keletą galimų eismo schemos naujovių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius