Šildymo sezonas baigėsi

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009-04-09
Peržiūrėta
2146
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vilniuje ir Kaune šildymo sezonas buvo užbaigtas viena diena anksčiau, kituose miestuose – taip pat šią savaitę. Kol kas „spardosi“ tik Klaipėda, ignoruodama kitų miestų pavyzdžius. Valdininkai, vengiantys priimti sprendimą nutraukti šildymą, tokiu būdu ir sutaupyti – tiek savivaldybių, tiek gyventojų pinigų, sako, jog nenori pažeidinėti taisyklių: šildymo sezonas paprastai baigiamas, kai vidutinė temperatūra tris dienas yra aukštesnė nei 10 laipsnių šilumos. Valdininkų „nepalenkia“ nei kitų miestų sprendimai, nei džiuginančios sinoptikų prognozės – savaitgalį pranašaujami labai gražūs ir šilti orai. Šildymą žadama užsukti tik po Velykų.

Palangiškiai suskubo – sulaukta ir nepasitenkinusių per ilgu šildymo sezonu skambučių. Žmonės skundėsi, jog šildo orą, mat namuose pernelyg šilta ir gyventojai drąsiai atveria langus, be to, kartėlį mokėti už šilumą, kai lauke šviečia ganėtinai šilta saulė, temdo ir šiemetinės šildymo sąskaitos.

Palangiškė Regina „Palangos tiltui“ skundėsi šilumininkų lupikavimu. „Nesuvokiu, kad savivaldybė į tai žiūri pro pirštus – jau seniai galime gyventi be šildymo, o vis šildė. Džiaugiuosi sprendimu. Šiemet mane beprotiškai pykdė žmonių mulkinimas: nors temperatūra lauke nebuvo žema, netikėtai, ir visada naktį, radiatoriai įkaisdavo iki raudonumo. Dieną vėl šiek tiek prisuka, kitą naktį vėl tas pats. Rodos mes tokie kvaili, jog nepastebėsime šilumininkų siekio išplėšti iš mūsų ir paskutinį centą, naktimis nepagrįstai kaitindami radiatorius. Tai didžiulis absurdas, esu pasipiktinusi – ne sovietiniai laikai. Juk galima šilumą reguliuoti, atitinkamai atsižvelgiant į temperatūrą lauke. Juk žmogui nereikia šiltnamio sąlygų – pastarosiomis savaitėmis atvėrę langus šildėme orą“, - su apmaudu kalbėjo palangiškė. Ji tikino pavydinti renovuotų namų gyventojams, kuomet šildymo intensyvumas atitinką temperatūros pokyčius lauke.

Nors šildymas baigtas, palangiškiai atsikvėps tik kitą mėnesį – dėl akibrokštų naktimis gyventojams teks pakratyti pinigines apmokant dar ir šio mėnesio sąskaitas.

Jūsų komentaras:

Pēteris Marija 2022-02-01 21:10 ([email protected] / IP: 172.70.130.205)
Nebuvau tikras, ar gausiu teisėtą skolintoją internetu, bet kai nebegalėjau susimokėti skolos, mano sūnus gulėjo ligoninės lovoje, kad būtų atlikta operacija, kuriai reikėjo didžiulės pinigų sumos, o man taip pat reikėjo šiek tiek pinigų refinansuoti ir gauti prekę. home.prašiau pagalbos pas draugus ir kai nebeliko vilties nusprendžiau susirasti paskolą internetu ir susiradau LAPO MICRO FINANCE su 2% palūkanų norma ir iš karto pritaikiau savo duomenis kaip nurodyta. Per 48 valandas nuo mano paraiškos pateikimo jie suteikė mano paskolos sumą be paslėptų išlaidų, o aš galėjau pasirūpinti savo sūnaus medicininėmis sąskaitomis, pratęsti nuomos sąskaitą ir sumokėti skolą. Patarsiu kiekvienam paskolos ieškančiam kreiptis į LAPO MOCRO FINANCE su ([email protected]). Whatsapp +447883183014

Susan Benson 2020-11-22 19:38 ([email protected] / IP: 141.101.76.203)
Sveiki, ar jums reikia finansinės pagalbos? Aš Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas. Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, rekomenduosiu kreiptis į mano įmonę. Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el. Paštu: ([email protected]) arba parašykite man žinutę tiesiogiai „WhatsApp“ telefonu: +447903159998 ir gaukite atsakymą akimirksniu. Esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums įgyvendinti visus jūsų siekius. Mes specializuojamės veiksmingiausių ir greičiausių struktūrizuotų finansų sprendimų teikimo srityje asmenims ir įmonėms. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į mus dėl paskolos; * Patogumas - galite kreiptis dėl paskolos bet kada ir bet kur. * Lanksti suma - jūs nusprendžiate, kiek norite pasiskolinti. * Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas po patvirtinimo. * Lanksti 3% palūkanų norma. * Aukštos patvirtinimo normos * Lankstus grąžinimas - jums suteikiama galimybė pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1–30 metų laikotarpiui. * Paprasta internetinė programa. * Asmeninės konsultacijos ir patirtis. * Jokių paslėptų mokesčių Nepraraskite galimybės dėl lėšų trūkumo. Susisiekite su mano įmone dabar, mes galime jums padėti paskolai gauti, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, kurios visame pasaulyje susidūrė su finansiniais sunkumais Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, maloniai atsiųskite mums paskolos prašymą: El. Paštas: [email protected] „WhatsApp“: +447903159998 Tarpininkai / konsultantai / brokeriai kviečiami atvesti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime visų dalyvių labui.

Taip pat skaitykite

Nuo antradienio Palangoje pradedamas naujas šildymo sezonas, gera žinia vartotojams – kurorto gyventojams bei įmonėms šiluma šį sezoną bus pigesnė.


Atsižvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos prognozes, nuo spalio 17 d. Palangos miesto savivaldybės teritorijoje pradedamas 2023–2024 metų šildymo sezonas.


Seimas grąžino iki 2020 m. birželio galiojusią tvarką, kai, skiriant gyventojams šildymo ir vandens šildymo išlaidų kompensacijas ar socialinę pašalpą, vertinama gyventojų nuosavybės teise turimo turto vertė. 


Atsižvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos orų prognozes Palangos miesto savivaldybėje nuo ketvirtadienio, balandžio 20 d., baigiamas 2022-2023 metų šildymo sezonas.


Palangoje pradėtas šildymo sezonas  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 07 | Rubrika: Miestas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu, Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymu bei Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklėmis, taip pat atsižvelgiant į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos orų prognozes, nuo spalio 7 d. Palangos miesto savivaldybės teritorijoje pradėtas 2019–2020 metų šildymo sezonas.


Palangos miesto savivaldybės įmonė, UAB „Palangos šilumos tinklai“, kaip savaraniška bendrovė, miestą šildo jau trečiąjį sezoną, o jos direktorė Giedrė Juršėnė ką tik pažymėjo savo antrąsias darbo įmonėje metines. Pokalbiui iškart pakrypus apie šių metų šildymo sezoną, direktorė sakė, kad jis niekuo nesiskiria nuo kitų, nors sezono...


Pasibaigus šildymo sezonui dauguma gyventojų gali lengviau atsikvėpti. Šaltasis metų laikotarpis gerokai patuština kišenes, o šiemet šildymo sezonas dar buvo ir labai ilgas. Palangiškių teiravomės, koks, jų akimis, buvo šis šildymo sezonas – pigesnis ar vis dėlto brangesnis. UAB „Palangos šilumos tinklai“...


Nors didžiuosiuose Lietuvos miestuose šildymo sezonas jau prasidėjo arba tuoj prasidės, Palangoje jo pradžios skelbti neskubama. Ir, sprendžiant pagal orų prognozes, artimiausiomis dienomis šiluma palangiškių butų dar nepasieks, nes vidutinė paros temperatūra pajūry ir toliau viršys 10 laipsnių.


Nors Palangoje radiatoriai visur jau šyla, tačiau Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centro patalpose šiluma nesijaučia. Darbuotojai dirba ne itin tinkamomis sąlygomis, o ir atėjusieji pacientai nejaučia jokio malonumo nešildomose patalpose, juk tarp besilankančiųjų yra ir mažų vaikų.


Šildymo sezonas baigėsi

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 09 | Rubrika: Miestas

Didelį sąmyšį ir daug diskusijų sukėlęs šildymo sezonas baigėsi. Nuo ketvirtadienio radiatoriai Palangoje turėjo pradėti vėsti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius