Šventėje – per tūkstantis stalų!

Aistas MENDEIKA, 2009-09-29
Peržiūrėta
2019
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nugriaudėjusi tūkstančio stalų šventė visai šeimai „Palangos stalas 2009“ peržengė net jos organizatorių lūkesčių ribas. Pasak Palangos kultūros centro direktoriaus Nerijaus Stasiulio, šiemet šventė pasižymėjo daug didesniu dalyvių išradingumu, daugybe naujų idėjų, kurios buvo realizuotos.

 

Šventės dalyvius bei svečius J.Basanavičiaus gatvės pradžioje pasitikęs didžiausias stalas pateks į Lietuvos rekordų knygą. Jam draugiją palaikys ir mažiausias, palangiškio Lino Žulkaus sukurtas miniatiūrinis gintarinis staliukas. Iš viso šventės organizatoriai suskaičiavo net 1013 įvairiausio dydžio stalų, prie kurių susėdo palangiškiai ir kurorto svečiai.

Atvykusieji į tūkstančio stalų šventę galėjo ir pasilinksminti, ir paskanauti žemaitiškų patiekalų, pabendrauti su kaimynais, save parodyti. Žinoma, buvo į ką ir pasižiūrėti. Ne šiaip sau renginio organizatoriai išdalijo dešimt simbolinių medinių staliukų – visi jie pateko į tikrai nusipelniusių nominantų rankas.

Masiškiausiu stalu pripažintas Šventosios stalas, prie kurio visą dieną būriavosi smaližiai, norėję paragauti šventojiškių žvejų išvirtos žuvienės bei kitokių patiekalų. Puošniausio stalo apdovanojimas atiteko viešbučio „Diemedis“ stalui, gurmaniškiausias buvo Barbekiu asociacijos stalas, liaudiškiausias – Palangos etnografinio klubo „Mėguva“ stalas, svetingiausi buvo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionų demokratų partijos Palangos skyriaus stalo šeimininkai, moderniausias – Amerikietiškų automobilių klubo stalas, linksmiausias – tūrinių aitvarų parodos organizatorių VŠĮ „Ramios bitės“ stalas, originaliausias – jungtinę Palangos, Mažeikių, Tauragės fotografijų parodą surengusių fotografų stalas, seksualiausias – meistriškai keptą paršelį pjausčiusių „Armėniškų šašlykų“ virėjų stalas ir muzikaliausias – „Baro 21“ stalas.

Tad dar truputėlį visi kartu prisiminkime puikios šventės akimirkas...Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Įpusėjus žiemai, palangiškiai raginami aktyviai mėgautis sausio teikiamais malonumais, o kad sportuoti lauke būtų smagiau, Palangos sporto centras kviečia į sausio 30 d. vyksiančią „Palangos pusiaužiemio šventę“.


Kaip niekad saulėta diena šeštadienį sukvietė palangiškius ir kurorto svečius pasidžiaugti pasibaigusiu kurortiniu sezonu – Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, šeštadienį nuo vidurdienio šurmuliavo tradicinė Tūkstančio stalų šventė, kasmet sutampanti su Pasauline turizmo diena.


Rytoj visa Palanga susiburs vieno kilometro ilgio J. Basanavičiaus gatvėje – kurortas minės tradicinę, jau šeštąją Tūkstančio stalų šventę „Palangos stalas 2013“. Jos metu dalyviai ir svečiai turės progą ne tik pabendrauti tarpusavyje bei įvertinti kaimynų stalus, bet ir pasimėgauti visą dieną vyksiančiais kurorto meno kolektyvų pasirodymais.


Tūkstančio stalų šventė kurorte – su krepšinio prieskoniu

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 16 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, rugsėjo 21 d., vyksiančiai tradicinei Tūkstančio stalų šventei besirengiantys palangiškiai sprendžia rimtą galvosūkį – kaip beveik kilometro ilgio J. Basanavičiaus gatvėje sutalpinti visus norinčius dalyvauti renginyje.


Palangos J. Basanavičiaus gatvėje išsirikiuos daugiau nei tūkstantis stalų

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 09 14 | Rubrika: Miestas

Jau penktą rugsėjį Palangos J. Basanavičiaus gatvėje išsirikiuos daugiau nei tūkstantis stalų, prie kurių susėdę kurorto gyventojai – skirtingo amžiaus įmonių, įstaigų bei organizacijų atstovai – aptars prabėgusią vasarą, pasidalins kurortinio sezono įspūdžiais, naujais planais bei projektais. Taip kitą šeštadienį, rugsėjo 22 d., bus minima visai šeimai...


„Tūkstančio stalų“ šventė, šeštadienį vykusi Palangoje, paskelbė oficialią kurorto sezono pabaigą ir rudens renginių maratono pradžią. Ši šventė yra skiriama ir tarptautinei turizmo dienai, kuri yra minima rugsėjo  27 -ąją.


Praėjusį šeštadienį Palangą vėl užplūdo svečių minia, taip sugrąžindama į kurortą vasarą. Jau trečiąjį kartą vykusi šventė „Palangos stalas“ suviliojo rekordinį skaičių turistų, pasiryžusių prisėsti prie tūkstančio stalų ir pasimėgauti visomis teiktomis pramogomis, o jų būta daug ir įvairių. Visai šeimai skirta šventė suteikė progą drauge su pirmąjį kartą rengto žuvies barbekiu čempionato...


Šventėje – per tūkstantis stalų!

Aistas MENDEIKA, 2009 09 29 | Rubrika: Kultūra

Nugriaudėjusi tūkstančio stalų šventė visai šeimai „Palangos stalas 2009“ peržengė net jos organizatorių lūkesčių ribas. Pasak Palangos kultūros centro direktoriaus Nerijaus Stasiulio, šiemet šventė pasižymėjo daug didesniu dalyvių išradingumu, daugybe naujų idėjų, kurios buvo realizuotos.


Didžiausioje šventėje – didžiausias stalas

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 09 26 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį palangiškiai bei kurorto svečiai sėdo prie didžiausio bendro stalo – skubėjo į tūkstančio stalų šventę visai šeimai „Palangos stalas 2009“. Ši šventė šiemet pasižymėjo ne tik įvairių renginių, linksmybių gausa, bet ir pastatytu didžiausiu tikru stalu įžymiosios J.Basanavičiaus gatvės pradžioje.


Praėjusį pirmadienį miesto Savivaldybėje aptarti artėjančio vasaros sezono atidarymo renginio „Kurorto šventė 2009“ programos metmenys. Miesto vadovo Vytauto Stalmoko inicijuotame pasitarime dalyvavo kurorto valdžios atstovai, Kultūros skyriaus ir Kultūros centro specialistai, atsakingi už šventės rengimą, bei visuomeninių organizacijų, vietos radijo ir spaudos atstovai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius