Skambantys posmai „Gėlės Mamai“

"Palangos tilto" redakcija, 2019-05-19
Peržiūrėta
143
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gegužės 8 dienos popietę Palangos literatų klube " Takai per kopas" svečiavosi Kėdainių neįgaliųjų draugijos grupė "Laiminga pastogė". Grupės vadovė Selestina Rimavičienė į pajūrį atvyko su nemaža grupe kuriančiųjų eiles ir muziką. Pirmiausiai nusilenkę Baltijai ir jos vėjams svečiai draugiškai sveikinosi su mūsų miesto literatais.
Literatūrinė popietė buvo skirta neseniai praėjusiai Motinos dienai paminėti. Šventine kalba svečius pasveikino mūsų miesto literatų klubo vadovas Vytautas. Klubo " Takai per kopas" kuriantieji skaitė savo eiles, skirtas Mamai. Popietės tema buvo jaudinanti, nes daugelis mūsų klubo ir svečių grupės literatų mamas gali aplankyti tik savo širdyse ir nuotraukose.
Grupės "Laiminga pastogė" žmonės - itin kūrybingi. Jie daugumai savo sukurtų eilėraščių turi ir melodijas, mat grupėje yra ir muzikuojančiųjų. Visi svečių posmai nuskambėjo dainomis, tad emocijų buvo dar daugiau, o dainuodami drauge jie jautėsi drąsiau. Akordeono melodijos ir jautrūs žodžiai Mamai kūrė ypatingą nuotaiką. Svečių atliekamų dainų klausėsi ir grupelė Palangos neįgaliųjų. Jie taip pat popietei skyrė gražią dainą.
Gitaros melodija švelniai nuramino emocijas ir priminė visiems, kad širdies giesmė Mamai, skambėtų ji akordais, ar posmais, yra pati nuostabiausia.

Asta Brazaitienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Skambantys posmai „Gėlės Mamai“

"Palangos tilto" redakcija, 2019 05 19 | Rubrika: Jūros vaikai

Gegužės 8 dienos popietę Palangos literatų klube " Takai per kopas" svečiavosi Kėdainių neįgaliųjų draugijos grupė "Laiminga pastogė". Grupės vadovė Selestina Rimavičienė į pajūrį atvyko su nemaža grupe kuriančiųjų eiles ir muziką. Pirmiausiai nusilenkę Baltijai ir jos vėjams svečiai draugiškai sveikinosi su mūsų miesto literatais.  


Vasario mėnuo – dar ne pavasaris, tačiau vasario 9-os dienos rytą tėvelius ir vaikus, skubančius į Palangos lopšelį-darželį „Žilvinas“, nustebino pražydusios gėlės. Lietuvos vėliavos spalvų, pačių pagamintomis tulpėmis visus ateinančius pasitikusios įstaigos pedagogės kvietė prisijungti prie akcijos „Žydėk, Lietuvėle mana“. Visi akcijos dalyviai – ir...


Senas ir visiems žinomas posakis byloja, jog savo kaime tapti pranašu – praktiškai sudėtinga, todėl retas kuris savo gimtinėje ir pasilieka visam gyvenimui. Juolab, žmonėms dar turintiems kūrybinių gebėjimų, sėslumas tikrai nebūdingas. Taip ir darbėniškę Anelę Mažeivaitę suviliojo netoliese esanti Baltijos jūros pakrantė, ten kur senovės kuršių ir žemaičių...


Artėjančios Mamos dienos proga visi savo mamoms, senelėms, krikšto mamoms sakome tik gražiausius žodžius, renkame padėkas ir rodome kitaip savo dėmesį. Tądien prisimenamos ir mamos, kurių jau nebėra šalia. Neturėti mamos arba būti ją neseniai išlydėjusiam į Nebūtį, yra nepakeliamas praradimas, todėl reikia branginti kiekvieną akimirką, praleistą su brangiausiu žmogumi...


Susitikime su Kalėdų bobute atgijo vilkas, ežys, genys ir briedis  1

Vaikų bibliotekos, „Palangos tilto“ inf., 2013 12 05 | Rubrika: Jūros vaikai

Palangos miesto savivaldybės viešojoje  bibliotekoje  svečiavosi ilgai laukta Kalėdų bobutė  –  vaikų, tėvelių ir močiučių mylima poetė  Zita Gaižauskaitė. Skambūs, vaizdingi, parašyti vaikams suvokiama kalba, labai melodingi ir ritmingi posmai atnešė vaikams Šventų Kalėdų laukimo džiaugsmą.


Penktadienį Senojoje gimnazijoje skambėjo jaunųjų Palangos, Kretingos, Klaipėdos ir Skuodo poetų posmai. Čia jau penkioliktąjį kartą į Poezijos rudens šventę-konkursą rinkosi eiles kuriantys moksleiviai, ir jau penkioliktą kartą komisija, kuriai pirmininkavo šventės įkvėpėja, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, poetė ir eseistė Elena Karnauskaitė-Mažeikienė, paskelbė šių...


„Niekada nesiskundžiau – gal todėl Dievulis man ilgą, nors ir nelengvą gyvenimą nuskyrė. Jūs man palinkėjot sveikatos – ir aš jums jos linkiu. Ir gyvenkit ilgai, kaip aš, ir dar ilgiau – iki šimto metų“, – spalio penktąją atvykusiems ją pasveikinti su devyniasdešimtmečiu svečiams sakė palangiškė Stefanija Ragainienė.


Normal 0 Praėjusį šeštadienį, liepos 30 dieną, prie akcijos „Varom už Lietuvą” prisijungė ir didžiausias Lietuvos kurortas – Palanga. Visą būrį sekti paskui šokinėjantį kamuolį sukvietusi akcija, ko gero, nepaliko nė vieno abejingo - skambantys krepšinio himnai stiprino dvasią kiekvienam.


Kovo pabaigoje Savivaldybės socialinio būsto skyrimo gyventojams klausimams nagrinėti komisija išnuomojo trijų kambarių 64,47 kv. m bendrojo ploto socialinį būstą, esantį Medvalakio g. 13-30, daugiavaikei mamai Gitanai Gadeikytei.


Reprezentatyvi J.Basanavičiaus gatvė svečius vis dar pasitinka akis badančiais vaizdais. Jau pačioje Palangos simboliu tapusios gatvės pradžioje išnyra ne itin lietuviškai skambantys užrašai. Tiesa, visoje Palangoje dviprasmiškų užrašų nėra daug.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius